Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EpicOfWar25

Czy G-shock będzie dobrze wyglądać na kobiecym nadgarstku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Oprócz eleganckiego zegarka, którego muszę zakupić, przydałby mi się też zegarek sportowy, do biegania czy na wyjście na siłownię/basen, ale też taki, który założę na jakieś luźniejsze wyjście 'w plener'.

 

 

Bardzo mi się spodobał:

 

 

GA-110FC-1AER-Y1.jpg

 

<czerwony, a nie nudna czerń, a poza tym ma wskazówki, bo nie ukrywam, że jakoś dziwnie bym się czuła z samymi cyframi, no i jest jakiś>

 

 

I tu kieruję do Drogich Panów pytanie - czy taki zegarek dobrze by wyglądał, pomimo swoich rozmiarów, na kobiecym nadgarstku?

 

 

Wiem, że część partnerek Panów, również nosi G-shocki - mogą Panowie napisać jakie modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Pani powie o jakimś chronografie? :)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma Pan na myśli jakiś konkretny model :)?

 

Nie wyobrażam sobie jakiegoś eleganckiego zegarka do uprawiania sportów, bo bym się za bardzo bała, że go zniszczę. A poza tym głupio by to wyglądało, gdybym w zegarku ze skórzanym paskiem biegała. Ale ogólnie to zdecydowanie stoper w zegarku mi nie przeszkadza.

 

 

Dlatego też pomyślałam o serii G-shock, szczególnie o zegarkach z analogowo-cyfrowym wskazaniem czasu, bo ogólnie preferuję analogowy, jednak podczas biegów, to takie zegarki są dla mnie uciążliwe - a w cyfrowych łatwiej, nawet podczas ruchu, odczytać godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Według mnie podczas uprawiania sportu należy największy nacisk położyć na funkcjonalność/czytelność.

Ten czerwoniak fajnie i wesoło się prezentuje ale w moim odczuciu jest słabo czytelny.

Może pomyśl nad takim G : http://www.casio-pol...7er-p-6556.html

lub http://www.casio-pol...7er-p-7542.html

Białaski świetnie wyglądają.

Jeśli ma też być analogowe wskazanie czasu to ten jest czytelniejszy no i czerwony :

http://www.casio-polska.pl/casio-bga-160-4b-p-7500.html


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ma Pan rację.

 

 

Białe zegarki wyglądają fajnie i są czytelne.

 

 

Dziękuję bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię tylko bez "Panowania" bo strasznie staro się czuję a prawdopodobnie między nami jest tylko 10 lat różnicy. :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym zakup czegoś z serii Baby-G, które prezentuje @mikolaj78 - męskie (a zwłaszcza ten model, który prezentujesz) potrafi przytłoczyć większość kobiet (nie mówię o kolorze a wielkości męskiej linii)/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele jest kobiet na forum, dlatego tym bardziej chętnie odpowiadamy na Wasze pytania ;)

Moja rada jest podobna jak Kolegów, G-Shock będzie odpowiedni do wszelkich sportów, a jednocześnie biały kolor podkreśli kobiecość. Ten czerwony z pierwszego postu moim zdaniem jest zbyt rzucający się w oczy, kolor szybko się znudzi. Biały jest delikatny i uniwersalny.

 

Proszę Cię tylko bez "Panowania" bo strasznie staro się czuję a prawdopodobnie między nami jest tylko 10 lat różnicy. :)

Mariusz, jaka jest różnica zależy od tego czy liczby w Waszych nickach oznaczają wiek, czy rocznik :P

Niezależnie od tego na forum wszyscy mówimy sobie "na ty".


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to gieszoki wyglądają na damskich rękach obłędnie. Nie wiem czy inni koledzy się ze mną zgodzą ale kobieta z takim zegarkiem to naprawdę fajne zestawienie. Moja żona ma baby-g, białego i powiem Wam, że mniam :P. Także koleżanko przymierzaj, przymierzaj i zobaczysz po męskich reakcjach. PS. Mam nadzieję, że moja wypowiedź nie zabrzmiała seksistowsko :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek,jak to przeczytałem to tak mnie w krzyżu łupnęło,że...normalnie lat mi przybyło ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bardzo dziękuję Wam za rady.

 

Jeszcze chciałabym się dowiedzieć czy te białe paski szybko się brudzą/zmieniają barwę? Bo tak mnie naszło, że może lepiej kupić może mniej kobiety, ale bardziej uniwersalny czarny kolor?

 

 

 

A co się tyczy 25 przy nicku, to data urodzenia, a nie liczba lat ;). Lat mam niewiele, aczkolwiek kilka oczek mniej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pokazuje to forum nię ma bata, zeby bialy nie lapal przebarwień. Pierwsze zauwazysz juz pewnie przed skonczeniem 6 miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

 

 

Dlatego bardziej bym się chyba jednak kierowała w stronę czarnego wydania GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pokazuje to forum nię ma bata, zeby bialy nie lapal przebarwień. Pierwsze zauwazysz juz pewnie przed skonczeniem 6 miesiecy

 

Matowe białe łapią, lakierowane nie. Baby-G mojej żony noszony mega intensywnie ponad dwa lata nie ma żadnego przebarwienia, jedynie szlufka (matowa) zrobiła się ciemno szara. Mój biały G również nie łapie innych kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero styczeń a tu od razu wysoko ustawiona poprzeczka w kategorii "odkop roku". Złoty szpadel już się szykuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Nie wiedziałem, że jest taki konkurs. Może sami poszukamy najstarszych tematów do "odświeżenia". Do wygrania złoty szpadel lub urlop od forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że w 5 lat ktoś zdążył, przepraszam, zdążyła już coś kupić?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety bywają niezdecydowane ale czy aż tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.