Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mateo

Pomoc w wyborze Rolexa

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Wszystko co polerowane na wysoki połysk się szybko rysuje, podejrzewam, że masz w tym doświadczenie, bo Reverso podobno się rysuje od samego patrzenia ;) Taki urok tej stali, niestety. Niemniej jednak mój GMT wciąż wygląda jak nowy i nie widać jakiś większych "koszulowych" rysek. Wszystko też zależy od tego jak owy zegarek użytkujesz.

Potwierdzam ze rysuje sie jak kazdy inny. Moj glos na GMT. Duzo podrozuje i jak sobie przypomne jak to bylo ze zmiana czasu poprzednio to podnosze dwie rece na GMT :-)

nie spiesz się ....

Potwierdzam ze rysuje sie jak kazdy inny. Moj glos na GMT. Duzo podrozuje i jak sobie przypomne jak to bylo ze zmiana czasu poprzednio to podnosze dwie rece na GMT :-)

Jak pisalem wczesniej, lubie jak zegarek ma jakąś komplikację. Też sporo podróżuję i taka funkcja by się przydała.. Mam co prawda drugą strefę w Reverso, ale jest ona ze względu na wielkosć tarczki praktycznie bezużyteczna. Dlatego też początkowo byłem bardziej przekonany do GMT.

Po przymiarce GMT i Suba ten drugi zaczął mi się bardziej podobać.

Rysowanie też może być problemem szczególnie w przypadku bransolety. Zegarek ma być na codzień... Dbam o zegarki, ale nie chcę cały czas myśleć pilnowaniu zegarka, zeby sie nie porysował. A rysy mnie denerwują :-(

W weekend zrobię drugą przymiarkę... Dzięki za wszystkie rady i sugetie :-)

Tylko GMT :)

IMG_3218-3_zps7a830a64.jpg

IMG_3245-2_zps20768b5f.jpg

IMG_3198-2_zps83ef90e2.jpg

IMG_3239-3_zpsa8cae553.jpg

IMG_3188-2_zps22ef48fa.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Tylko GMT :)

Patrząc na te zdjęcia, nie sposób się nie zgodzić :)

...W weekend zrobię drugą przymiarkę... Dzięki za wszystkie rady i sugetie :-)

Jak tam przymiarki?

RG

No otwieraj żesz to pudło ! :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Co by mnie było to w takim pudle może być tylko dobrze. Ciekawa zagwostka na niedzielny wieczór.

Mi Gmt MII bardzo się podoba, ale u kogoś, na zdjęciach czy w salonie, ja na co dzień nie zniósłbym tej zielonej wskazówki.

Dla mnie Sub najlepszy, ale "dojrzałem" już do DSSD

Mateo chyba jest pod takim wrażeniem, że nie ma czasu usiąść przy kompie i wkleić parę zdjęć dla kolegów ;)

RG

Co by mnie było to w takim pudle może być tylko dobrze. Ciekawa zagwostka na niedzielny wieczór.

Mi Gmt MII bardzo się podoba, ale u kogoś, na zdjęciach czy w salonie, ja na co dzień nie zniósłbym tej zielonej wskazówki.

Dla mnie Sub najlepszy, ale "dojrzałem" już do DSSD

To kiedy robisz machniom? :)

Uwielbiam ten dreszczyk emocji przed otwarciem pudełka :o W którym salonie kupowałeś?

RG

Przepraszam za zwłokę... Nie samymi zegarkami człowiek żyje...

And the winner is...

post-22361-0-22154900-1365975703_thumb.jpg

Kupiony w salonie Kruk w Warszawie (w Galerii Mokotów).

Zmierzyłem czarnego Suba i stwierdziłem że nie ma sensu kupowanie kolejnego divera (PO nie planowałem sprzedawać)

Za to GMT Master po ponownym założeniu na rękę sporo zyskał. Spodobała mi się polerowana część bransolety. Do tego zielona wskazówka drugiej strefy....

I oto po krótkich negocjacjach stałem się posiadaczem tego oto zegarka :)

post-22361-0-60014300-1365975770_thumb.jpg

Doskonaly wybor , gratuluje

Beware the fury of a patient man.

Graty! Elegancki wybór! :)

To kiedy robisz machniom? :)

Pierwszy się dowiesz. ;)

Bardzo dobry wybór, gratuluję :)

Chyba się przejadę do GM i zmierzę tego GMT bo coraz bardziej mi się podoba... :)

Bartek

super najlepszy wybór. niech się dobrze nosi :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.