Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mateo

Pomoc w wyborze Rolexa

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na DJ dostaniesz taki rabat w salonie, czy to cena z drugiej ręki?

I jeszcze pytanie, czy to porównanie dotyczy cen z jednego kraju, czy jedna cena to cena z polskiego salonu, a druga z zagranicznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na ebay ,po 20 tys są nowe DJ i to wywoławczo.Tysiaka urwiesz spokojnie.Miałem z 5 nowych omeg aqua terra i uważam,ze rolex jest lepiej wykonanym zegarkiem(szczególnie bransoleta),o brendzie nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też różnica cenowa między didżejem takim jak mój (droższy, bo bezel z białego złota), a tym z gładkim bezelem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z aqua terrą można porównywać model bez złotego pierścienia - omcia indeksy ma równierz z białego złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a więc porównujemy ceny z e-bay. Gdzie znalazłeś Aqua Terrę za 17 k? Ja tam widzę za 4300 usd (piszę o nowych nie używanych) co na dzień dzisiejszy daje 13500, a skoro od Rolexa idzie urwać 1000, to od Omegi też się kilka stówek urwie ;)

19000, a 12500 to moim zdaniem bardzo duża różnica cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz cło do Aqua Terry, rolka za tę kasę kupisz w Europie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Akis, ja używam normalnie GMT i wygląda wciąż jak nowy (mogę wstawić zdjęcia). Ten pokazany przez Radekglaz musiał być dużo gorzej traktowany, widać, że ktoś nie szanował zegarka, od koszul Ci się tak nie stanie.

 

Te rysy, które widać na moich zdjęciach są specjalnie przeze mnie uwidocznione. Zegarek musiałem ustawiać w silnym oświetleniu i pod okreslonym kątem żeby je wyeksponować.

Zegarek jest nadal w bardzo dobrym satnie i z normalnej odległości wygląda nadal jak nowy. Ale proszę nie mówcie mi, że polerowana bransoleta w waszych nie łapie rys...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Omegę też spokojnie znajdziesz w tej cenie w Europie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3min po północy.

A u mnie 5 minut po północy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tym razem z Krystianem zgodzę. Aquaterrę powinno się dać za tyle kupić w EU, rolka za kilka tysięcy więcej.

 

Tylko aqua terry nie rzucisz w kasynie na blat a rolka owszem..To jak żywa gotówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.