Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
donika27

Damskie zegarki - kolekcje

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się podoba Patek Philippe Golden Ellipse z różowego złota. Cena jednak trudna do przełknięcia. Poza tym, nie wiem, czy to zegarek damski czy męski? Jak myślicie?

 

Dużo zależy od biżuterii ;)

 

Queen-Elizabeth-wearing-her-Patek-Philippe-Golden-Ellipse-wristwatch.jpg


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dziewczyna obwiesila, ze to zdjecie powinno miec quizowy tytul "Znajdz zegarek na zdjeciu" :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MUrsus

a tak przy okazji może wiesz co w takich sferach się nasza? :) ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MUrsus

a tak przy okazji może wiesz co w takich sferach się nasza? :) ;)

 

Niestety nie, możesz Nas uświadomić ?


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego, też nie wiem jakie zegarki nosi królowa, ale z okazji 60 lecia jej urodzin wyprodukowano taki.

 

"Najstarsza firma handlująca diamentami w Londynie Backe’s & Strauss stworzyła za zgodą dworu królewskiego specjalną edycję zegarków. Mają fioletową tarczę dekorowaną angielskimi różami zaś w miejscu godziny dwunastej znajduje się rzymski symbol LX symbolizujący 60-lecie. Wyprodukowano jedynie 60 sztuk tych pamiątek. Ceny to 34 400 £ i 90 000 £ w zależności od tego czy na tarczy znajduje się jeden czy dwa rzędy diamentów."

 

 

a co w środku trudno powiedzieć.

 

W jednym z artykułów wyczytałem ciekawostkę, że posiada najmniejszy zegarek swiata (jakiej marki, nie było), który otrzymało od prezydenta Francji.

post-57210-0-62038800-1370258406_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej szukam prezentu dla dziewczyny i od jakiegoś czasu wpadły mi w oko pewien zegarek damski casio. Cenowo wypadają rewelacyjnie w stosunku do konkurencji a jakościowo też podobno mają wysoki poziom jak na tę cenę. Dużym plusem jest też trzyletnia gwarancja, którą można przedłużyć. Co sądzicie o damskich zegarkach tej marki? Warte zakupy, czy mogę się zawieść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Kolekcja mojej żony (nosi męskie sikory)

post-105307-0-16155500-1540116546_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dostanę pewnie tytuł koparki półrocza, ale co mi tam

Fajnie, że się taki temat pojawił.

Od jakiegoś czasu tak sobie dumam o zegarkach w kobiecym wydaniu. I chyba nie jest najlepiej. Po pierwsze, jak już ktoś wspomniał wyżej, damskie są często tak nasączone ozdobnikami wszelkimi, że można dostać oczopląsu. A nie każda z nas jest sroką. Po drugie, o ile w ofercie większości marek zegarkowych są serie przeznaczone kobietom, o tyle ze znalezieniem mechanicznego bywa czasami ciężko. Choć to akurat po części rozumiem, jako edc wolę kwarca jednak. Po trzecie, wiele kobiet traktuje zegarek tylko jako element biżuterii. Stąd zalew zegarków firm modowych, wybłyszczonych, bling bling, glamour itd. Po czwarte, i chyba najsmutniejsze, wiedza i świadomość zegarkowa wśród kobiet jest wciąż chyba niewielka. Moja jest znikoma. Nie tak dawno jeszcze, nie wiedziałam czym się różni automat od kwarcu (tak, wiem, wstyd się przyznać ). I tak sobie spoglądam na nadgarstki znajomych kobiet, a tam: Adriatica, ale z odpadniętymi kryształkami, jakiś no name, ale wielki i błyszczący (to nic, że nie chodzi bo baterię trzeba zmienić i bransoleta za duża o parę ogniw), Micheal Kors (a jakże). Oczywiście co kto lubi, nie potępiam.

Niedawno zegarmistrz mi powiedział, że spotkać kobietę z mechanicznym zegarkiem na ręce to wciąż jednak rzadkość. Ale ja, od czasu jakiegoś oczywiście, bo nie zawsze tak było, lubię mieć świadomość, że jest tam coś jeszcze oprócz wizualnego efektu.

W mojej kolekcji na razie bardzo skromnie, ale będzie się to pewnie zmieniać z czasem Tag Heuer Aquaracer, Pobieda i Seiko. Jak oglądam zegarki, to częściej męskie, tam jest dużo ciekawiej. Podobają mi się vintage szczególnie, choć dużo jest współczesnych modeli które chętnie bym widziała u siebie

Mężowi podebrać nic nie mogę, choćbym chciała, bo ma wszystko na za dużej dla mnie bransolecie. Czekamy na jeden na gumie, to może uda się pożyczyć.

Edit: nie napisałam najważniejszego, A mianowicie jak to się zaczęło. Otóż mąż mój od dłuższego czasu chciał Breitlinga, nie wiedzieć czemu ani po co, po prostu mu się taki zegarek zamarzył. Nasz znajomy, który w temacie zegarkowym trochę siedział, dostał zadanie: namierzyć Breitlinga i coś fajnego dla mnie. Do wyboru miałam dwa Tag Heuery. Pierwszy, nawet nie wiem jaki model, ale był z diamentami i świecił mocno, i ten który mam teraz i już chyba ma dożywocie

I tak to się wszystko zaczęło...

 

 

cc508d62826c57100c6b2503919490d8.jpg4418e364a12070afc939955e7f90f832.jpg8de14d8caae9d6da9896aba06a11759b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja zawsze od czegoś się zaczyna :), Pobieda bardzo fajna , a tag trafia  w mój gust :wub:

Z Tag Heuerem jest tak, że chyba nie zamieniłabym go na nic innego :wub:  Jest tak bardzo uniwersalny, że bardziej się nie da. Codziennie, na każdą okazję, do każdego (no prawie) stroju. Tak sobie myślę czasem, że jakbym szukała zegarka, czytała, mierzyła, porównywała, to i tak bym nie kupiła nic równie dopasowanego do moich potrzeb. Tak naprawdę mogłabym mieć ten jeden zegarek. Ale po co się ograniczać, skoro wokół tyle interesujących czasomierzy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o dokładniejsze zdjęcie Taga, też uważam , że nie wolno się ograniczać , jeżeli chodzi o zegarki ;), najlepsze jest to , że zawsze coś ciekawego można wyszukać, chociaż  czasami  trzeba się naszukać i to bardzo , aby znaleźć model jaki się chce,mi teraz zaczynają się podobać zegarki z ciemnymi tarczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, kilka losowych z galerii

Mi ostatnio po głowie chodzą dwa typy: coś z niebieskimi wskazówkami i kostka...bb22596d49263c7839b772ebb55b9d92.jpgbbb2971d8bbb74975cd66fda3195ede0.jpg14a67286dd258bf17f9cf723b17d72f6.jpga5837060e5263d46f918776e176c7605.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soir

Witam

 

Mnie od niedawna coś na zegarki "wzięło"  :D Wcześniej były torebki (przeszło), perfumy (nie przeszło i ciągle walczę, bo flaszek nie ma gdzie stawiać) - teraz wkręciłam się w czasomierze. Mój dziadek miał - pamiętam jak przez mgłę - duży, srebrny zegarek z dewizką (od święta) i "murzynka" Delbany - ale skojarzyłam dopiero niedawno, przeglądając zdjęcia. Szukam czegoś dla siebie aktualnie, ale im więcej oglądam, tym mniej wiem  :D Ale fajna to pasja - tylko kosztowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

  :D Ale fajna to pasja - tylko kosztowna.

Na początku nie jest kosztowna, im dalej w las .... :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mnie od niedawna coś na zegarki "wzięło" :D Wcześniej były torebki (przeszło), perfumy (nie przeszło i ciągle walczę, bo flaszek nie ma gdzie stawiać) - teraz wkręciłam się w czasomierze. Mój dziadek miał - pamiętam jak przez mgłę - duży, srebrny zegarek z dewizką (od święta) i "murzynka" Delbany - ale skojarzyłam dopiero niedawno, przeglądając zdjęcia. Szukam czegoś dla siebie aktualnie, ale im więcej oglądam, tym mniej wiem :D Ale fajna to pasja - tylko kosztowna.

Widzę, że koleżanka ma same niedrogie pasje

A tak na poważnie, to i z zegarkami różnie bywa. Można się zatrzymać na tych tańszych, tylko nie wiem czy to się udaje na dłuższą metę

W stronę jakich zegarków chcesz iść na początek?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soir

Przez długi czas nie przykładałam wagi do zegarków, a zegarki nie zwracały uwagi na mnie. Nosiłam z musu. Kolekcji żadnej nie mam (noszę od kilku lat zwykły stalowy Casio), ale przypadkowo trafiłam na to forum i zaczęłam się przyglądać. I to co widzę, podoba mi się bardzo :D Laik ze mnie zupełny - wymyśliłam sobie klasyczny, elegancki zegarek, najchętniej automatyczny lub eco, stylistyka męska też mi odpowiada. Wydaje się zresztą, że męskie są ciekawsze. Porozglądam się jeszcze, bo wybredna jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z męskimi zegarkami jest chyba dużo większe pole manewru. Wybór ogromny. Cieszę się, że nie musiałam wybierać spośród setek modeli, bo pewnie do tej pory chodziłabym bez zegarka Teraz, na spokojnie, można szukać swoich kolejnych króliczków

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Frost Monster na łapce mojej żony :-)

 

post-105307-0-35883300-1559231298_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Napisano (edytowane)

Przepraszam, pomyłka  :D

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Frost Monster na łapce mojej żony :-)

Bardzo fajnie I wygląda bardzo kobieco w tej wersji kolorystycznej. Wiesz jaki obwód nadgarstka ma Twoja małżonka?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Rafał, co robisz na stronie damskich zegarków? :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wrzuci foto nadgarstka swojej żony

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rafał, co robisz na stronie damskich zegarków? :-D

 

Zabłądziłem  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Bardzo fajnie I wygląda bardzo kobieco w tej wersji kolorystycznej. Wiesz jaki obwód nadgarstka ma Twoja małżonka?

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Nie wiem. Ale raczej szczupły. Żona ma jakieś inklinacje do męskich zegarków. Ma już 5 i wszystkie od 39 do 43mm :-) 2 eleganckie, kompresor i 2 nurki.

Zabłądziłem  :lol:

To za karę foto nadgarstkowe małżonki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

.

 

To za karę foto nadgarstkowe małżonki :-)

 

Jeśli tylko ją namówię, to czemu nie  :) Choć ona nie jest takim zegarkowym freakiem jak ja  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.