Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 5000 km rowerem w samym sierpniu, takiego wyniku jeszcze nigdy nie miałem, no ale wypadły dwa długodystansowe wyścigi.

Jakoś nie daje wiary w to co piszesz. Tour de France ma około 3200km i trwa 3 tyg. Po takim wyścigu kolarze zawodowi lezą tydzień kopytami do góry. Jako ze sierpień jeszcze trwa to musiałbyś robić po 200km dziennie. Raczej impossible. Podaj nick do Stravy to przeanalizujemy. Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yoda za nimi to i na skladaku mogę jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zostawił bym wolnobieg. Założył po prostu nowy i dał cały rower na przegląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pytanie zagadka. Jak u esa plusy kasety. Po coś ha wprowadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polsku pisz.

Koło kasetowe ma większą sztywność i pozwala na stosowanie kaset od 7 do 11 koronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Ale piwo i T9 nie są zintegrowane. Haha. Dzięki za wyjaśnienie. Czyli do zwykłej jazdy wolnobieg daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od roku męczę to:

rwer_zpsy5kmlb2n.jpg

Pierwszy rower od lat i jazda wciąga. Na liczniku tylko 700 km ale wczoraj i dziś ujechałem ponad 70 po górkach i poza asfaltem więc progres jest!


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne "siodełka" ;) - te ze zdjecia Master Yody :)

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie daje wiary w to co piszesz. Tour de France ma około 3200km i trwa 3 tyg. Po takim wyścigu kolarze zawodowi lezą tydzień kopytami do góry. Jako ze sierpień jeszcze trwa to musiałbyś robić po 200km dziennie. Raczej impossible. Podaj nick do Stravy to przeanalizujemy.

 

No właśnie, też nie bardzo mi się chce wierzyć :) 

Albo kolega pomylił jedno zero albo jest cyborgiem i nie wymaga regeneracji. Zakładając pełny miesiąc to ponad 165km dziennie :)

Piękne "siodełka" ;) - te ze zdjecia Master Yody :)

 

Nie mają rowerowych spodenek z wkładką... po dłuższej wyprawie trzeba będzie masować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję małej rady żeby nie naciąć się drugi raz. Wzrost 183cm, z wzoru na www krossa z długości nogi wyszło 19.2 cala - czyli rama 19, koła 29. Ale przymierzam się do zakupu Cube a tutaj wychodzi że ramy cube są jakby mniejsze, długości bazy kół odpowiadają krossowi (do którego mam porównanie) ale np długość rury głównej w cube 21 odpowiada krossowej 19 - bardziej wyprostowana sylwetka. Do tego opinie że rama 19 cube jest na wzrost 165-178. 

Nie mam możliwości przymiarki, cube 19 czy 21?

 

z miłą chęcią dowiedziałbym się, który z tej trójki byłby najlepszym wyborem i dlaczego:

trek

http://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-g%C3%B3rskie-sportowe/marlin/marlin-7/p/2021600-2016

radon

http://www.radon-bikes.de/bikes-2016/mountainbike/hardtail/zr-team-29/zr-team-29-50/

cube

http://cube.pl/rowery_2016/mtb-hardtail/cmpt/cube-aim-pro-blue-n-flashred-2016/

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trek mi się nie wyświetla.

Radona nie znam. Ale ma nierówny osprzęt widelec xct (imitacja widelca) ale spoko napęd.

Cube ma osprzęt dość słaby. najniższy model przerzutki z tyłu

Z takim budżetem zerknij na gianta i na gt avalanche i na superiora.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trek mi się nie wyświetla.

Radona nie znam. Ale ma nierówny osprzęt widelec xct (imitacja widelca) ale spoko napęd.

Cube ma osprzęt dość słaby. najniższy model przerzutki z tyłu

Z takim budżetem zerknij na gianta i na gt avalanche i na superiora.

trek marlin 7. ok, sprawdzę te modele  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny osprzęt, równy. Grupa acera altus. Najlepszy z tych trzech. Tak jak wyżej wspomniałem, spójrz na gianta talona, na superiora i na GT avalanche

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zainteresowanie. W pewniej chwili sobie pomyślałem "chyba tak właśnie czują się kobiety podczas kupowania sukienki"  :lol:

jak wcześniej pisałem o mało nie kupiłem kolejnego krossa ale gość się rozmyślił. Teraz w sumie już jedną nogą jestem na Treku X-caliber 7 i wydaje się że wszystko się uda :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie daje wiary w to co piszesz. Tour de France ma około 3200km i trwa 3 tyg. Po takim wyścigu kolarze zawodowi lezą tydzień kopytami do góry. Jako ze sierpień jeszcze trwa to musiałbyś robić po 200km dziennie. Raczej impossible. Podaj nick do Stravy to przeanalizujemy.

 

No właśnie, też nie bardzo mi się chce wierzyć :) 

Albo kolega pomylił jedno zero albo jest cyborgiem i nie wymaga regeneracji. Zakładając pełny miesiąc to ponad 165km dziennie :)

 

Nie mają rowerowych spodenek z wkładką... po dłuższej wyprawie trzeba będzie masować ;)

Oj ludzie małej wiary. A co powiecie na to że przejechałem wyścig Transcontinental Race z Belgii do Turcji - nie było wyznaczonej trasy, tylko cztery punkty kontrolne, ja przejechałem 3900 km w 12,5 dnia, miałem trochę ponad tydzień przerwy i w ostatni weekend jechałem Bałtyk-Bieszczady Tour -1008km non stop ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych. Coś tam dokręciłem jeszcze rekreacyjnie w tygodniu i wczoraj. Zrzutów z Garmina na stravę jeszcze nie robiłem, ale jak ktoś bardzo dociekliwy to mnie znajdzie, Polaków w Transcontinental Race startowało może z 7 osób.

Pozdrawiam

Ryszard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treku X-caliber 7. Fajny osprzęt, ale sklepowa cena odstrasza.

Najlepszy z tych wszystkich co podawałeś wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rysiek kiedy na to wszystko czas znajdujesz? Wielki szacunek dla osiągnięć.

 

Ja dzisiaj 7km zrobilem. Dumny z siebie siadam z roweru. Sprawdzam Endomondo aby nacieszyć się wynikiem a aplikacja wylaczyli się po starcie

Teraz pytanie Strava czy a Endomondo i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treku X-caliber 7. Fajny osprzęt, ale sklepowa cena odstrasza.

Najlepszy z tych wszystkich co podawałeś wcześniej.

jeżeli chodzi o nowe to daleko poza budżetem ale kupuję używany, dostałem kilka dobrych fot, powinno być wszystko ok ;)

a na początku lipca chciałem kupić rower do 1kzł :lol:  

 

kumpel mówił że strava to typowa aplikacja dla rowerzystów, nie używałem tak samo jak endomondo ale niby lepsza

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rysiek kiedy na to wszystko czas znajdujesz? Wielki szacunek dla osiągnięć.

 

Teraz pytanie Strava czy a Endomondo i dlaczego?

Dzięki. Po prostu taki miałem w tym roku urlop, 14 dni po 15-18 godzin na siodełku. Ale to dla mnie także taki extreem, zwykle robię 500-1500 miesięcznie.

 

Chyba większość rowerzystów poleci Ci teraz Stravę jako bardziej rowerową, Endomondo jest ogólnosportowe do wszystkich dyscyplin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.