Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
llcoolm

Spis lodówek slava

Rekomendowane odpowiedzi

całej srebrnej, czarnej rzymianki pokazywanej przez kolegę markoli oraz tej wersji pokazywanej przez Piotr850 - te ostatnią to przyznam się że pierwszy raz w życiu widzę :(

 

srebrna to składak więc możesz sobie taką zrobić :) Czarnej rzymianki też nie posiadam :(

A ta pokazane przez Piotr850 jako nr 28 ?? to wydaje mi się że to wersja złota dokładnie ta którą ja pokazałem na początku wątku. Tylko tutaj kolorystyka deczko bardziej brązowa - tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o nr 26 - nie widziałem wcześniej takowej

postaram się z domu wrzucic jeszcze zdjęcie mojego moda czarnej lodówki - na ringu część podziałki była starta, a szkoda było mi jej nie używać więc śmignąłem farbką bordową i pocieniowałem. Najfajniejsze jest to że pomimo upływu lat zegarek jeżeli jest noszony wykazuje sie olbrzymią precyzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za słowa uznania.

 

rk7000 kupiłem ją na Ebay, co więcej doszły mnie słuchy, że Ci ją podkupiłem :wacko:

Powiem szczerze, w przeciwieństwie do ogólnego trendu na forum, zachwytu nad wrzosowymi / różowymi "rzymiankami" nie porwała mnie. W porównaniu z 4 innymi lodówkami, które posiadam podoba mi się najmniej. Tak więc jeśli chcesz nie wykluczam, że mogę ją odstąpić po kosztach, które poniosłem. Jak coś to proszę o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli "podkupiony" by nie reflektował to ewentualnie ustawiłbym się grzecznie w kolejeczce - mam taka z poplamiona tarcza wiec przesiadka na lepszy egzemplarz w sumie nie zawadziłaby ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Zwykła złocona... będzie nr 31 tego spisu

 

lodowka1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj zapomniałem swoje wrzucić. Niestety nie taka piękna jak kolegi wyżej, ale może z czasem się ją dopieści :) nr. 32

post-59104-0-91492600-1370198927_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[35]

post-61474-0-41971700-1401481281_thumb.jpg

[36]

post-61474-0-04470800-1414354885_thumb.jpg
Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodówkę położyłeś na boku??? Agregat wysiądzie  :D  :D  :D

 

Gratuluje obu sztuk  :)

 

daktarin Twoje starsze siostry też zacne  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodówkę położyłeś na boku??? Agregat wysiądzie  :D  :D  :D

Radzieckiej techniki nic nie ruszy:P

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może ktoś wie gdzie można kupić szkiełko do lodówki? Czy w ogóle jest do zdobycia? Z góry dziekuje za podpowiedź. Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka :)

Szybciej kupisz lodówkę z całym szkłem w obojętnie jakim stanie niż samo szkło ;)

Chyba to będzie najlepszym rozwiązaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbroiliście mnie z tą lodowką. Uśmiałem się zdrowo ze swojej niewiedzy, ale przynajmniej już mi ta nazwa utkwi. Dzięki i pozdrawiam :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.