Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
DarkDaro

Pytanie o G-Shock GW-3000 1AER (mod 5121)

Rekomendowane odpowiedzi

7

Czy bransoleta z GW-3000BD bedzie pasowala do GW-A1000FC?

Tego drugiego w wersji na gumie mozna kupic znacznie taniej wiec moglbym przelozyc bransolete z tego pierwszego.

Ze zdjec w necie wnioskuje, ze bransolety sa takie same.

Chyba, ze maja roznice w mm w mocowaniach i na teleskopach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym modelu, np rano mozna jakos sprawdzic czy zegarek o 3:00 zlapal sygnal i sie zsynchronizowal?

W modelach elektronicznych taka imformacja sie podobno pojawia.

Drugie pytanie to czy ten model posiada jakis tajemniczy wskaznik naladowania akumulatora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić, czy zsynchronizował się w ostatniej sesji (3:00-5:00), ale oczywiście bez szczegółowych informacji jak w cyfrakach.

 

Jest tylko sygnalizator słabego poziomu energii, gdy spadnie ona do jakichś 10-15% (odpowiednik poziomu L w modelach cyfrowych). Sekundnik przeskakuje wtedy po dwie sekundy na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo zacznie klikac co dwie sekundy, ale żeby tak się stało to musiałby chyba długo leżeć w ciemnościach, mi po tygodniu tak nie pokazał....

Co do synchronizacji klikasz prawy dolny przycisk i sekundowa wskazówka leci na YES(jak się zsynchronizował) lub na NO (jak nie).

Edytowane przez Pienia81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie pasowała, mocowanie wydaje się mniejsze, a pasek/bransoleta przykręcane są zupełnie innymi śrubami.

 

Można założyć bransoletę od GW-4000:

 

http://forums.watchuseek.com/f17/morning-minor-mod-madness-gw-a1000raf-gw-a1000d-raf-%5Bpic-heavy-%5D-723745.html

Seven chodzi ci że pasek jest przykręcany innymi śrubami niż bransa czy że pasek/bransa gw3000 ma inne śruby niż pasek/bransa gwa1000???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo zacznie klikac co dwie sekundy, ale żeby tak się stało to musiałby chyba długo leżeć w ciemnościach, mi po tygodniu tak nie pokazał....

Rezerwa akumulatora (przy pełnym naładowaniu) to dwa lata, więc troszkę dłużej musiałby poleżeć. ;)

 

 

Seven chodzi ci że pasek jest przykręcany innymi śrubami niż bransa czy że pasek/bransa gw3000 ma inne śruby niż pasek/bransa gwa1000???

To drugie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo zacznie klikac co dwie sekundy, ale żeby tak się stało to musiałby chyba długo leżeć w ciemnościach, mi po tygodniu tak nie pokazał....

Co do synchronizacji klikasz prawy dolny przycisk i sekundowa wskazówka leci na YES(jak się zsynchronizował) lub na NO (jak nie).

Prawy dolny?

A nie lewy gorny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ja pisałem o gwa1000....

tam od synchronizacji jest prawy dolny, prawy górny od temperatury, lewy dolny od MODE, a lewego górnego nie ma wcale..

trochę się nie zrozumieliśmy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialbym kupic gw-a1000 ale uzywanego w troche nizszej cenie ale nikt tu nie ma na sprzedaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poluje konkretnie na tego z czarna bransoleta i bialymi indexami ale to nie temat na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi.

Akurat ta strona jest droga ale widzialem ten model w sklepie za 1950 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gwarancja nie dziala w PL albo dziala tylko przez rok. Na taki zegarek wolalbym miec 6 lat jak w PL (za doplata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znajdź najtaniej w Polskich sklepach i negocjuj cene w TT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowalem 1810 miedzy timetrend a zegarownia ale i tak chyba poczekam bo na bank stanieje do konca roku.

Na allegro jest jeden za 1200 ale ta wersja na gumie a ona rozni sie wskazowkami no i na gumie nie lubie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Od jakiegos czasu napaliłem sie na GW-A1000D ale jak go obejrzałem na zywo to poczułem jakis dziwny niedosyt.

Mianowicie chodzi o to, ze obecnie namietnie uzywam GW-3000BD i jak je tak obok siebie porównałem to 3000BD wydaje mi sie cięższy, pewniejszy, solidniej wykonany i ogólnie taki solidny i mocny natomiast A1000D był lekki, delikatny i te plastikowe guziki tez wydały mi sie słabe.

Czy ktos z Was miał możliwosc zestawienia ze soba tych modeli na żywo i odniósł podobne wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jeżeli dość często podróżuje i strefa czasowa się zmienia to jak najszybciej przestawiać zegarek bez wybierania strefy czasowej tak żeby sam łapał sygnał z danej strefy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć model z GPSem, wtedy zegarek sam się przestawi, np. GPW-1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.