Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
DarkDaro

Pytanie o G-Shock GW-3000 1AER (mod 5121)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w zegarku Casio G‑Shock GW‑7900B‑1ER te cztery śrubki zdobiące kopertę pełnią tylko funkcję estetyczną czy faktycznie mają coś trzymać/scalać? Pytam, gdyż u mnie są one luźne i zastanawiam się czy coś jest nie tak z nimi, czy też tak powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z forum. Jestem tu nowy i mam pytanie odnośnie tego modelu. Ładnie jest w poście opisane jak ustawić zegarek żeby zgadzały się strefy czasowe i wszystko to jest ok. Chodzi mi o ręczna synchronizacje, po wciśnięciu i przytrzymaniu lewego górnego przycisku nie ma tej sekwencji na y bądź n. Wskazówka ustawi się się na początku w okolicach RIO a potem na Par tak jak mam strefę czasową. I dalej już nic się nie dzieje nawet jak przytrzymam kilka sekund to wskazówka nie chce ustawić się w pozycji R. Chodzi mi o ręczna synchronizacje gw3000m.

Edytowane przez Drunkenmunky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, chyba już wiem - śrubki są na wcisk, są jedynie ozdobą i...często giną ;)

 

i tylko z tego powodu nie kupie gw7900, w ogole skadinad jest fajnym zegarkiem, ale te luźno latające i wystające ponad bezel dyngsy (bo to nawet nie  srubki) skutecznie mnie zniechecaja do nabycia.Kto wpadl na tak dziwny pomysl z tymi  czterema!!dyngsami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem ostatnio GW 3000 i mam jeden problem. Jak ustawić dźwięk informujący o wybiciu pełnej godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to jaki fajny :)

Fakt, w moim przypadku to była miłość od pierwszego wejrzenia. Nie mieli go jeszcze w sklepach więc ściągnąłem przez Zibi, na bransolecie. Ale rok w rok szukam gdzieś instrukcji by zmienić czas z letniego na zimowy i odwrotnie bo nie ogarniam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w moim przypadku to była miłość od pierwszego wejrzenia. Nie mieli go jeszcze w sklepach więc ściągnąłem przez Zibi, na bransolecie. Ale rok w rok szukam gdzieś instrukcji by zmienić czas z letniego na zimowy i odwrotnie bo nie ogarniam ;)

Przecież ten zegarek ma waveceptor to po co zmieniać czas ręcznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

casio gw3000m  5121

 

Mam wielka prosbe o pomoc w ustawieiu tego zegarka lub podeslaniu instrukcji w jezyku polskim.

Zegarek kupilem w uk z instrukcja w jezyku angielskim.  Niestety na ile potrafie zrozumiec instukcje nie potrafie ustawic zegraka. Bedac w Polsce skorzystalem z punktu serwisowego zibi gdzie ustawili zegarek ale okazalo sie ze po powrocie do uk zegarek nie zmienil czasu na czas angielski.

Prosze o podpowiedz jak mam przestawic czas lub instrukcje w jezyku polskim jesli ktos taka posiada.

moj adres email: [email protected]

 

z gory dziekuje za pomoc.


Mam - podaj maila 

witam.

przegladam forum .....mam szybkie pytanie.

posiadasz instrukcje w jezyku polskim do modelu gw3000m 5121?

jesli moglbys podelsac na [email protected]

 

dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem zegarek chyba sie zepsuł , niz tego niz owego zaczął pokazywać godzine "z d*py" ...


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na początek czy masz odpowiednią strefę czasową.

Może niechcący przedstawiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Czy ktoś wie jaki akumulator siedzi w GW3000M?

Mój, po 7 latach, chyba się skończył..

 

dzięki

TS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Czy ktoś wie jaki akumulator siedzi w GW3000M?

Mój, po 7 latach, chyba się skończył..

 

dzięki

TS

 

Z ciekawości - jak to się objawiało? Resetował się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - jak to się objawiało? Resetował się?

Tak, pewnego dnia wszystko się ustawiło na "zero" i nie mogłem go zsynchronizować.

Tylko manualne ustawienia teraz działają. A mimo posiadaniej instrukcji, nie jestem w stanie ustawić wskaźnika dnia tygodnia na odpowiednią wartość  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.