Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
donika27

Damskie zegarki - kolekcje

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy Podobieństwo do Pama faktycznie zauważalne, za to cena mocno niePamowa

Miałam nieco obaw ze względu na wielkość i grubość, ale jest całkiem nieźle. Może po jakimś czasie noszenia napiszę o nim kilka słów więcej

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

 

Napisz, napisz, chętnie przeczytamy.

 

Niech się świetnie nosi!!! Fajny jest :)


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy w kolekcji

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Śliczny!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Śliczny!

A dziękuję A jak Tobie idą poszukiwania? Coś nowego udało się przymierzyć może?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina niestety niedostępna do zmierzenia... wiec zdecydowałam się na Bulove przed chwila odebrałam

6297a72e1ad2863fa6f369ae6d469b1f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wow no to gratuluję zakupu i w sumie szybkiej decyzji. Na real foto bardziej mi się podoba niż na fotkach dystrybutorów. Napisz jak pierwsze wrażenia.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wow no to gratuluję zakupu i w sumie szybkiej decyzji. Na real foto bardziej mi się podoba niż na fotkach dystrybutorów. Napisz jak pierwsze wrażenia.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Dzięki Carrot ;) Decyzja kiełkowała we mnie dosyć długo zanim podzieliłam się wątpliwościami ma forum. Jak wiesz rozważałam różne ewentualności jednak przemówił rozsądek a brak w najbliższym czasie możliwości przymiarki czegos innego pomógł popełnić TEN krok

 

Jak wrażenia..hmm jak u 4latka z lizaka :) Wczoraj radość taka,ze zastanawiałam się czy ściągać go do snu

Dzis: chciałabym się witać lewa ręka :D :D a siedząc przy biurku co chwile sprawdzam która godzina i oglądam czy czasem ryska jakaś gdzieś się nie pojawiła... po prostu cieszę się jak „głupi bateryjką” :D

 

Sam zegarek czytelny, fajnie go czuć na nadgarstku ale nie jest to ciężar,który mnie przeszkadza. Wyglada,ze dobrze wskazuje czas oby tak dalej

 

Jedno mnie tylko martwi....już bym szukała coś innego żeby moc porównać wrażenia.! :P Chyba faktycznie teraz na tapetę pójdzie cos z vintage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie poczytać, że tak bardzo cieszy mała rzecz, a tyle radości. Niech Ci się dobrze nosi.

A co do vintage, to myślę, że to jest całkiem słuszny kierunek

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina niestety niedostępna do zmierzenia... wiec zdecydowałam się na Bulove przed chwila odebrałam

 

 

 

Jak wrażenia..hmm jak u 4latka z lizaka :) Wczoraj radość taka,ze zastanawiałam się czy ściągać go do snu

Dzis: chciałabym się witać lewa ręka :D :D a siedząc przy biurku co chwile sprawdzam która godzina i oglądam czy czasem ryska jakaś gdzieś się nie pojawiła... po prostu cieszę się jak „głupi bateryjką” :D

 

Nic dziwnego, że cieszy. Świetny jest. Gratulacje.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że cieszy. Świetny jest. Gratulacje.

Dziękuje , jest radość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożegnałam nato i mój Orient wrócił na skórzany pasek. Lubię go :-)

post-108708-0-11640600-1566487364_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% wybór żony - nie wtrącałem się do zakupu, zasugerowałem tylko żeby nie szukała wśród marek ciuchowych ;)

 

post-110076-0-55016800-1566715236_thumb.jpg

 

post-110076-0-88145700-1566715239_thumb.jpg

 

Wyszło jak wyszło, ale grunt że już prawie rok na nadgarstku i pełne zadowolenie.

Edytowane przez Deathcoil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy poznałem moją żonę miała 12 zegarków. 3 certiny, doxe jakieś swatche i modowe cudaki. Jesteśmy razem 6 lat. Doszły: TH F1, oris aquis, rado integral, omega seemaster, FC, mondia i jeszcze kilka innych. Teraz ma urodziny w październiku i zażyczyła sobie orienta. Od jakiegoś czasu mruczy o omedze constellation. Doszło do tego, że przy większości okazji kupujemy sobie zegarki. Czy my jesteśmy normalni???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Doszło do tego, że przy większości okazji kupujemy sobie zegarki. Czy my jesteśmy normalni???

No ja nie wiem

A tak na poważnie, to fajnie, że macie hopla na tym samym punkcie Czy żona nadąża z noszeniem tych wszystkich zegarków? I mógłbyś jeszcze jakąś fotkę wrzucić

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi regularnie może 4.

W przyszłym tygodniu zbiorę je do kupy i pstrykne fotkę. Może przy okazji znajdę jakiś, o którym nie wiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi regularnie może 4.

W przyszłym tygodniu zbiorę je do kupy i pstrykne fotkę. Może przy okazji znajdę jakiś, o którym nie wiem :-)

Zazdroszczę wspólnej pasji dzielonej ze współmałżonką - moja chociaż, bardzo ją kocham nie rozumie mojego zegarkowego ADHD - cyt.:"na co Ci kolejny zegarek? - przecież masz już dwa..." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy jest czego zazdrościć, u nas to wygląda tak:

- Kochanie, mieliśmy kupić nową kanapę do salonu, ale ten oris to mi się już śni po nocach.

- No i bierz go Skarbie, bo ja tą certinę co ją tydzień temu widzieliśmy na spacerze to już zamówiłam.

Kanapa obrzygana przez Dzieciaki, wydrapana przez koty, ale przecież wygodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy jest czego zazdrościć, u nas to wygląda tak:

- Kochanie, mieliśmy kupić nową kanapę do salonu, ale ten oris to mi się już śni po nocach.

- No i bierz go Skarbie, bo ja tą certinę co ją tydzień temu widzieliśmy na spacerze to już zamówiłam.

Kanapa obrzygana przez Dzieciaki, wydrapana przez koty, ale przecież wygodna.

Grunt, to mieć te same priorytety A kanapa pewnie jeszcze trochę wytrzyma

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymać wytrzyma, tylko to dotyczy nie tylko kanapy.

Fajne jest natomiast to, że potrafimy razem siedzieć godzinami i gadać o zegarkach, oglądać je.

My chyba w ogóle jesteśmy bardzo zgrani.

Edytowane przez wujek1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie i kilku Panów którzy tu zaglądają! Trwa konkurs pt. "Francja elegancja". W Waszych kolekcjach lub kolekcjach Waszych Pań na pewno znajdą się zegarki, które doskonale odnajdą się w tym temacie Jako współorganizatorka konkursu liczę na to, że grono uczestników będzie nam się stale powiększać. Odwagi

Szczegóły znajdziecie tu: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/178616-konkurs-fotograficzny-wrzesień/

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem jedną szkatułę, gdzie reszta...???

To jest tego więcej???

Niezła kolekcja, chyba znajdzie się coś na każdą okazję i do każdego ubioru

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być w domu jeszcze jedna skrzyneczka ale gdzie, nie wiadomo. Na pewno w najbliższych planach jest orient i omega constellation, więc chyba obecna kolekcja nie wyczerpuje wszystkich możliwych okazji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem jedną szkatułę, gdzie reszta...???

Bardzo fajna skrzynka :) cieszę się, że w końcu ktoś respektuje temat pierwotny wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olciakk, Ty ze swoją kolekcją wymiotłaś wszystkich BTW, coś nowego się pojawiło u Ciebie?

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olciakk, Ty ze swoją kolekcją wymiotłaś wszystkich BTW, coś nowego się pojawiło u Ciebie?

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Trzyletnia Certinka DS-8 z fajnymi falami na tarczy na werku Powermatic 80 (modyfikacja ety 2824, 80 godzin rezerwy chodu, plastikowe elementy w mechanizmie)

 

c7383388db91d3b5396bd413b78d85e9.jpg5a816e2be62a6df2e47ced85771b8a6b.jpg

 

Tisok kwarcowy

 

34bd938297120ae1e3d049d5a34b03d3.jpg

 

Valmon nurek vintage

 

147e9a48d878852cafe0502d5391e4d7.jpg

 

Svea i kilka jeszcze stalowych Szwajcarów którym akurat nie zrobilam zdjęcia w namiocie

 

f92da9f7827bbc76d8dcc808aec429fe.jpg

 

Jeszcze jedna Certinka, ładna niebieska tarcza, bransoleta była tak brudna, że po agresywnym wykąpaniu straciła z 200% masy

 

663d30d0102523cf4eee498b52c04c11.jpg

 

Stalowy EBP z krzywym wałkiem (da się coś z tym zrobić?)

 

de01428333e6bdc85bbe1f859f1729a2.jpg

 

Czajeczka złocona na niezuzytej bransoletce

 

c248082689eb426d97ea9c14bc3a389a.jpg

 

Kwadratowe Sławy (nowe są te bez cyferek)

 

9265352342cdaba594208644f7f55a99.jpg

 

Facit z częściowo perłową tarczą, który mnie natchnął do naprawy tarczy w Zentrze (nie mam fotki na razie)

 

7c654e29a1cffc000eb204efc1943738.jpg

 

Czajka wisiorek NOS, prezent od ukochanego

 

fd7b55b9457799aba2527b80a72630b2.jpg

 

I niedługo do mnie przyjdzie nowy chińczyk z AliExpress :)

Edytowane przez Olciakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.