Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grzy8ek

Zegarek do ok. 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj dobrze na Alledrogo. Znajdź jakąś firmę, a później dogadaj się poza Alledrogo. Ja tak znalazłem swojego, za 325 zł, z paragonem, gwarancją, itp.

Aktualnie nie ma żadnego na Allegro za sensowna cenę :/ Jeden ujdzie, ale niebieski

 

Ale na olx są już w dobrych cenach, choć nadal bieda w ofertach

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Aktualnie nie ma żadnego na Allegro za sensowna cenę :/ Jeden ujdzie, ale niebieski

Ale na olx są już w dobrych cenach

Jakiego koloru szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego koloru szukasz?

Ten żółty wydaje mi się fajny, ale nie widziałem na żywo Ew. Czarny z bransoleta albo niebieski. Ale niebieski to ostatecznośc.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ten żółty wydaje mi się fajny, ale nie widziałem na żywo Ew. Czarny z bransoleta albo niebieski. Ale niebieski to ostatecznośc.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ten żółty jest kremowy i faktycznie jest spoko.

Ale czarny jest chyba najbardziej uniwersalny :-)

post-34987-0-96515500-1519493003_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne zegarki to ja już mam ;) Teraz chce coś jasnego i w końcu w automacie

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czarne zegarki to ja już mam ;) Teraz chce coś jasnego i w końcu w automacie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

To faktycznie, SNK803. Zdecydowanie warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew. Zaszaleć I kupić zegarek z mojej wymarzonej marki, Glicyne Ale stać mnie tylko na używanego Incursore I to po lekkiej negocjacji

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ew. Zaszaleć I kupić zegarek z mojej wymarzonej marki, Glicyne Ale stać mnie tylko na używanego Incursore I to po lekkiej negocjacji

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Incursore jest spoko. Tylko zdecydowanie większy niż SNK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incursore jest spoko. Tylko zdecydowanie większy niż SNK...

Dlatego wolę poczekać te kilkanaście lat, aż się ustatkuje i wtedy spełnienie moje marzenie, i kupię kremowego Airmana z lupa :D

 

Albo na osiemnastkę :D

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dlatego wolę poczekać te kilkanaście lat, aż się ustatkuje i wtedy spełnienie moje marzenie, i kupię kremowego Airmana z lupa :D

Albo na osiemnastkę :D

To powodzenia życzę i ...SPEŁNIANIA marzeń!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile cm masz w nadgarstku?

 

Obwodu nie mierzyłem ale mierząc po linii prostej szerokość nadgarstka to 6 cm dlatego 37 mm to optymalne rozwiązanie dla mnie tym bardziej, że miałem już Orienta z taką kopertą.  Później zrobię jeszcze jakieś fotki to wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę poczekać te kilkanaście lat, aż się ustatkuje i wtedy spełnienie moje marzenie, i kupię kremowego Airmana z lupa :D

 

Albo na osiemnastkę :D

 

Z zegarkami marzeń czasem jest tak, że się naoglądasz, nawzdychasz, nazbierasz funduszy, wreszcie kupisz i... miłość nie zakwitnie. Ja też chciałbym zostać "jednozegarkowcem" (o ile łatwiejsze życie by było  ;) ), ale raz, że na razie nie mam takiego luksusu, aby wydać sporo kasy na taki jeden wyjątkowy przedmiot, dwa że jestem na etapie "zbierania doświadczenia" zegarkowego (czyt. kupuję różne tańsze i sprawdzam w praktyce, co się nadaje na co dzień i co mnie najbardziej cieszy), a trzy (co wynika z pkt. dwa) wiele modeli, za które kiedyś bym się zapożyczył, żeby tylko je mieć, dziś już nie wzbudzają we mnie tyle emocji, co wtedy.

Tak więc ze spokojem. Dziś marzysz  Airmanie, co nie znaczy, że za kilka (-naście) lat, jak już będzie Cię na luzie stać (czego Ci życzę), dalej będziesz patrzył na ten zegarek maślanymi oczami. Ergo: wybieganie tak daleko w przyszłość nie bardzo ma sens  ^_^

Edytowane przez Flaming

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidelio, dzięki, również życzę spełnienia marzeń! ;)

Vincitore, w takim razie czekam na fotki :)

Flaming coś w tym jest, jak już się ma to tak bardzo nie cieszą, chociaż każdy wie jak to jest, gdy wychodzi się ze sklepu z wymarzonym zegarkiem :D

Nie wiem jak cytować parę postów na raz, więc pisałem po nickach.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zegarkami jak z samochodami. Obecnie mam 7 samochód. Miałem VW, Seata, Skodę, Forda, Fiata a obecnie mam Suzuki S-cross. Niepozorne autko bez turbo udziwnień z jednostka benzynową 1.6 16 V a daje mi tyle radości ile wszystkie poprzednie razem wzięte nie dawały. O ile lubię zegarki to jednak nie kupiłbym zegarka w cenie powyżej 4 tysięcy bo uważam, że tańsze są równie warte uwagi ale podobnie jak te droższe mają dobrze pokazywać czas i być eleganckim dodatkiem do stroju. Pieniądze wole wydać na podróże i na wyjazdy do Włoch na ukochany klub ;)

 

Jeszcze fotki :

5ad36af041868494med.jpg

 

 

a27cdd959c7358b7med.jpg

Edytowane przez Vincitore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy taki Orient Ray 1 będzie dobrym wyborem w cenie około 400zł? ( zegarek zakupiony 2 lata temu z drugiej ręki w niemieckim sklepie orient).

post-95853-0-85474600-1521041059_thumb.jpg

post-95853-0-12783200-1521041060_thumb.jpg

post-95853-0-38764400-1521041060_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby ktoś chciał to za 400 zł mam do oddania taką bulowę - nową z pudłem i papierami

 

9637106a-b158-420e-b1b6-66aa260ab2e9.jpg

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się podłączę pod reklamę i napiszę, że mam za dużo mniej niż 400 takiego lotusa. Na pewno się dogadamy co do ceny. Jest na bazarku, więcej zdjęć tam lub na prw. A z tego co mi się osobiście podoba do 400 zł to zdecydowanie Invicta pro diver - można dostać taniej niż w linku: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-8932. Będzie może kolejny zakup :)


oczywiście lotus nowy, nienoszony.

post-104543-0-97018900-1526902659_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowo do kwarcowej. Jasne, że automat droższy, k. 500 zł mi się kojarzy. Ale ja chcę kwarcowy, zdecydowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Pozwolę sobie dołączyć do tematu!

 

Szukam inspiracji na codzienny zegarek. Generalnie mój "styl" to smart casual. W swojej "kolekcji" posiadam:
- garniturowca,

- chrono,

- g shocka.

 

Planuję kupić zegarek, który rozbuduje "kolekcję". Co istotne mam bardzo skromny/ szczupły nadgarstek więc wielkie zegarki odpadają.

 

PS Skłonny jestem kupić jakiegoś chińczyka - więc śmiało możecie podawać modele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Panowie,

Pozwolę sobie dołączyć do tematu!

 

Szukam inspiracji na codzienny zegarek. Generalnie mój "styl" to smart casual. W swojej "kolekcji" posiadam:

- garniturowca,

- chrono,

- g shocka.

 

Planuję kupić zegarek, który rozbuduje "kolekcję". Co istotne mam bardzo skromny/ szczupły nadgarstek więc wielkie zegarki odpadają.

 

PS Skłonny jestem kupić jakiegoś chińczyka - więc śmiało możecie podawać modele :D

Rzuciłbym okiem na SEIKO z linii SNK. IMO bardzo dobrze sprawdzi się jako zegarek codzienny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.