Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Z dzisiejszej wycieczki z dzieckiem. W zasadzie nauka jazdy na większym rowerze20210423_185919.thumb.jpg.36257973308fcd6ed59cfcd44967b955.jpg

Edytowane przez wojtech

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Witam w ten piękny sobotni poranek 🙋 Tak, u mnie kręcone zaraz będzie 😁

IMG_20210424_054326-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja już po, a jutro rano pewnie powtórka 😉

IMG_20210424_064730-01.jpeg

IMG_20210424_072806-01.jpeg

IMG_20210424_075424-01.jpeg

IMG_20210424_074051-01.jpeg

Screenshot_20210424_084249_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Teraz, tessio napisał(-a):

Zawsze podziwiam ludzi którzy jeżdżą w nocy :P

 

Ja nie jeżdżę w nocy, bo trochę strachliwy jestem 😉 Czekam, aż słońce wstanie i dlatego bardzo lubię jeździć wiosną i latem, bo jako typowy "skowronek" nie mam żadnego problemu z bardzo wczesnym wstawaniem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię jeździć wcześnie rano, wstaję koło 10.00 i już koło 12.00 jestem w trasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
8 minut temu, tessio napisał(-a):

Też lubię jeździć wcześnie rano, wstaję koło 10.00 i już koło 12.00 jestem w trasie ;)

 

U mnie (przynajmniej przez najbliższe dwa weekendy) wynika to z tego, że synami się opiekuję. I dlatego w grę wchodzi tylko jeżdżenie bardzo wcześnie rano, kiedy oni jeszcze śpią i kiedy moja aktualna partnerka może się nimi zająć 😉 Alternatywą byłoby niejeżdżenie w takie weekendy, a plan jest aktualnie taki, żeby jeździć 3-4 razy w tygodniu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
4 minuty temu, tessio napisał(-a):

To jest dobry plan :)

Też tak uważam 😉 Więc muszę kombinować i szukać w grafiku czasu na jeżdżenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fidelio napisał(-a):

 

U mnie (przynajmniej przez najbliższe dwa weekendy) wynika to z tego, że synami się opiekuję. I dlatego w grę wchodzi tylko jeżdżenie bardzo wcześnie rano, kiedy oni jeszcze śpią i kiedy moja aktualna partnerka może się nimi zająć 😉 Alternatywą byłoby niejeżdżenie w takie weekendy, a plan jest aktualnie taki, żeby jeździć 3-4 razy w tygodniu... 

 

Wnioskuję z tej wypowiedzi, że zmieniasz partnerki jak rowery, jak to mówią nowy rower (ciało), nowy dreszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
5 minut temu, Burns napisał(-a):

 

Wnioskuję z tej wypowiedzi, że zmieniasz partnerki jak rowery, jak to mówią nowy rower (ciało), nowy dreszcz.

 

Częściej jednak rowery zmieniam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by rzec, rasowy l(r)owelas :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożony, również z użyciem stojaka ;)

 

IMG_20210424_150655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, widać na pierwszy rzut oka, że nie na lidlowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tessio napisał(-a):

Głupie pytanie, widać na pierwszy rzut oka, że nie na lidlowym ;)

Lidlowy nie jest koszerny 🤗


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda ,trzy godzinki dzisiaj zaliczone.465b4b1bd44111725c01fc68485b29ca.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda taka sobie ale udało się trochę pokręciç po okolicy. acc075e27cd095e032123efd5b33fa10.jpgea87804e68aef484e35a0e74ce89bbc5.jpg821deeaa16df08310751c05fe727d299.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zimny wiatr i niewyspanie pokonało (no i brevet na który się szykowałem raczej w normalnej formie się nie odbędzie:unsure:), ale nie o tym... Szukając dziwnych, niespotykanych rzeczy trafiłem na... Grupę osprzętu od FSA. Ktoś miał z tym styczność? Wie coś o tym (poza tym że jest i że kosztuje 10k PLN)? 

https://velo7.pl/grupy/871-fsa-k-force-we.html

 

I jeszcze pytanie (bardziej od mojego ojca). Używa ktoś kremów do pampersów w spodenkach, coś typu "Krem przeciw otarciom ASSOS Chamois", albo podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, petruss napisał(-a):

I jeszcze pytanie (bardziej od mojego ojca). Używa ktoś kremów do pampersów w spodenkach, coś typu "Krem przeciw otarciom ASSOS Chamois", albo podobne?

Bywało że tyłek bolał po intensywnych jazdach, ale żadnych kremów nie używałem. 😎
Na miejscu Taty zainteresowałbym się innymi pampersami albo zmianą siodełka.

Albo jakaś bielizna bez szwów 🤔


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go znam, to chce sobie poprawić komfort. Jakby się działo coś nie tak... już by dziamolił i testował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie zimny wiatr i niewyspanie pokonało (no i brevet na który się szykowałem raczej w normalnej formie się nie odbędzie:unsure:), ale nie o tym... Szukając dziwnych, niespotykanych rzeczy trafiłem na... Grupę osprzętu od FSA. Ktoś miał z tym styczność? Wie coś o tym (poza tym że jest i że kosztuje 10k PLN)? 
https://velo7.pl/grupy/871-fsa-k-force-we.html
 
I jeszcze pytanie (bardziej od mojego ojca). Używa ktoś kremów do pampersów w spodenkach, coś typu "Krem przeciw otarciom ASSOS Chamois", albo podobne?

Ja nie używam bielizny pod pampersa. Kremy to nie jest dobry pomysł, wkładka tym przesiąknie i będzie jeszcze gorzej.

Ostatecznie wymiana siodełka.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to są stworzone te kremy, żeby był lepiej nie gorzej ;) Wiele osób ich używa i twierdzą, że nie mogą bez nich jeździć. A, no i taki krem musi być drogi, stworzony specjalnie na rower, bo taki zwykły i tani może nie zadziałać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kremem to jak z cytryną ....

Do siostry przełożonej przybiega młoda zakonnica i się skarży, że została zgwalcona 😱

- proszę natychmiast zjeść cytrynę, zdecydowała przełożona !

- a czy to coś pomoże

- pomoże, nie pomoże ... ale przynajmniej ten uśmiech z twarzy zniknie 😁


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.