Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grzy8ek

Zegarek do ok. 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dolicz 25% na cło i podatek ale zgadzam się, że to fajna propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Bertucci byłby naprawdę fajny gdyby nie jego rozmiar 36mm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

 

od 3 lat posiadam zegarek Timex CR 2016 Cell, problem jest niestety jednak taki ze juz 2 razy wskazówka od minut lata luźno. 

 

Myślę nad zmianą zegarka, myślałem że jest to prosty temat jednak jak przychodzi co do czego to jest tego tyle że szkoda gadać, no i kolejne pytanie co wybrać aby to miało ręce i nogi.

 

Zależy mi na zegarku zbliżonym wymiarowo do wyżej wspomnianego Timex'a, może być troszeczkę większy, musi być na pasku skórzanym brąz kolor tylko i wyłącznie, oraz jak najprostsza i klasyczna tarcza. Mój to Timex ma jasna tarcze, i srebrną kopertę żadna złota nie wchodzi w grę. Fajnie gdyby był mechanizm podświetlania aczkolwiek nie jest on wymagany. 

 

Mój budżet to między 200-300zł chyba że znajdzie się coś na prawdę wartego dopłacić te 30-50zł wezmę to pod uwagę.

 

Z drugiej strony myślę czy nie naprawić tego i zostawić go na jakieś imprezy okolicznościowe a po prostu nie kupić sobie czegoś w rodzaju G-Shock jako codzienny zegarek. Dlatego proszę o porady względem zegarka ala mój Timex i ewentualnie jakiejś sugestii względem G-Shock. 

 

bardzo dziękuję i pozdrawiam

 

 

chodzi mi o coś w tym stylu. mogą być ewentualnie cyfry 12-3-6-9. Jedynie pasek bardziej klasyczny ten jest taki hmm młodzieżowy? 

image;s=1000x700

 

 

Edytowane przez Reyneven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich zegarków są dziesiątki a nawet setki. Po prostu wejdź na stronę kilku sklepów (np. Orotime) i przeglądnij Casio i Timexy w tej cenie. Co Ci się spodoba, to kup. Wszystko będzie mniej więcej podobnej jakości. Osobiście brałbym raczej Casio niż Timex. Z mojej strony mogę polecić serię Casio Edifice. To taki trochę bardziej uniwersalny i "casualowy" Casio. Jakiś pojedynczy przykład poniżej, ale w ramach serii Edifice są dziesiątki modeli.

 

obraz.png.5c3818638e1330fb6ba549826909b3d7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do kolegi @Perpetuum Mobile - Casio seria EFV-100d i -110d dla malych nadgarstkow sa super! Jest czarna, biala i niebieska tarcza, do wyboru - do koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam białego zegarka dla dziewczyny , w oko wpadł mi ten model TH czy warto dac za niego 400zl?

 

 

TOMMY HILFIGER 1782029

pol-pl-Zegarek-damski-TOMMY-HILFIGER-LAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kuba83 napisał:

Szukam białego zegarka dla dziewczyny , w oko wpadł mi ten model TH czy warto dac za niego 400zl?

 

 

TOMMY HILFIGER 1782029

 

Jak w przypadku każdego majtkowca nie warto, ale dziewczyna może być zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może polecisz coś w podobnym stylu , nie z modowej branży? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kuba83 napisał:

Szukam białego zegarka dla dziewczyny , w oko wpadł mi ten model TH czy warto dac za niego 400zl?

TOMMY HILFIGER 1782029

 

Nie znamy Twojej dziewczyny, więc fundamentalne pytanie brzmi: czy to ma być zegarek czy modowe akcesorium pasujące do torebki i sukienki?

 

Jeżeli chodzi o zegarek, to nie warto. Za 400 zł. można kupić jakieś fajne Casio a za 50-100 zł. odpowiednik tego Tommy Hilfigera na Aliexpress w podobnej jakości, tylko bez znanego logo. Zakładam przy tym optymistycznie, że Tommy nie idzie całkiem "po taniości" i zamawia zegarki nie po 5 USD tylko jednak coś solidniej wykonanego po 10-15 USD w hurcie za sztukę.

 

Natomiast, być może bardzo warto dać 400 zł ze względu na dziewczynę. Dla niej Tommy Hilfiger może być ulubioną i cenioną marką i będzie jej się podobał bardziej niż nam podoba się Seiko za 2.000 zł.

 

Jeżeli logo nie jest takie ważne, to poniżej 400 zł. jest takie Casio. Przynajmniej szkiełko ma szafirowe, a nie mineralne i pasek skórzany a nie plastikowy. Do tego mechanizm będzie solidny i trwały. Marka, może dla niektórych nie tak "prestiżowa" ale zegarek na pewno lepszy. 

 

obraz.png.7189395c67393aa301803ef0e841449c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie spodobał mi się CASIO LTP-E148L-7 , pójdę w tym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio na zalando lounge często pojawiają się promocje na zegarki Swiss Military Hanova. Co sądzicie o tej marce, czy ktoś miał z tym styczność. Z jakiego kraju pochodzi tam marka i czy w ogóle warto się nią zainteresować?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny design, często jest szafirowe szkło. Mechanizmy to najczęściej kwarcowe Ronda, całkiem dobre, chociaż Japończyki są lepsze, trwalsze i bardziej energooszczędne. Dobra propozycja dla nielubiących oklepanych Casio i Lorusów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny design, często jest szafirowe szkło. Mechanizmy to najczęściej kwarcowe Ronda, całkiem dobre, chociaż Japończyki są lepsze, trwalsze i bardziej energooszczędne. Dobra propozycja dla nielubiących oklepanych Casio i Lorusów. 
Dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Casio EF-125D:

IMG_20200823_095838ab.jpg.46ea935f100787847f4cfcc35f133909.jpg

 

Mam nadgarstek 18cm, szukam czegoś tym razem może z białą/srebrną tarczą - chociaż do końca...... sam nie wiem... Chciałbym coś innego niż mam. Ceno do 400zł.

Kwarc, klasyka albo tacho, bardzo dużo zegarków przypadło mi do gustu - jednak cena.... Niezbyt gruby i ciężki.

Styl coś jak swiss military, Seiko SSB241P1,  EF-328D-7A, EFV-570D 7AV.

Ten ostatni mi nawet pasuje tylko przeglądając forum natrafiłem na Pagani design Sport.

Zastanawiam się tylko nad rozmiarem - 570D ma prawie 44, Pagani 40, druga sprawa to czytałem wczoraj opinie polecanego sprzedawcy z ali - PD Oficial Store

i mimo że duża część daje 4, 5 gwiazdek to są też opinie takie że zegarek jest słabej jakości, krzywo zamontowana tarcza, słabej jakości bransoleta...

Sam już nie wiem czy lepiej paganiego czy casio u nas....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach eksperymentu zakupiłem niedawno takiego Paganiego (czyli kopię Rolexa Daytony).

 

DSC01336_3000_2000.thumb.JPG.e10825425075d046250fa890d5a561f6.JPG

 

W wątku o chińskich nabytkach gdzieś pod koniec czerwca są opisane moje wrażenia ze spotkania z tym zegarkiem. Generalnie pozytywne. Z pewnością specyfikacja Paganiego robi wrażenie, bo jest szkło szafirowe, bransoleta z pełnymi endlinkami i z wkręcanymi pinam itd... To nie jest zły zegarek, do tego jest bardzo ładny (ale to akurat zasługa projektantów Rolexa) i w środku pracuje mechanizm Seiko. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie te topowe specyfikacje są jednocześnie bardzo budżetowe. W moim egzemplarzu kiepsko pracowało zapięcie i dopiero kilka minut pracy pilniczkiem rozwiązało problem. Do tego wykręcanie pinów w bransolecie Pagani a na przykład w Phoibosie to dwa różne światy. Dopiero w takich sytuacjach widać różnicę w jakości.

Osobiście doradzałbym jednak Casio. Będzie drożej i może mniej efektownie, ale w długim okresie prawdopodobnie bardziej niezawodnie. Do tego Casio nie są kopią 1:1 Rolexa. Natomiast, gdyby takie zegarki jak Pagani były nawet o 10-20 USD droższe, ale za to gdyby były autentycznymi, nowymi projektami, to zastanawiałbym się wtedy już dużo mocniej.

 

Poniżej link do tego wątku i strony z krótką refleksją o Paganim.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie prześledziłem jeszcze przed rejestracją kilka tematów na tym forum, opinie z yt oraz z ali.

Zastanawiałem się czemu u jednych jest zachwyt po otrzymaniu zegarka a odsetek ma jakieś problemy.

Była też opinia o wadach trzech sztuk wysłanych z magazynu z Czech.

Generalnie jestem przeciwnikiem podróbek i nawet nie wiedziałem że to kopia rolexa.

Denerwują mnie ludzie którzy kupują chińską "plastelinę" tylko dlatego bo jest tania... nie jest to zawsze reguła bo i sprawdzone marki produkują teraz

w Chinach i można się naciąć, ale wolę trochę dołożyć i mieć lepsze niż najtańsze.

Bardziej patrzę na wygląd żeby podobał się  mi, a nie miał jakiś "drogi" napis.

Poprzedni służy mi już 8 lat i nie jest często noszony, dlatego nie chcę wydawać kroci.

Nie wiem też czy 40mm na 18cm nadgarstek nie będzie mały? Była jedna opinia na ali ze zdjęciem tego zegarka na ręce 4 latka - był w sam raz, no oczywiście 

nie patrząc na bransoletę.

 

Edytowane przez veed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek 40mm nie będzie za mały. Tu masz kilka zdjęć na mojej ręce. Też mam 18cm, i raczej wąski nadgarstek.

e41e7bd430c641fddaad43aec7669474.jpg

7c584ad5cc6dcbecc39cf97e04defe48.jpg

3383cf43cb8860b3e1ce988d2360b1aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zachwyt dotyczący zegarków Pagani Design dotyczy głównie relacji ich specyfikacji do ceny, bo cena jest ekstremalnie niska. Natomiast w długim użytkowaniu ta cena może dać o sobie znać. Stąd też sygnały o przypadkach niedokładnego montażu i wad. Mój egzemplarz miał na przykład kiepsko działające zapięcie od bransolety (próby otwarcia groziły połamaniem paznokci) i z tym sobie łatwo poradziłem. Pod innymi względami działa prawidłowo, z tym, że leży w szufladzie i w ogóle go nie noszę. No i trzeba być gotowym na to, że gwarancja jest raczej wirtualna, bo odesłanie zegarka do serwisu producenta pewnie kosztowałaby niewiele mniej niż nowy zegarek. Faktem też jest, że podobne zegarki innych marek będą zazwyczaj przynajmniej dwa razy droższe. Podoba Ci się - kupuj. Jak trafisz na udany egzemplarz to będzie służył przez lata.

 

4 godziny temu, veed napisał:

Generalnie jestem przeciwnikiem podróbek i nawet nie wiedziałem że to kopia rolexa.

 

Praktycznie wszystkie zegarki Pagani Design to kopie znanych zegarków szwajcarskich marek, najczęściej właśnie Rolexów.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

Zegarek 40mm nie będzie za mały. Tu masz kilka zdjęć na mojej ręce. Też mam 18cm, i raczej wąski nadgarstek.

e41e7bd430c641fddaad43aec7669474.jpg

7c584ad5cc6dcbecc39cf97e04defe48.jpg

3383cf43cb8860b3e1ce988d2360b1aa.jpg

 

Tzn. że casio 44mm może być za duże... dobrze było by gdzieś lokalnie sprawdzić.

Czy casio w środku mają dobre mechanizmy? EFV-570D czy EFS-S530D?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.