Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Suwak 77

CITIZEN Eco-Drive World Timer BLACK BJ9031-58E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,,jestem nowym na forum i od razu mam ważną sprawę :)) i szukam, odpowiedzi na pewne pytanie które zaczęło mnie dręczyć od momentu zamówienia tego zegarka :) tzn .zakupiłem Citizen model BJ9031-58E--jest to zegarek dla mnie absolutnie piękny i totalnie w moim guście , natomiast na zdjęciach widać , że zegarek pod spodem nie ma otwieranego dekla --koperta jest jedną bryłą .Oczywiście jest to Eco-Drive i w zasadzie nie trzeba martwic się o wymianę baterii , ale jak wiadomo zawsze akumulator może zawieść i jak w tedy można go zmienić--czy w ogóle można :))? , przerobiłem już w życiu parę zegarków średniej klasy szwajcarskich ( Tissot, Certina , )1 niemieckiego Junghansa Mega ,teraz nosze Seiko SMA 171 Kinetic Auto Relay --i jestem zachwycony tym zegarkiem i zostanę już przy Japończykach , ale.......no własnie ale nie spotkałem się nigdy oprócz swatcha z nierozbieralnym zegarkiem i nie bardzo wiem co ma na celu to rozwiązanie zastosowane w Citizenie --jak to dokładnie wygląda z ewentualnym otwarciem tego lub tożsamego z tej grupy Citizena . Będę wdzięczny jeśli znajdzie się ktoś kto ma wiedzę i coś kompetentnie od siebie na ten temat napisze :) Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest rozbieralny od strony szkła, jakos musiał zostać złożony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam obiło mi się o uszy, że są modele rozbierane w (tylko) serwisie, przez wyjęcie szkła przy użyciu poddciśnienia...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.