Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo widzę zastosowanie dla takiego roweru u nas.

Bo ten promień skrętu po mieście to mnie jednak przeraża. :)

 

Ale w żwirowni ew. na gołych, gładkich skałach to może być ekscytujące... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

TeJot

 

mozna prosic wiecej zdjec?..piast,mocowan osprzetu Ii 'szerokosci ' tylniego trojkata ramy przy siodelku i suporcie itp??..jaka szerokosc maja te obrecz?

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 DO jakiej jazdy jest przeznaczony taki rower? w sensie gdzie? 

Jako walec do asfaltu? 

Hheh do jazdy po wodzie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TeJot

 

mozna prosic wiecej zdjec?..piast,mocowan osprzetu Ii 'szerokosci ' tylniego trojkata ramy przy siodelku i suporcie itp??..jaka szerokosc maja te obrecz?

 

IMG_1243.jpg

 

IMG_1244.jpg

 

IMG_1245.jpg

 

IMG_1246.jpg

 

IMG_1247.jpg

 

IMG_1249.jpg

 

IMG_1250.jpg

 

 

obręcze ok 4 cale.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rozwiązanie z tym powycinaniem felgi dla odchudzenia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wspomagającym silnikiem ( chociaż kilka koni ) ma to jakiś sens .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest rower do jeżdżenia po asfalcie. Na śniegu czy piasku wymiatasz. Żadne rowery enduro czy XC nie podskoczą. Podejrzewam, że w lesie po korzeniach też się płynie. Rower z silnikiem to nie rower. Co to za moda w ogóle.

 

Fajnie, że wybrałeś model bez amortyzatora. Amor jest zbędny przy takich oponach i ciśnieniu, a niektórzy producenci na siłę go dorzucają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

fajny rowerek na zime:) moje double wide przy tej obreczy to istna minaturka:) znasz jego wage? z przodu to jest karbon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dla odmiany coś lekkiego - 7,8kg obecnie. Po sezonie odchudzanie <7,5kg

 

spf1DkCl.png

 

IqQC3gOl.jpg

 

i sama baza:

75FED3sl.jpg

 

Szosy może na razie nie będę wstawiał... :)

Edytowane przez dukezpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależnie od szytek, na obecnych 250g klocach jakieś 5,8kg. Poszukam jakichś zdjęć w wolnej chwili bo szczerze mówiąc po złożeniu Open i dość suchym sezonie, szosa kurzy się w kanciapie od maja i czeka na jesień... :)

Edytowane przez dukezpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Ja w czasach, zanim przesiadłem się całkowicie na mtb używałem szosy od kwietnia do października, a mtb od października do kwietnia, żeby było sprawiedliwie :)

Ale poniżej 6 kg to jest już niezły wynik, no chyba, że to Trek Emonda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaden wynik - najważniejsze żeby sprzęt był mocny, sztywny, dopasowany do wagi właściciela i na dobrych niezawodnych komponentach. Dobra waga sama w rezultacie wychodzi... :)

Jakbym ważył nie 90 a 70kg, spokojnie można by było złożyć coś relatywnie mocnego, do 5kg...

 

Co do sezonowości - okolice stolicy są mało ciekawe na szosę w stosunku do tego co oferują okoliczne puszcze i lasy...

Szosę wybieram tylko wtedy, kiedy już do lasu nie da się wybrać tak, żeby się nie uj***ć po kolana w błocie....

Edytowane przez dukezpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik bardzo dobry ale przy moim wzroście i wadze chyba bałbym się rozpędzić na tak lekkiej maszynie w cięższym terenie  :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7,5kg Oo To jest 29er?

Tak, i co w tym dziwnego? Znam funkcjonalne projekty w łatwy teren <7kg, z tym samym rozmiarem kół...:)

Edytowane przez dukezpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka u mnie:

http://www.kellysbike.com/PL/rowery-2015/gorskie/fullsuspension/enduro-27-5/eraser-90#.VEIuh_k7ayE

 

A ciekawe jest to że to jeden z najlżejszych rowerów tego typu na świecie. Waży 12,3kg na dość ciężkich kołach (Roam 30)! Waga ramy netto to około 1800 g.

Cena rynkowa także nieco zaskakuje bo to tylko 12999 zł.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można się już do tego przyzwyczajać. Napęd 1x10/11 daje dużą redukcję wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza dłuższa próba na nowych kołach :)

 

7yzeqahe.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jakbym miał taki rower, to wyjeżdżałbym tylko przy absolutnej, milionprocentowej gwarancji braku deszczu...

A i tak czyściłbym go godzinę po każdym wyjeździe.

 

Chyba wolę swojego, w którym trzeba zetrzeć trochę błota, żeby zobaczyć jakiej jest marki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak taki stożek to nie są żarty, zwłaszcza przy mocnym wietrze :) Pozatym wrażenia jezdne bardzo dobre! Po płaskim da się odczuć inną jakość z jazdy. Rower płynie, szybki jest jak diabli. Do tego należy dodać fakt, że na żywo wygląda naprawde przekozacko. Niestety zdjęcie robiłem pompką rowerową i zniekształca :( Nie wygląda to fajnie. Jak tylko dojdą nowe stery, to postaram się o jakąś sesje prawdziwym aparatem. Na pochwałke zasługują też szytki, fajna rzecz taka oponka :)

 

Tomek, żebyś wiedział, że po każdej jeździe go czyszcze :D Niestety dzisiaj mnie złapał w czasie jazdy drobny deszczyk, padało tak przez dłuższy czas, ale to nic, przynajmniej wypróbowałem jakość ciuchów przystosowanych na tego typu pogodę :)

 

W poniedziałek ma jeszcze dojść przednie oświetlenie, bardzo jestem ciekaw co to będzie, bo spędziłem dłuższy czas na forum światełka pl. (notabene bardzo ciekawe) i wybrałem latarkę, która jest tam wyjątkowo zachwalana. Nazywa się EDC X1, a wygląda tak :

 

post-27475-0-23811900-1413655794.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.