Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
DarkDaro

Pytanie o G-Shock GW-3000 1AER (mod 5121)

Rekomendowane odpowiedzi

 cześć, jeśli ktoś ma instrukcję PL to będę wdzięczny za wysłanie na [email protected]

 

Kolego Daro,

Wielkie Dziękuję :)

Edytowane przez pbozek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pewnego dnia wszystko się ustawiło na "zero" i nie mogłem go zsynchronizować.

Tylko manualne ustawienia teraz działają. A mimo posiadaniej instrukcji, nie jestem w stanie ustawić wskaźnika dnia tygodnia na odpowiednią wartość :)

Daj znać, tak z ciekawości, czy wymieniłeś akumulator i czy po wymianie wszystko zaczęło prawidłowo śmigać? Jeśli wymieniłeś, a nie śmiga, to daj znać - mogę pomóc Ci wszystko poustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zegarek spieszy się o 3 minuty. Nie mniej nie więcej - porównuję z czasem np w telefonie czy Windows. 

W niczym mi to nie przeszkadza, ale pytanie czy można to wyregulować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zegarek spieszy się o 3 minuty. Nie mniej nie więcej - porównuję z czasem np w telefonie czy Windows.

W niczym mi to nie przeszkadza, ale pytanie czy można to wyregulować?

A synchronizuje się w nocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, dobre pytanie :) Nie wiem bo śpię :)
Mogę to jakoś sprawdzić?
Zegarek w nocy mam na ręce - takie przyzwyczajenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij prawy dolny przycisk. Wskazówka sekundnika ustawi się na Yes lub No. I już będziesz wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naciskam na prawy dolny i przytrzymuję go to sekundnik przesuwa się na 12 - no może minimalnie poza 12. 

Czy powinno być jakieś inne dodatkowe ustawienie np wskazówek na małych tarczach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciskasz raz lewy górny, wtedy wskazówka sekundowa Ci pokaże odpowiedni symbol na ringu.
Dalej, żeby wyzerować wszystko przytrzymujesz prawy dolny aż piknie, potem przestawiasz przyciskami z prawej strony. Żeby ustawić kolejne wskazówki naciskasz raz lewy dolny i ustawiasz prawymi, na końcu data ustawi się na 1go. Żeby wyjść z trybu ustawiania przytrzymaj dłużej lewy dolny. Voila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po naciśnięciu jeden raz lewy górny wskazówka  ustawia się na N - wnioskuję, że się nie synchornizował. 

Czy do synchronizacji muszę położyć zegarek przy oknie na zachód? Konieczne jest zdjęcie go z ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać, tak z ciekawości, czy wymieniłeś akumulator i czy po wymianie wszystko zaczęło prawidłowo śmigać? Jeśli wymieniłeś, a nie śmiga, to daj znać - mogę pomóc Ci wszystko poustawiać.

Bateria doszła w piątek, dopiero dziś wieczorem ją włożyłem. Teraz leży na parapecie i czeka na wschód słońca :-) ale w razie problemów odezwę się!

 

pzdr

TS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciskasz raz lewy górny, wtedy wskazówka sekundowa Ci pokaże odpowiedni symbol na ringu.

Dalej, żeby wyzerować wszystko przytrzymujesz prawy dolny aż piknie, potem przestawiasz przyciskami z prawej strony. Żeby ustawić kolejne wskazówki naciskasz raz lewy dolny i ustawiasz prawymi, na końcu data ustawi się na 1go. Żeby wyjść z trybu ustawiania przytrzymaj dłużej lewy dolny. Voila :)

No to chyba coś popierdo......

zrobiłem jak piszesz.

Po przytrzymaniu lewej dolnej pokazuje się strefa PAR czyli ok. Następnie prawy dolny i godzina zmienia się na aktualną. Ale po zatwierdzeniu długo lewy dolny następuje piknięcie i powrót do błędnej godziny :(

Wiem, że było już wałkowane  - czytałem ten post z milion razy, ale czy ktoś może opisać procedurę ustawiania krok po kroku? co najpierw nacisnąć, jak długo przytrzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba coś popierdo......

zrobiłem jak piszesz.

Po przytrzymaniu lewej dolnej pokazuje się strefa PAR czyli ok. Następnie prawy dolny i godzina zmienia się na aktualną. Ale po zatwierdzeniu długo lewy dolny następuje piknięcie i powrót do błędnej godziny :(

Wiem, że było już wałkowane - czytałem ten post z milion razy, ale czy ktoś może opisać procedurę ustawiania krok po kroku? co najpierw nacisnąć, jak długo przytrzymać :)

Napisz do mnie na priv, to Ci pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOMG80 - naprawdę wielkie DZIĘKUJĘ za nocny dyżur, chęci i przede wszystkim pomoc w ustawieniu zegarka na odległość przez telefon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOMG80 - naprawdę wielkie DZIĘKUJĘ za nocny dyżur, chęci i przede wszystkim pomoc w ustawieniu zegarka na odległość przez telefon!

Cieszę się, że wszystko udało się ustawić i że zegar działa już prawidłowo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem we wrześniu 2018 GW-3000M, ma ktoś może instrukcję w języku polskim?

Jak nikt nie wesprze instrukcją, odezwij się do mnie, to pomogę Ci go ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem we wrześniu 2018 GW-3000M, ma ktoś może instrukcję w języku polskim?

Daj maila, wyślę Ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Mam - podaj maila 
 
witam, moglbym rowniez prosic o instrukcje w pl do modelu gw3000m 5121?  kilka dni siedze nad nim i nie radze sobie...dziekuje bardzo   [email protected]

Mam - podaj maila 

 
 
 
witam, moglbym rowniez prosic o instrukcje w pl do modelu gw3000m 5121?  kilka dni siedze nad nim i nie radze sobie...dziekuje bardzo   [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, leci

Witam, czy również mogę prosić o instrukcję w wersji PL [email protected]  z góry bardzo dzękuję.

Edytowane przez erp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chciałem zakładać osobnego tematu i podklej się pod temat kolegi. A mianowicie:

Posiadam od jakis 10 lat gw3000b. Muszę powiedzieć że zegarek jest dzielny i jestem z niego mega zadowolony. Mój post mógłby być żywą reklamą owego zegarka. Było w nim spawane, kopane, strzelane, wiercone, bruzdowane, cięte palnikiem, spadane nawet ślizg motocyklem. No jak to na wojnie. Dostał ostro w d, nie było dla niego litości, myty sporadycznie na ręce dobre 8 lat. Latem skóra pod zegarkiem jest biała😁. Od 2013 odkryłem że para zbiera się podczas intensywnego użytkowania, pozatym wskazówki można kalibrować. Jednak chcę go odświeżyć i mam pytanie: 1. Czy można wymienić elementy koperty samodzielnie? 2 Szkiełko też można wymienić i w rezultacie jakoś doszczelnić zegar? Jest na nim cała niesamowita historia i chciałbym je gdzieś sobie w Rämke oprawić. Szkiełko jest cholernie porysowane od opilków metali od stali po uran zubożony🙄. Pasek wymieniałem z 5 razy ale boję się dotykać samego serca bo wszystko działa tylko wygląda jak na załączonych obrazkach. Pozdrawiam

16057910224748682442022309227897.jpg

1605791120743795545778533387370.jpg

16057912635604085919383804439298.jpg

16057913326842746186634031062261.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.