Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

floncik

Pilot Ticino

Rekomendowane odpowiedzi

tak na szybko zdjecia nowego nabytku, za jakosć przepraszam, robione kalkulatorem

p4072036.jpg

p4072035.jpg

p4072034.jpg

p4072033.jpg

p4072032.jpg

p4072031.jpg

p4072030.jpg

p4072029.jpg

p4072028.jpg

 

miłego oglądania

pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fotkach się nie wypowiadam zegareczek zacny prosty nic za dużo w nim nic za mało.

Niech się dobrze nosi ziomalowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Myślałem o nim, ale w końcu nabyłem niemal identycznego Steinharta i teraz przydałoby się kompetentne porównania obu, bo to chyba dokładnie ten sam rozmiar- miałbyś taką możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

steinhart wydawal sie większy,i bardziej masywny, no i przeszklony dekielek z unitasem, co po za tym, w steniu pasek 22mm duzo lepszej jakości, przekładało sie to oczywiscie na cenę zegarka, natomiast co do dokładności nałożenia lumy na indeksy to muszę przyznać że jest to zrobione lepiej niz w stenku, świeci rownież mocniej , no i muszę przyznac ze oksyda na wskazówkach równiez lepiej jest zrobiona , w stenku były niedoróbki, co jeszcze , sterylna tarcza jest świetna , dla porównania mam tylko stare zdjęcia

p6230409.jpg

p6110268.jpg

p6230407.jpg

p6230415.jpg

generalnie obydwa zegarki sa świetne , jak ktos dysponuje większym funduszem proponuje steinharta , jednak unitas pięknie cyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest w opisie , natomiast wydaje sie mniejszy (chodzi o ticino oczywiscie ) , a niestety nie mam suwmiarki pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.