Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla ułatwienia w pisaniu postów proszę o wykaz treści których użycie jest blokowane przez oprogramowanie forum.

Zauważyłem , że blokowane są linki do innego forum zegarkowego, czy to jednostkowy przypadek,

czy jest więcej takich zakazów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa moduł cenzury i w tym przypadku stawia gwiazdki na słowie c h i n a, co jest dość dziwne ponieważ nie należy do grupy wulgaryzmów.


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

china

chinawatches

chinawatches.pl

www.chinawatches.pl

http: :blink: //www.chinawatches.pl


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby tylko moderator mógł zamieszczać linki do Chinawatches ?

po wpisaniu linku jest komunikat :

"Wpisałeś odnośnik do strony, której adresu administrator zabrania używać na forum."

Chodziło o link do recenzji zegarka Vostok

udaje się dopiero po wygwiazdkowaniu "china"

"http://www.****awatc...t=3409&start=0"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uda Ci się po wygwiazdkowaniu czegokolwiek, lub po zrobieniu tak, zeby to nie był link


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ja to wiem , dla czytających jest to utrudnienie,

tzn to taka zabawa w chowanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj....

Albo nie boimy się zestawienia z innymi, bo jesteśmy przekonani o swojej pozycji, słuszności, atrakcyjności, wartości merytorycznej etc. albo zachowujemy się jak, nomen omen, Chiny, które swoim mieszkańcom blokują internet....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj....

Albo nie boimy się zestawienia z innymi, bo jesteśmy przekonani o swojej pozycji, słuszności, atrakcyjności, wartości merytorycznej etc. albo zachowujemy się jak, nomen omen, Chiny, które swoim mieszkańcom blokują internet....

 

Chyba, że nie jesteśmy :ph34r:


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to pozwala na zamieszczanie linków do konkurencji? :D

A poważnie, to zaszłość z czasów kiedy CW zajmowało się głównie omawianiem i opluwaniem tego co napisano na kizimizi. Myślę że administrator mógłby już wziąć pod uwagę zdjęcie tej blokady.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym bywalcem wspomnianego wyżej forum i nie spotkałem się tam jeszcze z jakimiś "niecnymi praktykami" ;) skierowanymi przeciwko kizi. A wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym bywalcem wspomnianego wyżej forum i nie spotkałem się tam jeszcze z jakimiś "niecnymi praktykami" ;) skierowanymi przeciwko kizi. A wręcz przeciwnie.

Hmm... A to kizi z małej litery to tak pieszczotliwie i z miłości? :D

To fakt, "stali bywalcy" CW maja najczęściej tak jak Ty, ale znam też kilku zupełnie innych...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad vocem nazwy klubu to-KMZiZ nie żadne kizi ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam,ojtam... ;) To z sympatii przecież :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Hmm... A to kizi z małej litery to tak pieszczotliwie i z miłości? :D

 

A poważnie, to zaszłość z czasów kiedy CW zajmowało się głównie omawianiem i opluwaniem tego co napisano na kizimizi.

 

Nie rozumiem uwagi. A jeśli to był cytat, to powinno być "kizimizi" (tak ku poprawności ;) ).

Też jestem stałym bywalcem drugiego forum i nie zauważyłem procederu. Owszem zdarzały się jakieś pojedyncze uwagi, ale z wzajemnością, tzn na tym forum padały tez pojedyncze uwagi w stronę CW. Moim zdaniem wszystko gra i nie ma co postrzegać się jako konkurencja, czy wrogo nastawione fora. Tym bardziej, że sporo użytkowników ma konta na obu forach i na obu udziela się w dyskusjach (zarówno merytorycznych- zegarkowych, jak i tych dodatkowych o innych rzeczach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam,ojtam... ;) To z sympatii przecież :)

Bez komentarza.

 

Nie rozumiem uwagi.

Też jestem stałym bywalcem drugiego forum

No właśnie, co to znaczy stały bywalec? Nie rozumiesz, to znaczy, że jesteś stałym bywalcem od niedawna, albo nie chcesz rozumieć.

W obu przypadkach, tłumaczenie nie ma sensu, a na dodatek zupełnie mnie nie zależy żebyś zrozumiał.

A ci co dobrze rozumieją to w większości nie zaglądają tutaj, albo zaglądają po kryjomu.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Oj wyrwanie z kontekstu było w cytacie. Moje "nie rozumiem uwagi", dotyczyło uwagi o małych literach i daltego przytoczyłem fragment wypowiedzi, gdzie równiez napisałeś małymi literami (równiez do tego odniosłem się komentarzem) ;)

 

Co do bycia stałym bywalcem, to jestem na tamtym forum od roku, czyli o jakieś ok. pół roku krócej niż tutaj. Naprawdę nie widze powodów, żeby tworzyć wrogą atmosferę między forami.

 

A ci co dobrze rozumieją to w większości nie zaglądają tutaj, albo zaglądają po kryjomu.

Jeśli przez "tutaj", masz na mysli forum KMZiZ, to widocznie wielu użytkowników CW nie rozumie, bo widze ich tutaj (na tym forum) całe mnóstwo - codziennie udzielających się aktywnie w dyskusjach. Naprawdę uważam, że można udzielać się na jednym i drugim forum, a wszelkie wrogości to jakiś sztuczny twór, który jeśli miał miejsce, to zupełnie nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widze powodów, żeby tworzyć wrogą atmosferę między forami.

Słowo "tworzyć" wskazuje, że nic nie rozumiesz. I dobrze. Ale lepiej nie ciągnij tej dyskusji dalej, bo teksty typu: ja nic nie wiem, to znaczy, że nic nie było, są... hmm...

 

Jeśli przez tutaj, masz na mysli forum KMZiZ, to widocznie wielu użytkowników CW nie rozumie, bo widze ich tutaj (na tym forum) całe mnóstwo - codziennie udzielających się aktywnie w dyskusjach. Naprawdę uważam, że można udzielać się na jednym i drugim forum, a wszelkie wrogości to jakiś sztuczny twór który jeśli miał miejsce, to zupełnie nie wiem czemu.

Ciesz się tym, że nie wiesz i tyle, ale weź pod uwagę to, że niewiedza nie upoważnia Ciebie do negacji zaszłości. A akbyś chciał się dowiedzieć "czemu" to zapytaj się tych których tu nie ma. B) Obecnie oficjalnie jest wszystko OK i nikt tego nie neguje, tyle że kizi-tam coś i to ograniczenie o którym tu mowa to są właśnie relikty tych zaszłości i kto tego nie rozumie to... hmm... po co się odzywa?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Rozpamiętywanie zaszłości, wcale nie pomaga wrócić do stanu normalności, kiedy tych zaszłości nie było - tylko widze, że to też nie wszyscy rozumieją.

 

Ale lepiej nie ciągnij tej dyskusji dalej

 

Widze, że faktycznie nie ma sensu. Z mojej strony EOT - lepiej pogadać o zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co pamietają zaglądają dla rozrywki a niestety nadal bywają z obu stron złośliwości.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpamiętywanie zaszłości, wcale nie pomaga wrócić do stanu normalności, kiedy tych zaszłości nie było - tylko widze, że to też nie wszyscy rozumieją.

 

:D:lol::D Jak Ty nic nie rozumiesz. Powrót "do stanu normalności, kiedy tych zaszłości nie było" oznacza likwidację CW.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.
facepalm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powrót "do stanu normalności, kiedy tych zaszłości nie było" oznacza likwidację CW.

Zapomniałeś dodać "i jego Twórców" :D

 

W czasie "schizmy" miałem akurat przerwę w bywaniu na forum, więc nie wiem dokładnie jak to było, ale jakieś 2 lata temu poczytałem sobie tam trochę, no i w sumie te kilka wizyt mnie skutecznie zniechęciło do zaglądania na CW - jazd na to forum było co nie miara (łącznie z personalnymi), raczej w słabym tonie (vide chociażby "słownik" czy jakoś tak). Z drugiej strony na KMZiZ jest kilku aktywnych userów, o których wiem, że się aktywnie udzielają na CW, a tu wcale nie przychodzą po to, żeby "narobić dymu". Ale jak już napisałem, ja się zniechęciłem wcześniej, a z natury konserwatywny jestem, więc zmiana nastawienia przychodzi mi z trudem :D (choć jakiś czas temu oglądałem sobie tam galerię, która tu nie była dostępna).

Zaszłości natomiast na pewno zostaną, jak w ... Kościele ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dla mnie obecna sytuacja nie stanowi problemu. Wręcz przeciwnie. Jestem zwolennikiem większej ilości mniejszych for, ale dobrze sprofilowanych niż jednego molocha, na którym pisałoby się o wszystkim i o niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obecna sytuacja nie stanowi problemu. Wręcz przeciwnie. Jestem zwolennikiem większej ilości mniejszych for, ale dobrze sprofilowanych niż jednego molocha, na którym pisałoby się o wszystkim i o niczym.

A są tacy dla których stanowi? :blink:


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, bo wyczerpany i na pewno już nikt tu nic mądrego nie napisze. Ostatnie posty zaczepne i te nic nie wnoszace do tematu, usuwam.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.