Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa

Ok

Wygląda calkiem ok. Marka mi nieznama. Pewnie ciężki. Ciężko mi coś więcej bez specyfikacji. Jedynie widzę acere z tyłu. To dobrze ale nie wiem jak z resztą. Podaj linka ze specyfikacją, to powiem coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yoda nie na darmo masz taki nick.

Jasne, że chodzi o ocenę. A czy ciężki to nie wiem. Jutro zobaczę. Za rower dałem niecałe 1400 zł, także cudów się nie spodziewam. Najważniejsze, że żona wybrała. Nie wracałem się. Tyle, że teraz ma pretensje iż nie doradzalem.

 

http://cossack.pl/bikes/tercia-43000/

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to trochę przepłaciłeś jak brałeś w tej cenie. Nawet równy osprzęt tylko korba obniża statystyki nic nie pisze o suporcie czy sterach. Z drugiej strony cenę pewnie biją dodatki. Bagażnik, światła. Stawiam, że waga będzie pomiędzy 16-19 kg. Jutro mi powiedz, czy trafiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie gdybym kupował to bym szukał, czytał i pytał zanim bym coś kupił. A z żona to byle się podobał. Nawet jak te 200 zł przeplacilem to jest to nic nie warte jeżeli żona będzie zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polecicie jakieś opony przełajowe pod szosowa ramę? Myślę że 30 spokojnie wejdzie pod ramę Specialized Langster.

Możesz spróbować Schwalbe CX Pro 700 x 30C, większy wybór opon przełajowych jest od rozmiaru 700x33 ale to już chyba nie wejdzie Ci do tej ramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po stracie crossfire-a pocieszyłem sie takim. :)

2d13fb764017640197ee742a35deed20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem żony rowerkiem jakieś 5 km a swoim 4 km. Wniosek jest jeden. Kupuję nowy rower :) Żonki jedzie się miękko, przyjemnie. Na moim jest walka, chyba rama jest za mała.

 

Co do wagi to żony rower waży chyba troszkę więcej niż mój. Ale nie jest to według mnie problem.

 

Wczoraj w rowerowym koleś jak zobaczył mojego złomka to o mało się nie roześmiał, ale facet kulturalny i trzymał fason. Generalnie według niego to około 1k musiałbym w niego wsadzić aby był dobrze zrobiony. Połowa nowego roweru... Chyba nie ma to sensu, a biorąc pod uwagę to, że chyba rama jest za mała od razu ten pomysł z głowy sobie wybiłem.

Koleś najbardziej polecał Unibike ze względu na stosunek jakości do ceny. Widzę, że Crossfire ma same Deore praktycznie. Tylko czy jest sens wydawać tyle kaski jak na razie będę pewnie max 1k km w roku robił. Może coś z słabszymi mechanizmami, ale lepszą ramą aby później móc wymieniać zużyte części.

Doradzicie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wreszcie jest :)

Zdjęcia ma szybko

 

6047133_20160907_090307.jpg

6047134_20160907_085739.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kwiatek, zarąbisty :wub:  Jakie to koszty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze brak pedałów. Nie pojedziesz. Sztywna kierownica? Brak możliwości skręcania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to hamerykanski rower, tylko do jazdy na wprost :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Rower przywiozłem wczoraj wieczorem i nie zdążyłem skręcić.

Reszta - tak! Tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musle bikes ☺

Ej doradźcie jakiś model? Na razie stawiam 50/50 miasto las. Jako miasto rozumiem chodnik, ścieżka rowerowa i ulica.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz jakiegoś xc, najlepiej hardtaila, to co pojedzie w lesie da sobie rade na chodniku, w drugą strone niekoniecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak poszukuje właśnie. Gość w sklepie. Bardzo namawiał mnie na trekking.

 

Powiedzcie mi jak to jest z rama w rowerze. M9ge kupić rower z dobrą rama ale słabym osprzętem a później w miarę ich zużycia zmieniać? Czy tylko w droższych modelach jest lepsza rama. Czy w ogóle moje dylematy są bezzasadne i wszędzie pakują to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie tańsze ramy są bardziej pancerne niż te droższe.

Także rower za 2 k stanowi rewelacyjną bazę do rozbudowy.

Kwiatek, przyznaj się kto cię skierował w stronę tego rowru :).....

 

Suqub, bierz coś xc, tylko budżet podaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@egzo domyślam się dlaczego są bardziej pancerne.

Co do budżetu to jeżeli doreczeniem coś fajnego do 2k to będę zadowolony. Myślę, że max to 3k. Kusi Trek X-Caliber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 2, 3k znajdziesz fajną bazę pod rozbudowę. Na przykład owy trek.

Równie warto zerknąć na gt, superiora, gianta.... I inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się totalnie. Prosiłbym o linki lub konkretne modele. W między czasie spróbuję coś wybrać. Może podpowiecie, który model jest wart swojej ceny? Nie chciałbym przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@egzo domyślam się dlaczego są bardziej pancerne.

Co do budżetu to jeżeli doreczeniem coś fajnego do 2k to będę zadowolony. Myślę, że max to 3k. Kusi Trek X-Caliber.

 

pomyśl nad Giant Anyroad - ja się zakochałem w jeździe na nim :) katalogowa cena to jedno, ale rynkowa zbliżona do Twojego pułapu. 

 

 

post-3565-0-66808500-1473239606_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.