Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już chyba z 7 lat jeżdżę takim oto Unibikiem Viper

 

5uilpi.jpg

 

Wybrałem go ze względu na świetną relację cena / jakość (komponenty) i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. No i ponoć to polska firma ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I najważniejsze jest żeby wygoda była i żeby jeździć...Ja ze swojego doświadczenia wiem, że im lepszy mam rower, tym mniej jeżdżę.:-(...miałem czas żeby poskładać sobie fajny rowerek a teraz coraz mniej czasu żeby pośmigać. Ech. A kiedyś miałem leader fox'a i tysiące kilometrów na nim trzasnąłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 2,5k, a linki na trytkach. ;/ Biedny strasznie. Za 1k złożysz sobie coś lepszego na lekko używanych częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalbys rade pomoc w temacie? opcja ''zlozysz sobie'' nie za wiele mi mowi poniewaz nie znam sie na rowerach a sam smigam na starym szosowym Peugocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Szukaj ofert na grupach fb, allegro, olx. A tego Peugeota nie da się przerobić na singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znawcy koledzy:

http://www.evanscycles.com/products/jamis/sputnik-2015-single-speed-bike-ec072112

 

Myslicie, ze taki single speed daje rade ? Z tym osprzetem etc za ta cene ? dzieki i pozdrawiam!

http://ambike.pl/rower-single-speed-schwinn-racer-2014-matte-green.html

 

albo

http://ambike.pl/rower-schwinn-speedster-2014-black.htmli masz trzy przełożenia

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalbys rade pomoc w temacie? opcja ''zlozysz sobie'' nie za wiele mi mowi poniewaz nie znam sie na rowerach a sam smigam na starym szosowym Peugocie :)

http://www.kellysbike.com/PL/rowery-2015/urban/fitness/physio-10#.VXsLtfntlBc

 

Tylne koło obracane na ostre lub wolnobieg. Można go wyrwać znacznie ponizej 2k.

 
 

Prawie 2,5k, a linki na trytkach. ;/ Biedny strasznie. Za 1k złożysz sobie coś lepszego na lekko używanych częściach.

Taki jego urok ;) Tani nie będzie, zobacz z czego rama.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku wożę się swoim Medano, bardzo fajny i wygodny rower miejski, ale nawet udało mi się nim wielokrotnie jeździć poza miasto i nie byłem nawet zmęczony :)a1df16b4b1108c6073a0db76559670ed141.101.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę taim Jaguarem :D kilka ulepszeń poszło po tym zdjęciu (siodełko, chwyty).

 

13854711285_a6b5b48e61_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.kellysbike.com/PL/rowery-2015/urban/fitness/physio-10#.VXsLtfntlBc

 

Tylne koło obracane na ostre lub wolnobieg. Można go wyrwać znacznie ponizej 2k.

 
 

Taki jego urok ;) Tani nie będzie, zobacz z czego rama.

 

Zwróciłem na to uwagę, ale to chyba najtańsze rurki Reynoldsa i do tego firma Made in China także nie ma się czym podniecać. Fakt, że u Rychtarskiego by trzeba z 1k dołożyć do samej ramy, ale to będzie to z przepaścią jakościową na korzyść Polaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój "wół roboczy" japoński Kenhill z 80-ego roku z paroma zmianami. Dostanie jeszcze hydrauliczne Magury z odzysku.

post-42541-0-21971900-1434193748_thumb.jpg

 

Pegasus przygotowywany dopiero do jazdy. Wszystkie nalepki (i tak uszkodzone) zostaną usunięte, rama zostanie wypolerowana, opony wymienię na brązowe takiego rozmiaru jak tylna, siodełko na razie IFA z NRD. Mam Brooksa damskiego i może z kimś zamienię na męskie i wtedy je założę. Myślę jeszcze nad paroma elementami z drewna.

 

post-42541-0-12091100-1434193961_thumb.jpg

 

I na koniec zalążek roweru, jeżeli uda się przywrócić sprawność to będę myślał nad resztą elementów.

 

post-42541-0-05081600-1434194032_thumb.jpg

 

Zdjęcia słabe, ale to tak na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na koniec zalążek roweru, jeżeli uda się przywrócić sprawność to będę myślał nad resztą elementów.

 

attachicon.gifIMG_5643.jpg

 

Zdjęcia słabe, ale to tak na szybko.

 

Wow, co to za cudaki?

 

Ten Spec to nie za mały dla Ciebie? Sztyca to już na granicy bezpieczeństwa wygląda i do tego długaśny mostek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyrób jakieś holenderskiej firmy o ile dobrze pamiętam, z blachy aluminiowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, co to za cudaki?

 

Ten Spec to nie za mały dla Ciebie? Sztyca to już na granicy bezpieczeństwa wygląda i do tego długaśny mostek.

Nie znasz się. Sztyca ma zachowany margines bezpieczeństwa a mostek jest idealnej długości. Rower idealnie dla mnie skrojony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no luz. Wizualnie tylko dla mnie dziwnie to wygląda. Jak się dobrze jeździ, to super. Z ciekawości, mostek jakiej długości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.kellysbike.com/PL/rowery-2015/urban/fitness/physio-10#.VXsLtfntlBc

 

Tylne koło obracane na ostre lub wolnobieg. Można go wyrwać znacznie ponizej 2k.

fajny, to dobra firma jak i reszta sprzetu ? jest opcja czegos takiego z jakimis 3 biegami? to ma byc rower do miasta, lekki i szybki, ktory poradzilby sobie z podjazdami pod gorki itp. 

Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia doboru przełożenia. Ja śmigam aktualnie na 42x17, koło 26 cali. Jakieś lekkie górki w miarę spoko. Ostatnio nawet taką krótką 10% zaatakowałem i dało radę. ;) Chociaż na 38x17 mi się lepiej jeździło. Prędkość przelotowa ok. 25 km/h dla mnie w pełni wystarczająca.

 

W Kellysie może być za twardo na górki. Prędkość przelotowa (kad 90) ponad 33 km/h. Jeździłbym na takim, chociaż trochę bałbym się go zostawiać samego. ;)

 

Swoją drogą odnośnie przypinania. Dzisiaj głupota ludzka mnie powaliła. Bardzo fajny Ghost crossowy na osprzęcie XT przypięty jakąś syf linką. Ja swój rower przypinam porządnym ulockiem, który jest warty niewiele mniej, niż sam rower. ;) No, ale może ludzi stać na nowe rowery co chwilę jak ukradną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie słownie. Fotka będzie jak wróci z przeglądu

superior xc 749

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unibike xenon z 2015 roku porządna  maszyna niestety nie wiem jak fotki wrzucic:)

Edytowane przez niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W " Dodaj odpowiedź" prawy dolny róg, jest do wyboru "więcej opcji", klikasz i możesz dołożyć zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem fajny przełajowiec. Specialized Diverge. Lekka aluminiowa rama o bardzo wygodnej geometrii. Można prawie wszędzie wjechać a po asfalcie poezja. Do tego karbonowy widelec znany z modelu Roubaix. Jestem bardzo zadowolony.

 

post-34848-0-10405400-1435478549_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny Spec. Dokup sobie jeszcze sztycę pseudoamortyzowaną z wkładką Zertz.

 

Czym wygrał z Roubaix?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.