Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Edge 500 czy 200 ? 600 zł za pięćsetke, to bardzo dobra cena. Który model VDO użytkujesz? Mnie interesuje MC 2.0 WR - ma dość dobre opinie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...........już trzeci sezon Focallem 44, po lekkiej modyfikacji, pomykam. 

Zdjęcie z netu, bo do garażu daleko  ;)

syuul5.jpg

Pozdrawiam 

 

prosty i ciekawy, gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jeździł ktoś typowymi czasówkami? Od jakiegoś czasu jeżdżę szosówką i zakochany jestem po uszy. Teraz korci mnie kupienie albo złożenie sobie czasówki na bazie Cervelo P2 - http://aerogeeks.files.wordpress.com/2014/01/watermarked-dsc_0012.jpg

Tylko, że nie jeździłem na typowej czasówce. Jakie różnice pomiędzy klasyczną szosówką? Jakie zalety, jakie wady? 

  Może za bardzo nie pomogę , bo czasówkami co prawda nie jeżdżę, za to lubię jeździć czasy :)

 O dystansach nie wspominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edge 500 czy 200 ? 600 zł za pięćsetke, to bardzo dobra cena. Który model VDO użytkujesz? Mnie interesuje MC 2.0 WR - ma dość dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuje MC 1,0+ a mój kolega biały MC 2,0 WL. I muszę powiedzieć że oba dają radę. A kolega ma dar do uszkodzeń sprzętu powinien pracować w kontroli jakości ma gwarancji pękła mu rana aluminiowa treka, w tym sezonie poleciał scott Carbon , jedynie specialized Carbon daje radę. Ja też potwierdzam sam ma ramę s-większa carbonowa i sie z nią nic nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, odnośnie pękniętej ramy. Czy trek uznał gwarancję, czy były problemy. Jak znam życie w Stanach sprawa załatwiona by była od razu, lecz w krajach trzeciego świata to zlewka totalna.

Niektórzy w reklamach chwalą się dożywotnią gwarancją, a jak dopytać się o szczegóły to odpowiedź jest taka, że w Polsce to jednak tylko pięć lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do treka rower był kupiony w Anglii w Polsce nie uznano gwarancji. Kolega pisał do Stanów. Bo rama pękła już w Polsce. Natomiast scott Carbon był kupiony dwa lata temu w Polsce i gwarancja została dosyć szybko uznana rama została wymieniona na model tegoroczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, wybrałem się na drugi koniec miasta po nowe opony i po powrocie okazała się rzecz ciekawa. Średnica opony 26" != średnicy innej opony 26". Nowo kupione są za duże na normalną obręcz 26. Także uważajcie jak kupujecie, bo jak widać trzeba też patrzeć na średnicę obręczy (typowa 559mm vs 590mm pod jaką kupiłem przypadkiem oponę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takim ostrym kole:

 

http://einzig-shop.com/Bikes/c1000267981_u8664_zc7b4d52b-ef49-4afc-9a43-41b234387303/

 

 

Ceny dobre, design i kolory świetne, waga roweru 10,5kg także dobra. Gdzieś na jakimś forum wyczytałem że to Chińczyk i faktycznie na alibabie można podobne znaleźć. No ale przecież większość rowerowych marek świata to azja bo tam rower jest znacznie popularniejszy niż w Europie więc może nie warto się tym przejmować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, wybrałem się na drugi koniec miasta po nowe opony i po powrocie okazała się rzecz ciekawa. Średnica opony 26" != średnicy innej opony 26". Nowo kupione są za duże na normalną obręcz 26. Także uważajcie jak kupujecie, bo jak widać trzeba też patrzeć na średnicę obręczy (typowa 559mm vs 590mm pod jaką kupiłem przypadkiem oponę).

kupiles opone 26x1 i 3/8 ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takim ostrym kole:

 

http://einzig-shop.com/Bikes/c1000267981_u8664_zc7b4d52b-ef49-4afc-9a43-41b234387303/

 

 

Ceny dobre, design i kolory świetne, waga roweru 10,5kg także dobra. Gdzieś na jakimś forum wyczytałem że to Chińczyk i faktycznie na alibabie można podobne znaleźć. No ale przecież większość rowerowych marek świata to azja bo tam rower jest znacznie popularniejszy niż w Europie więc może nie warto się tym przejmować ??

A co ty z tym ostrym kołem, jesteś hipsterę? :P  Kup se normalny rower, Marcinkowski Ci zaproponował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Einzig akurat do lekkich nie należy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, jesteś hipsterę? :P

:D


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Einzig akurat do lekkich nie należy...

Trzeba jednak przyznać że wyglądają nieźle.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój czeka na części które uległy uszkodzeniu podczas transportu :(

post-36857-0-90426600-1402834528_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A właśnie jestem na etapie poszukiwania roweru w tych granicach cenowych.

 

Kupiłeś już coś?

 

Ten się wydaje rzeczywiście w bdb stanie. Cena wyjściowa ok, da się kupić za te pieniądze coś z wyższej półki, ale będzie wyraźnie starsze, z większym przebiegiem.

http://allegro.pl/rower-29er-bulls-king-cobra-i4331744612.html

 

tylko po grzyba dali mu tarcze mechaniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na blog mojej żony, która opisała moje przeboje z firmą Giant po zakupie roweruu za ponad 6000zł.

 

http://blogmocnodygresyjny.pl/intersport-giant-10-czyli-kto-i-jak-traktuje-swojego-klienta/

 

Może trochę chaotycznie, ale jak ktoś będzie zainteresowany to podam link do mojego tematu na szosa.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na blog mojej żony, która opisała moje przeboje z firmą Giant po zakupie roweruu za ponad 6000zł.

 

http://blogmocnodygresyjny.pl/intersport-giant-10-czyli-kto-i-jak-traktuje-swojego-klienta/

 

Może trochę chaotycznie, ale jak ktoś będzie zainteresowany to podam link do mojego tematu na szosa.org

Odrobinę zakręcone podejście do reklamacji jednak bez dramatu ;) Nie takie numery ludzie ojca dyrektora odstawiali. W końcu największa i "najlepsza" firma rowerowa na świecie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam obręcz. Bezwypadkowa, mały przebieg, Amerykanin płakał jak sprzedawał. Stan igła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.