Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
llcoolm

Spis lodówek slava

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

rk7000 - moim zdaniem też ;-) Generalnie mnie rzymskie kręcą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzymska w odcieniu antracytowym

post-50599-0-51036100-1366791012_thumb.jpg

Edytowane przez markoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 wersje Rzymianki łososiowej z mojej kolekcji ( różne odcienie tarczy i różne kolory skundników: czerwony i złoty)

post-50599-0-22629500-1366838237_thumb.jpg

Edytowane przez markoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markoli - po co Ci dwie? Musisz nakręcać, nadwyrężać palce. Po co? Odkupie jedną i nawet nie będę się targował :)

Poproszę tą która mniej Ci się podoba :D

Edit

Zapomniałem powiedzieć że poproszę o dane do przelewu na pw :)

Edit2

Łososiowa to ona nie jest tylko "wrzosowa" - Piękna :wub: :wub: :wub:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000d dzięki za uznanie ale na razie mam ambicję zebrać całą kolekcję lodówek z lat 80- tych łącznie z ich odmianami ( bez odmian było ich tylko 10). Duplikaty z reguły sprzedję na eBayu - idą bez problemów , a na allegro dostaję tylko pytania ze "kupię za pół ceny "więc sobie podarowałem ten serwis . Na eBayu niestety też kupuję po "kapitalistycznych" kosztach -np w ladnym stanie "prawie nówka" to koszt ok 60 -100$ (nie mówiąc o medycznych)

Edytowane przez markoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000d dzięki za uznanie ale na razie mam ambicję zebrać całą kolekcję lodówek z lat 80- tych łącznie z ich odmianami ( bez odmian było ich tylko 10). Duplikaty z reguły sprzedję na eBayu - idą bez problemów , a na allegro dostaję tylko pytania ze "kupię za pół ceny "więc sobie podarowałem ten serwis . Na eBayu niestety też kupuję po "kapitalistycznych" kosztach -np w ladnym stanie "prawie nówka" to koszt ok 60 -100$ (nie mówiąc o medycznych)

to może najpierw zapytaj sie na forum a poźnie jak nikt nie bedzie chcial to na ebay !

 

markoli - nie zapomonaj o numeracji - ja nie wiem czy to sa te same czy jakies inne wyciagnales.

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój rzymski łosoś z czerwonym sekundnikiem to nr 27 ( pozotałe już były spisane)

post-50599-0-43828800-1367173086.jpg

Edytowane przez markoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja się pochwalę , co prawda nie jest to męska slava ( ale może nie będę zbanowana :) - bo to jest Bulova i do tego damska , ale tak mi się ten wątek spodobał, że postanowiłam kupić sobie taką damkę. Koledzy wybaczcie inną markę ale nie znalazłam damskiej slavy , na początek tylko zdjęcie z aukcji;

post-55157-0-76162000-1367875654.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wygląd powiem szczerze, że "prawie" identyczny z rosyjskimi lodówkami. Mam nadzieje, że ta Twoja jest przynajmniej mechaniczna ;) w sumie fajna. Jakieś większe foto by się przydało.

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to może ja się pochwalę , co prawda nie jest to męska slava ( ale może nie będę zbanowana :) - bo to jest Bulova i do tego damska , ale tak mi się ten wątek spodobał, że postanowiłam kupić sobie taką damkę. Koledzy wybaczcie inną markę ale nie znalazłam damskiej slavy , na początek tylko zdjęcie z aukcji;

 

Bardzo ciekawy zegareczek. Ale że Bulova też takie sprzęty AGD robiła to ciekawostka. Może wzięła przykład ze Slavy :)

Gratuluje pięknego zegarka !!! Jak się da to wklej proszę większe zdjęcie.

Edytowane przez robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo ciekawy zegareczek. Ale że Bulova też takie sprzęty AGD robiła to ciekawostka. Może wzięła przykład ze Slavy :)

Gratuluje pięknego zegarka !!! Jak się da to wklej proszę większe zdjęcie.

 

dziękuję , także żałowałam , ze nie będę mieć w swojej kolekcji Slavy lodówki, bo mi się się bardzo podoba i znalazłam taka perełkę i nie mogłam jej nie kupić :wub: , ale także byłam zdziwiona , że to Bulova ale jest oryginalna także o składaku nie ma mowy.

A dodatkowe zdjęcia wrzucę jak do mnie przyjdzie bo jest to gorący zakup ., ale straszne się cieszę ( no dobra powtarzam się)

Edytowane przez donika27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję , także żałowałam , ze nie będę mieć w swojej kolekcji Slavy lodówki, bo mi się się bardzo podoba i znalazłam taka perełkę i nie mogłam jej nie kupić :wub: , ale także byłam zdziwiona , że to Bulova ale jest oryginalna także o składaku nie ma mowy.

 

Tym bardziej powinnaś się cieszyć że oryginał. Czekamy na sesję zdjęciową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lodówka przytaszczona wczoraj rowerem :) nr. 29

post-59104-0-71095400-1368466735_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:blink: po zajrzeniu do wątku okazało się że nie mam 3 z pokazywanych wersji - czas polowania znowu nadszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

całej srebrnej, czarnej rzymianki pokazywanej przez kolegę markoli oraz tej wersji pokazywanej przez Piotr850 - te ostatnią to przyznam się że pierwszy raz w życiu widzę :(

Edytowane przez LOINIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.