Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Na szosie nie wyobrażam sobie jazdy bez wpinania.

Natomiast na mtb w ciężkich warunkach nie czuję się komfortowo, gdy nie mogę natychmiast zareagować.

 

A wywrotka być musi, nie słyszałem, żeby ktokolwiek się bez niej przyzwyczaił :) Ja leżałem dwa razy, raz pod drzwiami mojego garażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa przedmówcy... ja się zatrzymałem ale nie wypiąłem... asfalt... dobrze że nic nie jechało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hmmm..patrzac przez pryzmat ze cale zycie mialem pedaly 'platformopodobne' to przesiadka moze byc czasami dokuczliwa hehe

-a sama jazda?? ma sie wrazenie ze dostalo sie drugi silnik w nogach? wiem ze napewno jest roznica,ale czy gigantyczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm..patrzac przez pryzmat ze cale zycie mialem pedaly 'platformopodobne' to przesiadka moze byc czasami dokuczliwa hehe

-a sama jazda?? ma sie wrazenie ze dostalo sie drugi silnik w nogach? wiem ze napewno jest roznica,ale czy gigantyczna?

 

 

Jedzie się fajnie.

Musisz się przestawić mentalnie.

Ja nie używam, bo za dużo razy jeżdżę z przypadku - zima, lato, co chwila inne buty

 

Ale imo na wiosna/jesień rewelka


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest duża . Wchodzisz z rowerem w bezpośrednią relację , że tak to określę .

Ale kilka razy wywalić się trzeba , niestety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane, choć mozna powiedzieć tez, ze zaczynasz czuć rower. Ja jestem b zadowolony ze zmiany. Pozdrawiam


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do doswiadczonych cyklistow: czy faktycznie jest duza roznica na plus podczas przesiadki z 26 na 29 cali? Niestety nie mam jak wyprobowac 29era, a chyba czeka mnie zmiana sprzetu tej wiosny. Dodam tylko ze przeznaczenie do turystyki lesnej, tj. lesne sciezki rowerowe i troche jazdy poza nimi bez extremalnych zjazdow, skokow czy ewolucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tomek rower miód malina ale coś Ci się kostka powyginała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek rower miód malina ale coś Ci się kostka powyginała :P

 

Za ciężki samochód mam, na malucha robili... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem :D

 

edit:

 

żeby nie robić offtopa,,,byłem dzisiaj ze swoim złomkiem na przeglądzie. Nasmarowany, wyregulowany z nowym suportem wracając zahaczyłem o jakieś pola, łąki i pagórki....w sumie prawie 30 km :)

 

DSC_5820.jpg
 

Edytowane przez vandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile Cię wyniosła wymiana supportu?

 

nic nie płaciłem, zrobione na gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swój kupiłem przez neta. odesłanie na gwarancję wyniosłoby mnie więcej niż wymiana w dobrym serwisie :)

zamówiłem narzędzia i support. wyszło mnie 70zł. jak będę wymieniał korbę to też się przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jaki polecacie rower crosowy do ok 1500 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29ery alternatywne ;)

http://www.ghost-bikes.com/bikes-2015/bike-detail/tacana-5/

http://www.ghost-bikes.com/bikes-2015/bike-detail/tacana-7/

[..]

Marki alternatywne, rzadko spotykane przez to wg mnie "fajniejsze" ;)

Coś mi się wydaje, że te Ghosty mają wiele wspólnego z Giantem :http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/talon.29er/18871/76359/

Takim popylam :D 

 

Edytowane przez Arclon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jaki polecacie rower crosowy do ok 1500 zł ?

 

ja bym polecił Lazaro:

http://allegro.pl/juz-jest-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-2015-i5135488001.html

średnio znana firma, ale dlatego nie płacisz tyle za znaczek. praktycznie cały na podzespołach ALIVIO, co w tej cenie jest dobrym wyjściem.

ewentualnie jakiś składak. jak sam pokupujesz taniej części (np. w Czechach) to złożysz fajny rower, taki jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że te Ghosty mają wiele wspólnego z Giantem :http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/talon.29er/18871/76359/

Takim popylam :D 

 

A co takiego mają wspólnego z Giantem ? Również dwa koła ? ;)

 

Tutaj model dla porównania a właściwie to brak porównania:

http://www.ghost-bikes.com/bikes-2015/bike-detail/tacana-3/

Katalogowo 2499 zł. 

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił Lazaro:

http://allegro.pl/juz-jest-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-2015-i5135488001.html

średnio znana firma, ale dlatego nie płacisz tyle za znaczek. praktycznie cały na podzespołach ALIVIO, co w tej cenie jest dobrym wyjściem.

ewentualnie jakiś składak. jak sam pokupujesz taniej części (np. w Czechach) to złożysz fajny rower, taki jak chcesz.

Nie jest sztuką złożyć tani rower na Alivio na chińskiej ramie z katalogu. Takich marek jest wiele na polskim rynku. Pojawiają się i znikają, na ich miejsce powstają nowe.

Nigdy nie zawojują rynku, pozostaną sezonową ciekawostką. Klient wymagający nie znajdzie w ich ofercie nic ciekawego.

Tak się składa że mieszkam na granicy Czeskiej a czasy tanich części w Czechach się skończyły. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie że jest drożej. 

Mam bardzo wielu czeskich klientów a kurs korony dodatkowo zniechęca.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie buty SPD polecicie na początek? Nie chciałbym od razu kupować czegoś drogiego, bo nigdy nie jeździłem na SPD, do 150zł się zmieszczę z zakupem? ktoś ma doświadczenie z butami Accent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accent wybitnie ciężkie, jakościowo są nawet ok. Na Twoim miejscu dołożyłbym odrobinę (60-80 zł) do Shimano. Zdecydowanie nie kupuj ich przez internet, mają fantastycznie zaniżoną rozmiarówkę.

 

Edyta:

Możesz też spróbować poszukać modeli MT42, MT33, MT23. Swego czasu były na bardzo dużej wyprzedaży w centralnym magazynie. Zapewne krążą jeszcze gdzieś na rynku.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Co do tych modeli, które podałeś - byłyby ok, jednak czytałem, że dobrze żeby takie buty oprócz sznurówek miały też rzep. Dlatego Accent na chwilę obecną jest moim faworytem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy właśnie padły mi opony i chciałbym wymienić na trochę lepsze niż te co były w zestawie. Większość tras to miasto powiedzmy 80/20 miasto/teren. Cenowo to tak max do 150 za parę i niewiem z czego mam wybierać Continental, Schwalbe i który model, dodatkowo wymienić muszę też pedały bo te to porażka i tu też próg 150 zł. Ja jestem w tym zielony. U mnie raczej w sklepach to podstawowe modele tylko mają więc muszę w sieci zakupić. Co polecacie?

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merida Crossway 100-D


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.