Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
DarkDaro

Pytanie o G-Shock GW-3000 1AER (mod 5121)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

To mój pierwszy post na forum.

Niedawno nabyłem zegarek jak w temacie ale niestety, 

mam problem z ustawieniem dnia miesiąca w zegarku.

Prawdopodobnie problem tkwi w ustawieniu daty zegarka.

Może zacznę od początku. Skazówki skalibrowałem zgodnie z instrukcją z jednego z pierwszych postów.

Strefa czasowa ustawiona ok. No i datę ustawiam zgodnie z instrukcją. Chyba że jest to dla mnie za trudne. nie wiem.

dzisiaj tj. 15.10 sobota a u mnie pokazuje 19 i też sobotę.

Proszę o pomoc i wyłożenie łopatologicznie jak ustawiamy datę w tym modelu.

Dodam jeszcze że czas synchronizuje się bez problemu i godzinę wskazuje poprawną.

 

karol

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj spokojnie wcześniejsze posty, wszystko co dotyczy twojego tematu jest bardzo dostępnie wytłumaczone, będziesz zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy moze  ktos  mi  podac jak  ustawic  zegark bo  robie  jak  tutaj  piszecie  ale  nie  udaje sie porosze  jak  tos  moze krok  po kroku  co mam zrobic  pierszy raz  mam  G- shocka  pomocy 


witam czy moze  ktos  mi  podac jak  ustawic  zegark bo  robie  jak  tutaj  piszecie  ale  nie  udaje sie porosze  jak  tos  moze krok  po kroku  co mam zrobic  pierszy raz  mam  G- shocka  pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza Wam się że wskazówka sekundowa nie zawsze trafia dokładnie w indeks sekundowo-minutowy (w te kreseczki)? Czy to da się skorygować jakimś resetem, czy to wada fabryczna nienaprawialna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie trafia to już nie będzie trafiać, oczywiście można spróbować kalibracji wskazówek ale to zapewne nic nie da, bo nawet jakby był przestawiony to o pełne wskazania, czyli też by trafiał ale w innej godzinie.

Z reguły G jak na kwarce nie mają z tym problemu, no ale też to się zdarza, niestety  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak ustawić dźwięk przycisków?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nie ma takiej opcji :(


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze wydawało mi się że miał dźwięk przycisków i po tym jak trochę nagrzebałem przepadły


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk jest tylko wtedy jak wchodzisz w niektóre ustawienia, w przełączaniu między funkcjami nie ma dźwięku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę do domu to sprawdzę ale wydaje mi się, że w gw-3000/4000 nie ma dźwięków.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i na pewno nie ma dźwięków przy przechodzeniu między funkcjami


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chciałbym podbić ten temat.

Zakupiłem ten zegarek ale z tego co czytałem ciężko z tym modelem o instrukcję po polsku.

Będę go odbierał w pon i nie chciałbym sytuacji że z czymś sobie nie poradzę. Czy koledzy posiadacie manual w wer PL ?

I czy będzie ktoś tak miły i zeskanuje mi swoją i udostępni ? Szukałem w necie i faktycznie tylko wer ENG jest wszędzie.

Będę wdzięczny. Z góry dziękuje.

Edytowane przez Caviar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w

siema ja mam na sprzedaż tego sikora w wersji pomarańczowo srebrnej z instrukcja papierową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ja mam na sprzedaż tego sikora w wersji pomarańczowo srebrnej z instrukcja papierową.

 

A ja mam Opla na sprzedaż.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.