Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc z górki włączyłem na chwilę aplikację do pomiaru,chyba się zgłoszę do jakiegoś zawodowego teamu55a5b164ae5cf11f469eb2d097c2d562.jpg


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdżone

IMG-20200614-WA0027.jpgIMG-20200614-WA0010.jpgIMG-20200614-WA0023.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też polatane, wprawdzie tylko 30km dzisiaj, ale i tak fajnie jest.
d6e8d091d0cd7de6f4975dac8aa50a65.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wycieczka w okolicach Warszawy, tempo emeryckie ale zabawa i widoki przednie.

 

29f1a81d7e92098a63814a7cd30676c9.plist&key=4804f6f967355e34ce683c6cf847f9d3a6b5a8d233d6156525c835fb6a04f62bb66f260b045f7d332b11ac2b19f6bb16.jpg&key=23628466076eb4082a7117040065283f7ada91e4c75c988888976f164364dfb7

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2020 o 12:16, sbsqad napisał:

Nowy nabytek :) 

HIGHTOWER 

 

Przepiekny :)

 

W dniu 11.06.2020 o 14:51, lysolek007 napisał:

;] 

 

Ale gripy masz inne :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

84568C6D-19C1-4167-BAEF-DD0C77B18EF9.thumb.jpeg.a72e42d8cba70001cc75a6c5ebd25a69.jpegA zobaczcie jakiego ja klasyka ujeżdżalni w mijającym tygodniu. Teścia maszyna która ma co najmniej 15 lat a pewnie i więcej. Dwie wycieczki wypadły - 57 km i 50km i jedna przejażdżka z żona 20km. Skrzypi, zgrzyta ale jedzie. Przy takiej trekingowej pozycji to średnia prędkości oscylowała w okolicach 23-25km ale i tak było super. 

Edytowane przez szymar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zgubiłem swój dotychczasowy licznik rowerowy i przed zakupem nowego zastanawiam się, czy na rynku jest licznik, który będę mógł przekładać z jednego roweru do innego (różne średnice kół)?

Ma ktoś sprawdzone rozwiązanie?

Licznik może być przewodowy lub bez.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np mój Bryton Rider 310 - ma możliwość ustawienia konfiguracji dla 2 rowerów - być może więcej ale nie mam więcej więc nie sprawdzałem. Chyba każdy lepszy licznik będzie oferował taką opcję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdy licznik dysponuje taką funkcją. Nawet niektóre tańsze modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bryton to juz komputer na rowerze :P

Potrzebuję licznika z podstawowymi funkcjami.

Rower podstawowy to cross, okazyjnie w weekendy - miejski.

Licznik po przepięciu powinien sam zidentyfikować drugi rower (jak wspomniałem inna średnica koła), tak by nie przestawiać parametrów wyjsciowych.

Na szybko dziś znalazłem Sigmę 16.16


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez cały weekend udało mi się wygospodarować czas jedynie na zrobienie podstawowego serwisu.

Bilans wycieczek z ostatnich dwóch miesięcy: raz na rowerze, raz na motocyklu. Biorąc pod uwagę ile mam pracy w perspektywie najbliższych miesięcy, to chyba mogę uznać, że zrobiłem serwis na koniec sezonu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]Stierlitz [/mention]ważne żebyś już miał powietrze zimowe w oponach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wojtech napisał:

Bryton to juz komputer na rowerze :P

Potrzebuję licznika z podstawowymi funkcjami.

Rower podstawowy to cross, okazyjnie w weekendy - miejski.

Licznik po przepięciu powinien sam zidentyfikować drugi rower (jak wspomniałem inna średnica koła), tak by nie przestawiać parametrów wyjsciowych.

Na szybko dziś znalazłem Sigmę 16.16

Polecsm coś z cateye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem w super formie, ale jestem zadowolony z wyniku, szczególnie średniej prędkości i kadencji.

 

Screenshot-20200615-194128-Endomondo.jpg

 

Jazda po wsiach o tej porze roku to istna orgia aromatów. Od kwiatów akacji, bobu, jaśminu, przez skoszoną trawę aż po niepowtarzalny zapach kłoszącego się zboża. Polecam.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak, widział... Dramat ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, suqub napisał:

nie wiem co się z ludźmi porobiło ale to coraz bardziej idzie w złą stronę, brak szacunku do drugiego człowieka niedługo osiągnie apogeum, najgorsze jest też to, że takiemu gnojowi nic nie zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, łebek 18 lat. W ten weekend skasowali Vivaro ode mnie z pracy- 19 latek bez prawka (i nigdzie nie piszą ale podobno po jakichś narkotykach) w starym Audi A3 z 6 osobami na pokładzie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. A innych sytuacji z młodymi na koksie albo takimi, co świeżo po odebraniu prawka oddają je za prędkość jest masę. Sam czasami wolno nie jeżdżę a 10 lat temu też nie byłem święty ale to co się teraz wyprawia to już nie jest wesoła sytuacja. Ciekawi mnie jaki będzie dalszy los tej sytuacji, o ile dobrze pamiętam niedawno kierowcy tira za spowodowanie wypadku, gdzie zginęła jedna osoba postawili zarzut zabójstwa bo celowo zignorował ograniczenia prędkości. Tutaj jest film, na którym nie ma sytuacji, że ktoś kogoś nie zauważył albo nie opanował samochodu tylko celowe działanie. Myślę, że dobry prawnik i będzie niezła jazda w sądzie a łebek będzie sobie mógł pojeździć na playstation a nie samochodem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się z ludźmi porobiło ale to coraz bardziej idzie w złą stronę, brak szacunku do drugiego człowieka niedługo osiągnie apogeum, najgorsze jest też to, że takiemu gnojowi nic nie zrobią

Zawsze mógł mu królik wyskoczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak, uciekał razem ze słoniem przed białymi myszkami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sam jestem ciekaw, z powodów zawodowych, jak ta historia się skończy. Z dogmatycznego punktu widzenia, wypadek jest przestępstwem nieumyślnym (umyślnie bądź nieumyślnie można naruszyć pewne zasady bezpieczeństwa). Tu wygląda to na działanie celowe, z premedytacją, nie majace nic wspólnego np. ze specyficznymi warunkami na drodze, które ten manewr wymusiły. Oczywiście zobaczymy, jak ta sprawa się potoczy. Ja bym bardzo życzył sobie tego, jako rowerzysta korzystający także z dróg publicznych, aby znalazł się prokurator, który będzie miał odwagę w tej sytuacji postawić zarzut zdecydowanie poważniejszy niż dotyczący wypadku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.