Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
donika27

Damskie zegarki - kolekcje

Rekomendowane odpowiedzi

28 mm jezeli sie nie myle. Zawsze ja chcialem miec Kontiki (oczywiscie meska) a tu trafila sie mojej zonie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, zegarek ładny, wpiszę go ma moją listę :), ale tylko na mechanizmie ETA-kwarce mnie nie interesują

Popieram Twoje zdanie na temat kwarców. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja absolutnie nie czuje pociągu do zegarków, jest jej obojętne co ma na ręce. Jedyne wymaganie to kwarc.

Obecnie nosi taką AT.

 

img1622ph.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja absolutnie nie czuje pociągu do zegarków, jest jej obojętne co ma na ręce. Jedyne wymaganie to kwarc.

Obecnie nosi taką AT.

 

img1622ph.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Śliczna Omesia! Jakie wymiary? Który to rok produkcji?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38,5 mm. 2012 r.

Na kobiecym nadgarstku prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38,5 mm. 2012 r.

Na kobiecym nadgarstku prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

 

Piękny, naprawdę;-) dopisuje do listy "must have";-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38,5 to fajny rozmiar damskiego zegarka, mieści się w trendach, a marka, no cóż, nie trzeba rekomendować. Pytanie tylko czy łatwo rozpoznawalna marka to zaleta, czy może bardziej niszowa, niespotykana to dodatkowy smaczek, godny podziwiania i uznania na damskim nadgarstku. Wyjątkowe, nietuzinkowe zegarki dla .................... kobiet ;) .

 

 

Piękny, naprawdę;-) dopisuje do listy "must have";-D

 

w sytuacjach "must have" bardzo często występuje "immediately" :D .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna nie zwracałam większej uwagi na zegarki. Miał pasować do stroju, okoliczności i tyle. Jestem posiadczką kilku zegarków modowych (jest armani, DG, DKNY, CK), sportowego swatcha i TH - wszystkie oczywście kwarcowe.

 

Zegarkową pasją zaraził mnie nie mąż, któremu raczej wszystko jedno co ma na nadgarstku lecz mój Tata. Przez niego teraz czytam, czytam, chłonę wiedzę na temat historii manufaktur, mechanizmów i zwracam ogromną uwagę na to, jaki kto ma zegarek ;)

 

Jestem tuż przed zakupem pierwszego porządnego zegarka, tym razem będzie to automat ale przy okazji tego wątku muszę trochę ponarzekać.

 

Nic dziwnego, że kobiet pasjonatek zegarków jest mniej bo i wybór damskich zegarków, już tych lepszych firm jest dużo skromniejszy i naprawdę nie ma ogromnego wyboru. Przynajmniej takie są moje odczucia, a budżet jaki będzie przeznaczony na ten zegarek wcale do małych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nic dziwnego, że kobiet pasjonatek zegarków jest mniej bo i wybór damskich zegarków, już tych lepszych firm jest dużo skromniejszy ...

Magia, a moze to jest odwrotnie ? :) Kobiety zwracaja uwage raczej na zewnetrzna forme zegarka i jego praktaczbosc, stad tez podaz zegarkow mechanicznych jest dla nich mniejsza.

Jezeli spojrzysz na oferte zegarkow fashion ta relacja nie jest kuz tak bardzo niekorzystna na rzecz kobiet :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia, a moze to jest odwrotnie ? :) Kobiety zwracaja uwage raczej na zewnetrzna forme zegarka i jego praktaczbosc, stad tez podaz zegarkow mechanicznych jest dla nich mniejsza.

Jezeli spojrzysz na oferte zegarkow fashion ta relacja nie jest kuz tak bardzo niekorzystna na rzecz kobiet :)

 

Prawdopodobnie tak jest - co nie znaczy, że nie można ponarzekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... że nie można ponarzekać ;)

:) Oczywiscie, za to tez was przeciez kochamy ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczna dyskusja na temat damskich mechanicznych zegarków może przynieść wiele dobrego, a z pewnością przyda się panom, pragnącym kupić, takowy zegarek jako prezent. Coraz więcej Pan "upublicznia" swoje zegarkowe preferencje, a z pewnością idą one w zgodzie z modą więc tylko pozostaje nam cierpliwie czekać i wczytywać się w Pań opinie. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do dyskusji , faktycznie jak chce się znaleźć zegarek damski , który nie jest Fashion tylko ciekawy mechaniczny to czasami szukanie igły w stogu siana. Pięknych zegarków męskich jest na pęczki a damskich bardzo mało, a wydaje mi się , że powoli coraz więcej kobiet zaczyna interesować się zegarkami i rośnie Kolegom konkurencja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, sami wciągamy nasze Panie w tę chorobę :) , by usprawiedliwiać nasze fanaberie i rozpasanie :):D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by by było gdyby więcej Pań zainteresowało się "prawdziwymi" zegarkami. Wtedy na pewno wybór będzie coraz większy, a i rozmiary zegarków męskich wreszcie się trochę unormują (przejdzie może w końcu moda na zegarki na nogę)... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle , jest duzo i coraz wiecęj damskich zegarków w kolekcjach większości producentów

Chyba prawie każda szanująca się firma posiada w swojej ofercie zegarki damskie, ale jeśli się mylę to proszę mnie sprostować, bo mam wrażenie jakby, o zgrozo, właśnie w dziedzinie zegarków damskich mechanicznych, moda była bardzo konserwatywna, w odróżnieniu od męskiej , która eksperymentuje z rozmiarem, kolorami, wskazówkami .....itd. Mało tego istnieje dość pokaźna grupa zegarków męskich, noszonych ochoczo przez Panie. (unisex) Oczywiście nie uwzględniam tu zegarków "modowych" bo tu oferta jest i atrakcyjna ilościowo i rodzajowo, oraz zegarków firmowych, ale w większości kwarcowych, bardzo często lubianych przez Panie za wygodę i gotowości do użycia w każdej chwili, bez rotomatu, czy nakręcania.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie damki z mojej kolekcji:-)

 

 

image.jpg

 

image.jpg

Trzecia, zacna, Omesia z 34 roku jest na smarowanku:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith bardzo ładny taki "ostry, trochę zimny" , ale (oczywiście z typowo męskiego szowinistycznego podejścia) to Mido`ś ma coś w sobie delikatnego, eleganckiego i te urokliwe wskazóweczki, Gratulacje


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIDO od pierwszego wejrzenia skradlł moje serce;-) Zenith ma coś w sobie, lubię go nosić bo jest fajna alternatywa do mojego męskiego Seamastera. Zarys ma męski a rozmiar kobiecy. Rozwiazanie dla mnie - idealne:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pięknych zegarków męskich jest na pęczki a damskich bardzo mało,

 

Też mi się tak wydaje.

 

Jak oglądam zegarki damskie topowych producentów to wydaje mi się, że są robione dla nastoletnich panienek z jarmarcznym gustem: słodziutkie kolorki, diamenciki i inne błsyskotki. Z takim zegarkiem na ręku czułabym się jak trędowata.

 

Omega Seamaster 600, kupiona przez Carlta, po prostu świetna.

 

Mnie się podoba Patek Philippe Golden Ellipse z różowego złota. Cena jednak trudna do przełknięcia. Poza tym, nie wiem, czy to zegarek damski czy męski? Jak myślicie?

 

Zdjęcia wkleić nie potrafię, sorry. :(

Edytowane przez nuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.