Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

babilon346

vacheron constantin czy podróbka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Bardzo proszę o pomoc czy prezentowany na zdjęciach zegarek jest coś wart czy jest to tylko bezwartościowa podróbka?

Zupełnie się na tym nie znam a zegarek dostałem w prezencie od teścia który znalazł go kilkanaście lat temu.

 

Z góry dziękuje za pomoc

 

zdjęcie 1

zdjęcie 2

zdjęcie 3

zdjęcie 4

zdjęcie 5

zdjęcie 6

zdjęcie 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ten zegarek moze byc orginalny ale musisz pokazac mechanizm co do wyceny to tego nie robimy na forum

 

A tak miedzy nami to kto mogl tak poniszczyc tarcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto się z tym zapoznać

http://zegarkiclub.p...etna-odpowiedz/

 

krótko mówiąc, zdjęcie mechanizmu by się przydało.

 

prawdę mówiąc wchodziłem w temat już z grymasem na gębie, ale ten szlif słoneczny na tarczy mnie przystopował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrimony.

Ciężko będzie bez zdjęcia mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nigdy nie pisałem na forum.

Trochę mi zajęło zęby dostać się do środka ale myślę że sprawa się wyjaśniła raczej na szwajcarski mechanizm to mi to nie wygląda.

 

Zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda - bo z zewnątrz wyglądał nawet dość obiecująco, choć nierówny napis na tarczy wskazywał na malowankę, lub fejk.

Niestety nadaje się do wyrzucenia, albo schowania głęboko w szafie jeśli to prezent, aby nie widział światła dziennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek zewnątrz i wewnątrz wygląda strasznie,podróba aż bije po oczach,casio robi dokładniej zegarki....

Gdzie wy tu widzieliście coś co niby wygląda jak vacheron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek zewnątrz i wewnątrz wygląda strasznie,podróba aż bije po oczach,casio robi dokładniej zegarki....

Gdzie wy tu widzieliście coś co niby wygląda jak vacheron.

Przy takich zdjęciach i takim stopniu zniszczenia czasem ciężko ocenić czy coś aby na 100% jest ok, lub nie.

Wiem z własnego doświadczenia - to co widać poniżej też nie wyglądało zachęcająco.

post-57835-0-20564100-1365281529_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich zdjęciach i takim stopniu zniszczenia czasem ciężko ocenić czy coś aby na 100% jest ok, lub nie.

 

Podziel się tym, co było w środku! :)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich zdjęciach i takim stopniu zniszczenia czasem ciężko ocenić czy coś aby na 100% jest ok, lub nie.

Wiem z własnego doświadczenia - to co widać poniżej też nie wyglądało zachęcająco.

 

Co tu porównywać ???

zobacz w vacheronie na uszy jak są połączone z bransoletą,dekiel koperta napisy....

Proszę nie porównuj patka do tego czegoś.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tez bym chcial sie dowiedziec czy jest wart

po przeszło 2 latach..... :D  :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez agremi
      Czołem koledzy. Czy jesteście w stanie mi pomóc - czy to jest stary citizen?
       
      Mnie to śmierdzi dzisiejszą hinduską produkcją podszywającą się... ale ja się na tych zegarkach nie znam.
       
      Z góry dziękuję!




    • Przez ROMANOFF
      Dzień dobry... "wpadł" mi w ręce damski zegarek Raymond Weil Geneve na 17 kamieniach na idealnym "chodzie". W związku z tym moja prośba do Państwa. Czy bylibyście w stanie nieco o tym czasomierzu, napisać? Na deklu ma numer 700. Proszę wybaczyć słabą jakość zdjęć, ale do fotografa sporo mi... brakuje. Pozdrawiam i dziękuję za ewentualną pomoc - Marcin





    • Przez Pittol
      Dzieńdobry, wpadłem ostatnio w posiadanie takiego oto zegarka, jako iż jestem ciekaw czy to oryginał a o zegarkach wiem tyle co nic to chciałbym prosić o weryfikację bardziej znających się kolegów czy koleżanki. Osobiście porównując ze zdjęciami z internetu nie widzę różnic innych niż sekstant na miejscu "12" lecz pomyślałem, że może to jakiś inny model?  Jeśli to z góry wyklucza możliwość oryginalności tego zegarka to przepraszam za zajmowanie czasu.
      W każdym bądź razie dziękuję z góry za weryfikację ! 





    • Przez Patrycjab28
      Witajcie, znaleźliśmy w starej szopie taki zegarek kieszonkowy. Tarcza, jak widać, już w kiepskim stanie, mechanizm ma rdzę. Prawdopodobnie jest posrebrzany.  Przekopałam już Internet wzdłuż i wszerz, przejrzałam Wasze forum, jednak nigdzie nie znalazłam w sumie żadnych informacji na ten temat.
       
      Chciałabym wiedzieć cokolwiek. Każda informacja i określenie jakie przychodzi Wam do głowy, każdy kawałek Waszej wiedzy i opinii.
      Będę wdzięczna za pomoc

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.