Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A dali jakiś drugi pasek w komplecie na podmiankę czy tylko tą skórkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie też dobrze, ale moim zdaniem siła VE tkwi po części w bardzo ciekawych i solidnych paskach :).

Chociaż bransoleta w takie dni jak ten, z taką temperaturą, jest jak najbardziej wskazana :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do solidności to bym nie przesadzał Anchar złoty , ma pasek do du....

A ta bransa z tym zegarem jest mega ciężka .

Wieczorem z ciekawości położę na wadze i może porównam

z innymi klockami :)

Barbos , VE i Deepblue. Ale chyba Expedition wygra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Gaz-14 Limousine 2426/5605239 World Timer? Jeśli tak, to moglibyście podesłać jakieś zdjęcia jak się to cudo prezentuje, bo trochę ciężko w internecie o jakiekolwiek realne zdjęcia tego modelu : (

 

A poza tym jak Wam się sprawują zegarki tej firmy, bo przyznaje, że trochę jestem zielony jeśli chodzi o tego typu rzeczy?

Myslicie, że to dobry wybór (ewentualnie model srebrno-niebieski, ale z tego co wyczytałem to to samo), czy lepiej wybrać coś innego, za te pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to bierz :)

To będzie mój kolejny Vostok. Zegarek bardzo fajny jeśli kupisz w necie, nowy i ze sklepu , zawsze możesz oddać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anchary są moim zdaniem najładniejsze :), zarówno automaty jak i kwarcowe chrono :).

Jaki jest drugi pasek w zestawie?

W tym modelu jest w zestawie skórzany czarny z żułtym przeszyciem i czarny silikon. Żułty silikon jest dołączany do wersji z czarną pvd koperta w zestawie. Ale można bez problemu dokupić co się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wloskim forum trabia ze Vostok podnosi ceny swoich zegarkow.Slyszeliscie cos?Przyklady.

 

*Komandirskie 2414 - 15%
*Brailevskie 2401 - 10%
*Komandirskie 2416 (cassa 92) - 20%
*Partner 2416 - 25%
*Komandirskie K-35 - 20%
*Amfibia 2415, 2416 - 20%
*Amfibia femminile 2409 - 15%
*Komandirskie K-34 - 5%

http://forum.watch.ru/attachment.php?attachmentid=1835930&d=1497784815

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anchar pierwsza klasa . Fajna wersja a z tym paskiem to już całkiem petarda.

Gratulacje . Żółta guma do tego sikora to jest to.

JAK

mawia moja znajoma zazdraszczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie widziałem na żywo, ale ogólnie ta seria robi na mnie dobre wrażenie :). Bardzo fajnie układają sie na nadgarstku, o ile mamy spory nadgarstek ;).

I dodatkowo jest na bransolecie, co nie jest częste w VE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Rocketa i sprzedałem. Na mnie nie zrobił wrażenia niestety :(

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą serią jaką wypuścił vostok jest expedycja. Tytan jest namber łan ....ale ostatnio na fejsie vostokowym pokazali nowe ekranoplany ....trza będzie pomyśleć o nowym zakupie....

Mike jeśli lubisz czuć zegar na łapie, bo trochę waży, to bierz. Świetna, srebrna tarcza i bransoleta zacnie układa się na nadgarstku .... ale jesli masz czas to poczekaj na ekranoplany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kolejny raz z pytaniem o źródła internetowe (także te zachodnie i wschodnie), gdzie można kupić Vostoki. Od razu przepraszam i proszę o wyrozumiałość, tematów stricte o VE jest mało.Naturalnie chodzi mi o zegarki Vostok Europe w przyzwoitej cenie. Nie oczekuję cen Orientów  lub Casio zza oceanu, czy z dalekiego wschodu. Będę wdzięczny za każdy namiar w Polsce, czy poza naszym pięknym krajem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby ożywić trochę temat proponuje zbadać, jakie numery mamy na swoich Ancharach. 

Mój pierwszy Anchar miał 0259/3000 a drugi 2291/3000. 

 

PSX_20160108_150755.jpg

 

PSX_20170730_005258.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na PW chętnych do zakupu mojego żółtego Anchara... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez kalarepa92
      Witam wszystkich bardzo cieplutko! ?
      Chciałabym prosić o poradę osób doświadczonych i znających się za zegarkach. Porada dotyczyć ma oryginalności zegarka Vostok Europe Lunokhod-2 Automatic. Nie posiadam do niego żadnych papierów. Wydaję mi się, że jest oryginalny, chociaż oczywiście do znawcy mi bardzo bardzo daleko, jestem typowym laikiem, ale po porównaniu zdjęć oraz obejrzeniu kilka filmików na yt, wydaję mi się, że nie jest to podróba i fajnie by było jakby ktoś podzielał moje zdania. Chciałabym go sprzedać, a nie chcę komuś wcisnąć podróbki i jeszcze w takim stanie.
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi ?







    • Przez Piterland
      Witam. Choć sporo już przeczytałem, to tak na prawdę niewiele wiem na temat interesujących mnie zegarków. Dlatego też, chciałbym prosić osoby obeznane w temacie o podanie mi informacji negatywnych na temat n/w zegarków
      - BULOVA 97A136 lub te same w innej kolorystyce
      - Vostok Europe Gaz 14 Limusine 2426/5603061
      Jeśli chodzi o bulovę, to mam zastrzeżenia do widocznego przez otwór w tarczy szkieletu mechanizmu. Jak dla mnie wygląda on strasznie tandetnie, niczym kawałek żeliwnego kaloryfera. Zaznaczam, że nie miałem i nie mam w okolicy możliwości obejrzenia zegarka na żywo. Stąd moje pytanie do osób mających do czynienia z tym, bądź podobnym zegarkiem, czy takie coś nie razi w oczy. Bardzo podobają mi się zegarki z częściowo odsłoniętym mechanizmem, ale nie chciał bym, żeby to co powinno oko cieszyć, prowadziło do łzawienia oczu.
      Co do w/w Vostoka, to martwi mnie czarne PVD na kopercie, a dokładniej trwałość powłoki, a także trwałość pozostałych elementów, włączając w to mechanizm. Moje pytanie dotyczące tego zegarka, kieruję do osób które posiadają lub posiadały takowe. Jak jest z ich ogólną trwałością? 
      Byłbym wdzięczny za jakieś informacje, gdyż czas ewentualnego zakupu jest bardzo bliski.
      P.S. Jeśli napisałem coś nie tak lub nie w tym miejscu co potrzeba, to proszę o wyrozumiałość. Nigdy nie korzystam aktywnie z żadnych forów, urodziłem się w głębokiej epoce "przed komputerowej", a ten post jest moim pierwszym. 
       
    • Przez the933bartek
      Przymierzam się do zakupu pierwszego zegarka. Ma być uniwersalny czyli do wszystkiego + pasek.
       
      W oko wpadł mi ten zegarek:
      http://zegarownia.pl/zegarek-meski-vostock-gaz-14-chono-0s22-5619133
       
      Co sądzicie? Może macie jakieś ciekawsze propzycje
    • Przez ostatniwolnylogin
      Witam kolegów
      Od jakiegoś czasu rozglądam sie za zegarkiem na urodziny ( taki prezent dla samego siebie) budżet to ok £300 ( moze ciut więcej jesli coś naprawdę niesamowitego sie trafi)
      Byłem prawie przekonany do Vostok Gaz14 na wersu Seiko NH25 gdy dziś miły pan w sklepie zaproponował mi to cudo http://www.kadloo-online.de/epages/61207767.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/61207767/Products/80820-BK
      Ogólnie nie jest to to czego szukam i na moim nagdarstku wyglada dość skromnie ale wykonanie, dbałość o detale i mechanizm ETA mnie urzekły. Głównym powodem jednak dla którego zacząłem sie zastanawiać nad nurkiem jest cena z £540 na £270. Nie sadze abym w tym przedziale znalazł zegarek na tym werku.
      Teraz tylko pytanie czy to oryginalny mechanizm a nie żadna Chińska podróba ?
      A moze jakieś sugestie?
      Nie ukrywam, ze bardziej przemawia do mnie Vostok ale Kadloo ze szwajcarskim workiem w takiej cenie....eehhh żal mi to trochę odpuścić.
      Teraz pytanie co wybrać? Iść za głosem serca i brać Vostoka czy posłuchać rozumu i wybrać Kadloo?
      Dziękuje za opinie;)
    • Gość struuu1
      Przez Gość struuu1
      Witam wszystkich miłośników zegarków, 
       
      Chciałbym poradzić się w sprawie parowania. Mianowicie chodzi o zegarek Vostok Europe Anchar. Kupiłem go na początku stycznia, ochrzciłem na basenie, po czym zmieniłem pasek na skórzany i od tamtej pory nie miał okazji zażyć żadnej kąpieli. Przy czym zwróciłem uwagę na to żeby koronka była dokręcona i była. Problem wystąpił później. Na początku wydało mi się to normalne, ponieważ na dworze panowały zgoła odmienne temperatury niż dziś ( było w okolicach minus 10 stopni) i zegarek zaparował po wyjściu na dwór. Zlekceważyłem to, dopiero po którymś razie stwierdziłem, że sytuacja ma miejsce ponownie, oraz raczej nie jest to normalne. Tymbardziej że amplituda temperatur maleje. Wtedy też powstały moje obawy że coś może być nie tak z samym zegarkiem. Oddałem go do serwisu. Po czym zwrócono mi go z diagnozą iż zegarek jest całkowicie sprawny, a w środku nie ma żadnych śladów wilgoci, nadmieniono że parowanie zegarka jest normalne i odesłano do instrukcji gdyż jest w niej wzmianka o parowaniu.
      Chciałbym zasięgnąć rady jak bardzo normalne jest to że zegarek jest mniej lub bardziej zaparowany przez cały czas? Teraz od 3 godzin przebywam w pomieszczeniu w którym jest temperatura pokojowa, a na zegarku nadal jest skroplona para wodna pod szkiełkiem. Do zobrazowania sytuacji załączam zdjęcie. Proszę o pomoc w tej sprawie.
       
      Serdecznie pozdrawiam
       
       
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.