Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zwana "mania lekkości". Ja bym z tym uważał, bo to niezłe świry są. ;)

 

Rower fajny. Nawet bardzo. Tego czerwonego jak na mój gust odrobinę za dużo. Idealnie bym zostawił tylko czerwone wstawki na bidonie, a pozbył się pedałów i koszyków.

 

I do porządnej sesji trzeba zdjąć bidony, bo to trzepacko. O i jeszcze zacisk piasty z tyłu jakoś tak bez ładu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszyki może będę wymieniał na czarnoczerwone, ale zobaczę jeszcze, bo tak jak jest teraz mi się nawet podoba :) Narazie idzie nowa kaseta (11-25), oświetlenie + pierdoly do konserwacji. Dalej łańcuch, kokpit, czarne szczęki Swissstopa (te co mam do karbonowych kół są żółte :( ), a w póżniejszym terminie pewnie jeszcze siodełko.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszyki może będę wymieniał na czarnoczerwone, ale zobaczę jeszcze, bo tak jak jest teraz mi się nawet podoba :) Narazie idzie nowa kaseta (11-25), oświetlenie + pierdoly do konserwacji. Dalej łańcuch, kokpit, czarne szczęki Swissstopa (te co mam do karbonowych kół są żółte :( ), a w póżniejszym terminie pewnie jeszcze siodełko.

:lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyszedł :) 

Rasowo wygląda - ja tylko czekam aż kierownice i mostek wymienisz i cały 'kokpit' się obniży - wtedy będzie super :) 

Nie wiem czy kierownica nie jest za bardzo zadarta do góry? 

 

Świetnie wyszło ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyszedł :)

Rasowo wygląda - ja tylko czekam aż kierownice i mostek wymienisz i cały 'kokpit' się obniży - wtedy będzie super :)

Nie wiem czy kierownica nie jest za bardzo zadarta do góry?

 

Świetnie wyszło ! :)

Dzięki :)

 

Zauważ, że już troche obniżyłem kokpit - obrócilem mostek i zdjąłem jedną podklądke ze sterówki. Dzisiaj zrobiłem tak pierwsze kilometry i wydaje mi się, że jeździ mi się lepiej. A druga sprawa, to zdecydowanie fajniej teraz wygląda ;) Spróbuje zdjąć jeszcze jedną podkładkę.

 

:lol::lol::lol:

Cieszy mnie ta zabawka, proszę o wyrozumiałość :D Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem i już o niebo lepiej wygląda po odwróceniu  :)

Krótszy mostek i nowa kierownica powinny jeszcze polepszyć wrażenie - no i przedewszystkim ergonomię :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cieszy mnie ta zabawka, proszę o wyrozumiałość :D

 

Wiem i popieram działania - masz możliwości to czemu nie korzystać - wielu by tak chciało ale brak im cza$u

Rower jest przebajerancki :)  :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam , że koszyki i pedały do wymiany w pierwszej kolejności . Zupełniei nie pasują do całości .

A generalnie  -   zacny rowerek . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach twój rower wygląda na ociężały / przeładowany - taki bardzo masywny, jakby był na sterydach,

pewnie to zasługa kół i dolnej rury ramy...

 

Zgadzam się, jak patrzę na ten rower to widzę koszyki na bidon i pedała, reszta jest na drugim albo trzecim planie. Swoje robi też długa główka ramy. Każdy lubi co innego, a mi podoba się taka kolorystyka.

 

 

SW1.jpg

Edytowane przez jareddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam , że koszyki i pedały do wymiany w pierwszej kolejności . Zupełniei nie pasują do całości .

A generalnie - zacny rowerek .

 

Na żywo wygląda to naprawde bardzo fajnie, dodaje takiego smaczku, ale rozumiem, każdemu się podoba co innego. Rzecz gustu :) Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten wyrażnie lepiej zharmonizowany  -  moim zdaniem oczywiście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Spec jest tak piękny, że w życiu bym na nim nie jeździł, tylko wstawił do salonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW1.jpg

 

Lepiej by wyglądał na czarnych FFWD takich jak ma Michał. 

 

A ja tam wolę jak szosa ma odrobinę agresji i kolorów, te całkiem czarne krążowniki nie całkiem od mnie gadają. W końcu szosa to wyścigowy rower a nie karawan :P 

Te mi się podobają: 

 

f6acda52252bb586c5cc288b70f852fe.jpg

io6zmzu.jpg

basso-2012-astra-507-zoom.jpg

bike2012-95.jpg

campagnolo-push-bikes.jpg

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię Ci się, wyglądają świetnie .

Szkoda by było takim sprzętem wyjechać na ulice .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by wyglądał na czarnych FFWD takich jak ma Michał. 

 

A ja tam wolę jak szosa ma odrobinę agresji i kolorów, te całkiem czarne krążowniki nie całkiem od mnie gadają. W końcu szosa to wyścigowy rower a nie karawan :P 

Te mi się podobają: 

 

Wtedy to dopiero byłby karawan ;)

Odrobinę - zgadzam się.

Edytowane przez jareddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to dopiero byłby karawan ;)

Odrobinę - zgadzam się.

 

Z S-Workiem jest tak, że może wyglądać jak chce - w końcu to S-Works ;) 

 

Mnie ten się strasznie podoba, ale poza zasięgiem ;)

specialized-s-works-mclaren-venge-01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię Ci się, wyglądają świetnie .

Szkoda by było takim sprzętem wyjechać na ulice .

 

Kumpel kupił tego Storck'a czasowego - dokładnie jak ten na zdjęciu... niepojęty rower :)

Sam się dziwię jak on ma odwagę tym na wyścigi jeździć ;)

 

Mam jeszcze jednego faworyta ale ten pewnie nie będzie się już tak podobał ;) 

2014-look-695-aerolight-ipack-mondrian-d

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Storck jak znalazł do TRI.

 

On tym czasówki jeździ, do ścigania miał Bianchi Oltre :) 

Raz biedne Bianchi położył i pouszkadzał dosyć boleśnie - aż się serce kraje :(

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, super rowerki. Ten Look powyżej na żywo prezentuje się znakomicie, mimo troche kontrowersyjnego malowania ;) Mnie sie marzy jakaś Dogma od Pinarello, albo jakiś Cipollini, a tak bardziej przyziemnie, to ten Canyon jako docelowy rowerek na następny rok byłby wyśmienity :

 

https://www.canyon.com/_pl/roadbikes/bike.html?b=3612

 

Bardzo mi się podobają rowerki na Sramie, ostatnio nawet miałem okazje pojeździć Wilierem z takim osprzętem - bajka!

 

Musze gdzieś jeszcze spróbować pojeździć typowo wyścigową szosówką. Gdyby mi się spodobało, to wtedy najchętniej pod swoim tyłkiem widziałbym ten rowerek :

 

https://www.canyon.com/_pl/roadbikes/bike.html?b=3518

 

Tak się prezentuje na żywo :

 

http://www.roadbike.de/videos/roadbike-auf-der-eurobike-2014.1232628.9.htm

 

post-27475-0-93553200-1414139644.jpg

 

Jak dla mnie bomba! Zresztą cała linia Aeroad powoduje u mnie szybsze bicie serca :) Przepiękne maszyny.

 

ps. u mnie w mieście na wystwie w jednym ze sklepów stoi oczojebny jaskrawy rower Cipollini. Za każdym razem jak koło niego przejeżdżam, to sie zatrzymuje i patrzę na niego jak dziecko w wymarzoną zabawkę :D Jest moc jak diabli te rowery!

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie carlito sprawę że kolarstwo szosowe nie polega na zmianie rowerka na "szybszy". W pierwszej kolejnoci jedzie głowa jeźdźca,dalej wydolność i noga(moc), rower jako pomocnik i sprzęt są  na dalszej pozycji. Ciekaw jestem czy nadal będziesz tak zadowolony z tych karbon koszy jak na "mocnej" kostce bidony zaczną wyskakiwać bo im nie wygodnie.

Czerwone akcenty dodają prędkości i rower dzięki temu jest szybszy :)

Hmmmm i to jest myśl, dokleje czerwonych naklejek, albo cały machne na czerwono i być może teraz utrupiony peleton nie rozbroi mnie taktycznie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zdaje sobie sprawy z rzeczy oczywistych ;) Bądź spokojny :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem...zatem piona! Miliona kilometrów ukręconych, a i wiecej wyścigów wygranych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.