Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

To nie koniecznie musi być zima. Idąc za przykładem kilku naszych zawodników - mają większe brzuszki, a i tak niewielu chce z nimi jeździć. Brzuch to nie tylko żarcie, a też genetyka, po prostu niektórzy już tak mają.

 

 

 

Nadmiar tłuszczu to genetyka? Moim zdaniem lenistwo  :)  ewentualnie HGH czy inne badziewie   :rolleyes:


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to jest z ochroną stawów zimą. Jak jeżdżę przy -5 w tych ciuchach co mam teraz jest mi w miarę ciepło. Nie odczuwam dyskomfortu w og9licy kolan i łokci. Ewentualnie trochę plecy/klatka piersiowa. czy mimo to należy założyć jeszcze dodatkowe ocieplacze? Nie chciałbym za parę lat obudzić się z reumatyzmem albo jakaś gorsza cholerą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar tłuszczu to genetyka? Moim zdaniem lenistwo   :)  ewentualnie HGH czy inne badziewie   :rolleyes:

Tak, są osoby które mają problem z otyłością i nie ma to nic wspólnego z lenistwem. Wielu tych brzuchatych na co dzień spotykam, czy to biegają, czy na rowerze i nie są to jakieś przejażdżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są osoby które mają problem z otyłością i nie ma to nic wspólnego z lenistwem. Wielu tych brzuchatych na co dzień spotykam, czy to biegają, czy na rowerze i nie są to jakieś przejażdżki.

 

Proszę Cię, nie porównuj zwykłego człowieka do profesjonalisty. Czy Twoi znajomi też spędzają po 8 godzin na treningach? 

Problem z otyłościa jest lenistwem w 99,9% przypadków :)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chyba intensywność treningu ma jednak znaczenie, a nie ilość godzin przy nim spędzonych. 8h można się opier.... i tak, tu lenistwo po byku jest grane. W protourze grubasków nie znajdziesz, ale już poza nim? Widywałem i nie piszę tu o amatorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie po co sprzeczać się o rzeczy drugorzędne, fajnie że jeździmy na szosie, jedni amatorsko inni bardziej ambitnie, bądź może nawet zawodowo, ważne żeby mieć z tego satysfakcję, mimo tego że często po prostu boli, jest zimno itd..

 

Bliżej mi do opini Szefa... otyłość jest uwarunkowana tylko kilkoma jednostkami chorobowymi, reszta to praca nad sobą, ale nie ma co kogoś piętnować z powodu brzucha..

 

Ważne jest żeby jeżdzić i to dużo, czego Kaido jest najlepszym przykładem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chyba intensywność treningu ma jednak znaczenie, a nie ilość godzin przy nim spędzonych. 8h można się opier.... i tak, tu lenistwo po byku jest grane. W protourze grubasków nie znajdziesz, ale już poza nim? Widywałem i nie piszę tu o amatorach.

 

Poczytaj kiedy się spala tkankę tłuszczowa i przy jakiej intensywności treningowej najlepiej to robić  :)

Gość jest ze światowej elity, a wygląda jak typowy janusz. To chyba ten as: https://cccsport.eu/rider/jan-tratnik/

 

 

 

No właśnie o to chodzi... Widywałem zawodników, którzy potrafili się zapuścić w zimie. Jeden za to nawet został wywalony z grupy zawodowej. Ale nigdy nie widziałem az takiego brzucha   :blink:  Z pewnością to zdjęcie nie powinno się znależć na głównej stronie CCC, ba w ogóle nie powinno opuścić aparatu fotografa   :rolleyes:


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj kiedy się spala tkankę tłuszczowa i przy jakiej intensywności treningowej najlepiej to robić   :)

 

Nie muszę, bo praktycznie jej nie mam i nie maiłem nawet jak przed telewizorem leżałem. Ale na pewno taki wariant

endo.jpg

  jak to robię w rytmie  powinien sprawdzać się tu łelegancko, a jeszcze jak na "czczo"?

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału ni ma.

Szukał bym coś na sztywnym widelcu, to to pierwsze. Duża oszczędność wagi będzie. Co do napędu, to ważne żeby był pełny shimano. W tej cenie, to acera pełna luba acera zmieszana z alivio, stawiaj na heble obręczowe w takim rowerze. Może się też zastanowić nad biegami w piascie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do turlania po chodniku to biegi tylko w piaście, dużo wygodniejsze niż przerzutka na wierzchu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegów ma być sporo. Mama kilometry robi. Piasta raczej odpada. Szukałem damki bez amora ale nic nie trafiłem. Wieczorem poszukam dokładniej.

 

W ty uni jest pełne shimano. Tyle że cały przekrój.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez kilometry i sporo biegów? Biegi w piaście zapewniają spory zakres przełożeń, nie widzę problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę, bo praktycznie jej nie mam i nie maiłem nawet jak przed telewizorem leżałem. Ale na pewno taki wariant

endo.jpg

  jak to robię w rytmie  powinien sprawdzać się tu łelegancko, a jeszcze jak na "czczo"?

Nieźle jak na zimę aż sie zastanowiłem chwilę czy ty  w PL jęździsz;-)

 

Ja robie rocznie miedzy 8 a 10 kkm ale ta zima mnie lekko zniechęca. Jeszcze ludzie mieszkający na przedgórzu wiedzą o czym mówię 40 km dalej już dawno nie ma zimy u nas ma się dobrze;-) Szef napisał o tym optymalnym zakresie dla spalania tłuszczu już dawno to zmodyfikowno . Nie zakres, tylko korzystanie  z niego. W książce Joe Friela opisane jest że jazda  z stałympulsem  w moim przypadku około 130 135 co prawda spala tłuszcz pytanie jest tylko o tempo tych przemian.Stąd zaleca się raczej dobry interwał  z pół godzinnym wyciszeniem przed końcem żeby nas wilczy apetyty nie dopadł

Dziś 33 km jutro ustawka;-)


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z przodu będzie korba z jednym blatem, i z tyłu biegi w piaście ( a taka kombinacja jest najczęściej) to na wyprawy z podjazdami to będzie mało. W takim razie szukać jakiegoś 3x8 lub 3x9.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez kilometry i sporo biegów? Biegi w piaście zapewniają spory zakres przełożeń, nie widzę problemu

Wyprawa 50 km to standard. Mama jezdzilaby w lesie, mieście, szuter i mniej uczęszczane asfalty. Generalnie wszystko oprocz wyczynowego XC i szosy. W piascie chyba trudniej serwisowac samemu. Myślałem o zewnętrznej. Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok, to zmienia postać rzeczy. Wcześniej raczej dość skąpo opisałeś gdzie i jak jeździ mama  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Myślałem, że po tym dość skromnym opisie się domyslicie Usypiam dzieciaki i zabieram się za poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko oprocz wyczynowego XC i szosy..

A nie jeździ w jakimś dh? Albo enduro? Wtedy rower trzeba dość konkretny....

Nie no sorry... Nie mogłem się powstrzymać

Jak wszystko oprucz xc i szosy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegles pałki egzo Przeszło mi przez myśl aby to wymienić ale liczyłem na waszą inteligencję. Przeliczylem się

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli uznajesz nas za głupków, dzięki  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

Nie no żart z mojej strony. :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy żartujemy :) A teraz na poważnie. Znalezienie roweru trekkingowego dla kobiety z sztywnym widelcem graniczy z cudem :P Nie poddaje się i szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić myk i widelec kupić osobno.

Nie są to duże koszty.

Jakiś accent na przykład.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.