Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem jutro...

Takie jak podlinkowałem.

No to do rzeczy: jest to starszy model hamulca wzorowany na starym deore. Nie posiada jednokierunkowego odpowietrzania ( metoda z lejkiem) a szkoda. Odpowietrzanie tradycyjne ( bez lejka) . Ciekawy model, taki archaiczny trochę. Nie spodziewał bym się go w nowym rowerze. Model dobry ( stara konsteukcja deore). A jak sie na mrozie sprawują? Nie puchną? A gdzie masz " kapturek " z odpowietrznika? ;)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że dość łatwo je zgubić. W zaprzyjaźnionym sklepie rowerowym dostałem tego 20 sztuk jak chciałem kupić jeden ;)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf? pytam poważnie. 2.0 w wydychanym nic tu nie zmienia

 

edit

obiecuję, że nie będę więcej pisał z 2 w wydychanym, na szczęście często się to nie zdarza

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co widzisz? :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonie lepiej kupić używana 'Gazele' czy nowa tańsza 'holenderke'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki gazel? Gazeli jest duży. Holenderka, to też wzerikie pojęcie.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie o Gazelle. Rower typowo miejski. Wyprostowana pozycja.

Koniecznie musi być z koszykiem

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sama palcem pokaze ktory, unikniesz pózniej słuchania, radzę z doświadczenia ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda, żonę mam już 6 lat. Tyle doświadczenia juz nabrałem Jasne, że sama musi wybrać. Tylko zastanawiam się czy namawiać ja na lepszą używke czy nowe ale pewnie o słabszej jakości. Tyle, ze ona chce nowy bo nigdy nie miała. Chyba sam sobie odpowiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie....ja nauczylem się słuchac i nie dyskutować zbytnio ;), Ona ma 'rację' a ja spokój :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie....ja nauczylem się słuchac i nie dyskutować zbytnio ;), Ona ma 'rację' a ja spokój :)

 

Ja rowniez mam takie podejście i dlatego zona jeździ rowerem ,który ma tylko 3 przerzutki i nie bardzo nadaje się na dalsze wypady poza miasto.

Ale ja mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z Was miał do czynienia z rowerami Canyon ? można to gdzieś w Polsce obejrzeć, przymierzyć ? :)

na ich stronie jest tylko sprzedaż wysyłkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można. W zeszłym roku organizowali dni testowe w różnych miastach, ale w tym roku tego nie było.

 

Generalnie dobre rowery, często w czołówce cena/jakość, kosztem kłopotliwego serwisowania w razie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można. W zeszłym roku organizowali dni testowe w różnych miastach, ale w tym roku tego nie było.

 

Generalnie dobre rowery, często w czołówce cena/jakość, kosztem kłopotliwego serwisowania w razie problemów.

kłopotliwe serwisowanie - czyli tylko w Niemczech, o to Ci chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze masz Rose. I można je obejrzeć u nas :) Jak ci się coś z nim stanie musisz pakować i wysyłać. I czekasz parę tygodni na rower.

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower to nie prom kosmiczny. Trzeba mieć naprawdę dużego pecha żeby rower zaliczył tak poważną awarię, co by go trzeba wysyłać do serwisu. Z duperelami można poradzić sobie na miejscu. Jak chcesz mieć serwis firmowy koło siebie to pozostaje Ci kupić Krossa, Gianta lub Meridę. No może jeszcze Romet i Kellys. Jeśli mieszkasz na zadupiu to inne marki odpadają. Jak kupowałem swojego Treka to w moim mieście nie było serwisu i założyłem, że w razie problemów znajdę sobie serwisanta. Teraz serwis mam ale nie korzystam, bo mechanika mają takiego sobie, więc wole oddać rower gdzie indziej. Taniej i lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze superior, gt, specjalized canondale i wiele innych.... ;)

Ja to co mogę ro serisuje sam. Oddaję jak zalicze jakąś konkretną glebę i rozwale coś, do czego nie mam sprzętu. Ostanio była to klamka hamulcowa

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Grand Canion AL.

Kupiony z drugiej ręki używany. Jedynie hample musiałem zmienić na SLX, bo fabryczne zaczęły się pocić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rowerze najważniejsza jest rama. Resztę można dobierać jak sie chcę.

 

Co do caniona, to bardzo fajna marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.