Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
donika27

Damskie zegarki - kolekcje

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Favre Leuba 80753, napędzana manualnym Peseux z niesamowitą tarczą "lapis lazuli" oraz ametystowymi indeksami.

 

 

Piękny to za mało powiedziane Trochę połysku, ale z klasą i smakiem. I więcej fotek poproszę, jeśli można skąd takie cuda?

Nie sposób się nie zgodzić z koleżanką. @PistolPete więcej zdjęć prosimy, więcej zdjęć!


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie po numerze nie idzie dojść do czegokolwiek sensownego, ale chyba wpadłem ostatnio na jakiś trop. Możesz to jakoś w miarę dokładnie zmierzyć?

 

Dzięki!! Zmierzę jakoś to maleństwo i jutro dam znać


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PistolPete piękności :D

Łączę się z koleżankami w prośbie o więcej zdjęć ;)

 

@MichTheOne

Znalazłam w internecie baterię która miała taki opis:

BATTERY 1.5V REPLACES B-SR60L 602 280-34 D364 GP64 SR621SW SR620SW SP364 RW320 080-029 TR-621 TR-620 SB-DG SB-AG W1V D1V V364 GS1 SG1 S14 GW464 AG1, LR621, 164

 

Spróbuj może kupić któraś z tych :)

Edytowane przez Olciakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olciakk @AK&AK @brz @Carrot

Dziękuję w imieniu żony. Miło. Żeby było jasne to nie mój zegarek ale małżonki, chociaż zdaje się, że pod koniec lat 70-tych niekoniecznie figurował jako "ladies".  :D

Obecnie mam tylko kilka zdjęć Favre Leuby. Była presja czasu i postanowiłem za jednym zamachem sfotografować jak nawięcej zegarków.

Niemniej napewno jeszcze trafi przed obiektyw bo ma potencjał.

 

Nie miałem czasu do końca powalczyć z kurzem za co przepraszam. No i proszę pamiętać, że to nie nowy zegarek ale 40-letni. Prawdopodobnie nieodświeżany.  :)

 

Favre-Leuba-80753-1979-6.jpg

 

Favre-Leuba-80753-1979-3.jpg

 

 

Favre-Leuba-80753-1979-4.jpg

 

Favre-Leuba-80753-1979-5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie miałem czasu do końca powalczyć z kurzem za co przepraszam. No i proszę pamiętać, że to nie nowy zegarek ale 40-letni. Prawdopodobnie nieodświeżany. :)

 

........

 

No faktycznie, straszny badziew, okropnie brzydki. Przyjmij ode mnie szczere kondolencje i soczystego plaskacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........

 

No faktycznie, straszny badziew, okropnie brzydki. Przyjmij ode mnie szczere kondolencje i soczystego plaskacza

 

No ale tego, że jest brzydki nie napisałem. Śliczny jest i żałuję, że nie posięciłem więcej czasu na to, żeby go ciut lepiej pokazać bo to możliwe.

Żona ogólnie nie przepada za kwadratowymi i prostokątnymi kopertami- zupełnie tego nie rozumiem- jednak może ten lapis lazuli ją przekona. Jesteśmy na dobrej drodze.  :)

 

Może w ogóle powinienem zacząć od tego, że to super wątek bo dotychczas damskie zegarki na forum znajdowały się w głebokim cieniu. A szkoda.

 

To jeszcze jednego damskiego pokażę. Epos Ladies Open Heart.

 

EPOS-Ladies-Open-Heart-4314-133-20-50-10

 

EPOS-Ladies-Open-Heart-4314-133-20-50-10

 

EPOS-Ladies-Open-Heart-4314-133-20-50-10

 

EPOS-Ladies-Open-Heart-4314-133-20-50-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żona ogólnie nie przepada za kwadratowymi i prostokątnymi kopertami- zupełnie tego nie rozumiem- jednak może ten lapis lazuli ją przekona. Jesteśmy na dobrej drodze. :)

 

 

Piotrek, jakby jednak żona się z nim nie polubiła, to ja się chętnie nim zaopiekuję Nie przepadam z błyszczącymi elementami w zegarkach, ale tu jest wszystko zrobione ze smakiem. I te kolory mi pasują Powiedz, czy na żywo ten błyszczący efekt tarczy jest równie intensywny jak na zdjęciach, czy na zdjęciach jest to nieco uwypuklone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jakby jednak żona się z nim nie polubiła, to ja się chętnie nim zaopiekuję Nie przepadam z błyszczącymi elementami w zegarkach, ale tu jest wszystko zrobione ze smakiem. I te kolory mi pasują Powiedz, czy na żywo ten błyszczący efekt tarczy jest równie intensywny jak na zdjęciach, czy na zdjęciach jest to nieco uwypuklone?

 

Napiszę szczerze. W cieniu i półświetle tarcza jest granatowa choć niejedrorodna. W zasadzie odcinają się tylko wskazówki. Natomiast przy mocnym oświetleniu lub w ostrym słoncu wychodzą te wszystkie "smaczki". Kolory (m.in. indeksy) i faktura. Zdjęcie nie było "przesadnie" obrobione. A przynajmniej nie aż tak, żeby nie odzwierciedlało rzeczywistości.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MichTheOne

Znalazłam w internecie baterię która miała taki opis:

BATTERY 1.5V REPLACES B-SR60L 602 280-34 D364 GP64 SR621SW SR620SW SP364 RW320 080-029 TR-621 TR-620 SB-DG SB-AG W1V D1V V364 GS1 SG1 S14 GW464 AG1, LR621, 164

 

Spróbuj może kupić któraś z tych :)

 

Wielkie dzięki! już zamówiłem bateryjkę z oznaczeniem 364. Na oko taka sama. Zobaczymy :)

 

 

Faktycznie po numerze nie idzie dojść do czegokolwiek sensownego, ale chyba wpadłem ostatnio na jakiś trop. Możesz to jakoś w miarę dokładnie zmierzyć?

 

Bateryjka ma 6mm średnicy. 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PistolPete Epos bardzo fajny. Jestem przekonana, że Twoja żona go lubi :-)

 

Koleżanki i Koledzy świątecznego nastroju życzę (w tym sklepów bez kolejek, dróg bez korków, promocji na zegarki). Udanych przygotowań :-)

 

 

post-108708-0-04704400-1576762643_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sweter Jeszcze świąteczny motyw na pazurkach i będziesz gotowa w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj przyniósł "starej" kolejne 2 grzechotniki w tym tygodniu. :)

 

BhoZO6Yl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich kolorów brakowało w kolekcji. Żona na pewno zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć, żeby wyglądała na specjalnie nieszczęśliwą. Ale mówi jeszcze coś o jakimś ciemnogranatowym.  :ph34r:

 

Ostatnio w ogóle już się rozbestwiła, bo wbiła się na jakąś swatchowską grupę na Fb i strzela nadgarstkowe fotki. A ze mnie się śmiała... ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój dzisiejszy wybór słodziak w damskim wydaniu mało popularnej marki;)

Wręcz nielubianej,trudno, nosi się dobrze.

post-100402-0-78675500-1577350436_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta i po świętach. Mężokołaj (choć chyba lepiej brzmi Mikołajomąż) przyniósł pod choinkę Bulovę. Pięknie na tarczy widać grę światła. Zdjęcia nie oddają jej uroku :)

post-108708-0-43339100-1577442880_thumb.jpg

post-108708-0-81096600-1577442912_thumb.jpg

post-108708-0-40283700-1577443098_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to mój dzisiejszy wybór słodziak w damskim wydaniu mało popularnej marki;)

Wręcz nielubianej,trudno, nosi się dobrze.

Całkiem ładny zegareczek Najważniejsze, że Ci się podoba i dobrze się nosi.

 

:)

Złote a skromne?

 

Święta, święta i po świętach. Mężokołaj (choć chyba lepiej brzmi Mikołajomąż) przyniósł pod choinkę Bulovę. Pięknie na tarczy widać grę światła. Zdjęcia nie oddają jej uroku :)

No no, to Mikołajomąż się postarał A perłowe tarcze faktycznie trudno jest dobrze oddać na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małżonka poszła do pracy ze smart watchem więc udało się rodzinkę sfotografować w komplecie ;) Chyba trudno to nazwać kolekcją, ale taka zbieranina gości w jej pudełku.

 

 

IMG_20200102_102245.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Małżonka poszła do pracy ze smart watchem więc udało się rodzinkę sfotografować w komplecie ;) Chyba trudno to nazwać kolekcją, ale taka zbieranina gości w jej pudełku.

 

Doceniam Certinki :) spoko kolekcja, szkoda tylko, że wszystko na baterie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doceniam Certinki :) spoko kolekcja, szkoda tylko, że wszystko na baterie

 

Małżonkę prąd w nadgarstek nie kopie ;) Powiem nawet coś niezbyt popularnego na tym forum, ona wręcz preferuje takie rozwiązanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małżonkę prąd w nadgarstek nie kopie ;) Powiem nawet coś niezbyt popularnego na tym forum, ona wręcz preferuje takie rozwiązanie :D

W porządku, niech się wygodnie noszą :D a czy ja wiem czy takie mało popularne stwierdzenie, każdy ma swoje preferencje, więc fajnie że żona znalazła to co jej najbardziej odpowiada :) kwarcoki mają swoje niezaprzeczalne zalety, na przykład pokazują dobrą godzinę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małżonka poszła do pracy ze smart watchem więc udało się rodzinkę sfotografować w komplecie ;) Chyba trudno to nazwać kolekcją, ale taka zbieranina gości w jej pudełku.

 

 

 

Kolekcja czy zbierania, zwał jak zwał, ważne, że cieszy. Ja jestem na początku swojej zegarkowej drogi i myślałam, że 3 zegarki mnie usatysfakcjonują, ale tak patrząc na to zdjęcie to wydaje mi się, że 5 to jednak bardziej trafna ilość

Srebrną certinę chętnie bym przygarnęła.

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie miłość do zegarków, jest rownorzedna do miłości do piór wiecznych. Pióra co prawda były w moim życiu szybciej, nie mniej jednak mogę powiedzieć, że od dobrych kilkunastu lat zawsze mam zegarek na ręce. W pracy zegarek jest mi praktycznie niezbędny, więc mam dodatkowo ułatwione zadanie, a na codzień czuje się bez zegarka, jak bez ręki tzn prędzej wyjdę z domu świadomie bez telefonu, niż bez zegarka  :P  

 

Wybór mamy rzeczywiście okrojony, ja w dodatku jakoś tak mam, że męski model "ubiorę" ale tylko w sportowym stylu. Tradycyjne zegarki lubię w rozmiarze damskim (tradyjnie damskim, a nie współcześnie), ale jednocześnie nie mogą mieć one żadnych udziwnień, kryształków, nietypowej koperty, bransolety, czy paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.