Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Super nowości w ofercie Canyona: https://www.canyon.com/_pl/roadbikes/bike.html?b=3515

Bardzo przyjemnie wygląda ta rama i detale. Nie wiem czy przy mojej budowie ciała taka "krótka" sprawdziłaby się, ale muszę przyznać że bardzo ładny rower. 

Szkoda, że nie nie ma wersji z osprzętem Campy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie są kolce na quady i motocykle... Ludzie walczą z tym jak mogą, niestety często szkodząc przy okazji normalnym ludziom. Sam nadziałem się na stalową linkę będąc na grzybach


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, masz chyba rację.  W rodzinie ma lekko rąbniętego quadowca i mówił mi np. o rozciąganych przez rolników stalowych linkach.

Z jednej strony to głupota i bezmyślnośc tych co je  wieszają bo może dojść do tragedii jak taki motocyklista czy quadowiec na nią się nadzieje,  z drugiej jak słucham kuzyna i oglądam filmy co wyprawiaja to się takim ludziom nie dziwie, że wskutek bezsilności i i nerwów posuwają się do takich środków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel.

 

 

Artykuł dotyczy Łodzi.

Edytowane przez mdhlodz

www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wybierał między Ritcheyem a 3t to brałbym 3t - wiem bo sam mam Ritcheya :D

 

Zobacz sobie ofertę Deda. 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie niedostatki Ritchey'a kolega odnotował ?

Oprócz marki i wyglądu zwróciłbym uwagę na dobranie właściwej długości .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ofertę Deda, ale ostatecznie wolę jednak coś z powyższych zestawień. Nie będę ukrywał, że najbardziej mi pasują kolorystycznie ;) O jakość tych produktów raczej też martwić się nie musze.

 

Co do długości, to szukam mostka 90mm.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście 3T. Bez dwóch zdań. Ritchey to:

Złamana kierownica przy klamce ham, pekniete mostki i wiecznie luzujaca się sztyca to tylko moje osobiste doświadczenia. Nie wspomnę o klientach.

Zastanów się też czy chcesz karbonowy mostek, mówię tutaj takze o 3T :-) życie co niemile? przejrzyj takze oferte syntace.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się też czy chcesz karbonowy mostek, mówię tutaj takze o 3T :-) życie co niemile?

Co masz na myśli ? Nie są takie mostki wystarczająco wytrzymałe ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie niedostatki Ritchey'a kolega odnotował ?

A na jakiej podstawie kolega twierdzi, że odnotował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało i może niesłusznie założyłem , że preferowanie firmy 3T wynika z dostrzeżonych przez kolegę niedostatków Ritchey'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3T jest pro, Riczej nie. Wybór z tych dwóch może być tylko jeden. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze , ale nie  można zapominać , że wszyscy jesteśmy turystami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało i może niesłusznie założyłem , że preferowanie firmy 3T wynika z dostrzeżonych przez kolegę niedostatków Ritchey'a .

Z Ritcheyem nie ma żadnego problemu - sprawuje się bardzo dobrze.

Patrząc na budżet w którym Michał się porusza przy tej klasy kierownicach i mostkach to prawdopodobnie kierowałbym się ergonomią potem kolorem i marką którą lubię bo podejrzewam, że kierownica za 300euro czy to z Dedy, Ritcheya czy 3T będzie i tak wyśmienita i pewnie poza osobistymi preferencjami ergonomicznymi nie wyczuję różnicy.

Więc zakładając, że nie chcę oszczędzić i nie ma specjalnej różnicy to wybrałbym akcesoria do których mi się pysk uśmiecha ;)

 

PS: zanim wymieniłbym mostek i barana to zrobiłbym sobie najpierw bikefitting bo może dobrze tu coś skorygować. :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny problem Ritchey'a to chyba duża ilość podrób na rynku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: zanim wymieniłbym mostek i barana to zrobiłbym sobie najpierw bikefitting bo może dobrze tu coś skorygować. :)

I słusznie Bartek. Wróce z wakacji, to pierwsze co zrobie, to zanim zamówie nowy mostek i kiere, to się umówie na bikefiting. Natomiast co do wyboru Ritchey vs 3T to raczej napewno zdecyduje się na tego drugiego producenta. Czytając opinie użytkowników w sieci, to akcesoria 3T robią na mnie zdecydowanie większe wrażenie. Dzięki piękne za pomoc :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś od FSA? Też kilku dobrych prosów na tym jeździ.

 

Tak w ogóle jak chcesz koniecznie karbon, to może jakiś zintegrowany zestaw typu jak tutaj:

http://www.fullspeedahead.com/products/handlebars-road/plasma-integrated-compact-handlebar/

 

Ogólnie jak tam się ostatnio rower prezentuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.