Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam wspomnienie śniegu, znów przyjdzie pół roku czekać

 

 

Zazdroszczę takich warunków do jazdy. U mnie jak na razie tej zimy 2 dni śnieg leżał także wiele nie poszalałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę takich warunków do jazdy. U mnie jak na razie tej zimy 2 dni śnieg leżał także wiele nie poszalałem.

 

To faktycznie słabo. W samym Krakowie i okolicy też śnieg nie leżał długo ale na szczęście do gór niedaleko więc zaśnieżone stoki są w zasięgu wypadu jednodniowego.    


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że wszędzie taka śnieżna zima była. U mnie już praktycznie cały śnieg zjechał ale od kilku dni jest na plusie a od wczoraj jeszcze deszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę takich warunków do jazdy. U mnie jak na razie tej zimy 2 dni śnieg leżał także wiele nie poszalałem.

Nie jesteś przypadkiem z okolic Włocławka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś przypadkiem z okolic Włocławka?

 

Jestem z Torunia ale myśle że warunki do jazdy po śniegu mamy tej zimy podobne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że moje okolice. Miło poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje RC46 były zdecydowanie sztywniejsze niz moje Bora, ale tłumienie drgań, szybkość rozpędzania (tu pewnie kwestia wagi) i w końcu siła hamowania - Campa jest górą :)

 

Znajomy, który ma Reynoldsy 66mm dosłownie co 1000km wymienia łozyska :( ale moze tak trafił.

Edit - głupoty plotę ma Corima, nie Reynoldsy

 

Nie chcę typowego koła w góry. Chcę stożek do 40mm no i warunki są takie aby wagą zestawu oscylowała do koło 1000g i były sztywne.

 

BTW ile Twoje Helium wazy?

 

 

Owszem coraz ciszej jest o LW, co nie znaczy, że Obeymayery juz nie wymiatają :)

 

Przejrze archiwum w wolnej chwilii i wrzucę :)

Helium waży z ciężkimi zaciskami campy z dwoma koszykami i pedałami oraz uchwytem do Garmina 6,68 kg na kołach campy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narciarze przerażeni

 

:lol:

To nie jest wcale zabawne. Pomyliłem kiedyś drogę i niezamierzenie wjechałem ze Skrzycznego na stok w Szczyrku. Nim się zorientowałem usłyszałem komentarz: o qwa rowerzysta mnie wyprzedził i narciarze zagęścili się wokół mnie w oka mgnieniu. Jak się okazało przejechałem ponad 100 metrów w dół a potem musiałem podejść z powrotem go góry. Trwało to dosłownie chwile a poczucie braku kontroli nad cała sytuacją dało do myślenia.

 

Nigdy nie jeździmy po stokach narciarskich bo to niebezpieczne jak diabli. Owszem pokrywają się czasem trasy biegowe z naszymi ale w żadnym wypadku nie zjazdowe.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Malo tego..z tego co sie odrobine orientuje,to swiat kolarski,nie uwaza tego za poroniony pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poroniony moze nie jest ale bym chcial zeby mi ktos to tak uargumentowal zebym zrozumial i byc moze sie do tego przekonal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giant TCR to nie jest typowa szosowka tylko crosowka. Mozna tym wjechac np. Na szutr, bloto itp. Tarcze maja na celu zapewnic dobre hamowanie w sytuacji gdy felga jest brudna np. Zablocona.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy karbonowych obręczach, to tarcze mają sens. ALE jeśli jeździmy sami lub nie jeździmy w peletonach.

W peletonie to tarcze stwarzają zagrożenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TCR to właśnie typowa szosa, Defy jest pomyślany jako taki bardziej uniwersalny rower. Inna sprawa że z tarczami wszystkie szosowki wyglądają dla mnie jak przełajowki/ gavele czy jak to tam jeszcze nazwać.

 

Co do tarcz w szosie- chcą ich producenci i dlatego będą najpewniej standardem.

Edytowane przez nav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon szosowy uważam za rozpoczęty. 

38 km, a rower czysty jak z fabryki. :)

2eoigxx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój staruszek przebywa na rozszerzonym przeglądzie przedsezonowym. Myślę jeszcze nad jedna rzeczą, mianowicie chciałbym zakupić mega komfortowe siodełko. Możecie coś polecić? Nie lubię takich wąskich i twardych, a teraz właśnie takie mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sezon szosowy uważam za rozpoczęty.

38 km, a rower czysty jak z fabryki. :)

Super sztyca. Jak się na niej jeździ?

Mój staruszek przebywa na rozszerzonym przeglądzie przedsezonowym. Myślę jeszcze nad jedna rzeczą, mianowicie chciałbym zakupić mega komfortowe siodełko. Możecie coś polecić? Nie lubię takich wąskich i twardych, a teraz właśnie takie mam :/

Z siodełkiem jak z kanapa. Musi pasować do tyłka, czyli trzeba usiąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sztyca. Jak się na niej jeździ?

 

 

 

Wyraźnie czuć jak się ugina, moim zdaniem to świetny wynalazek, zupełnie nie dokucza mi wyjątkowo twarde siodełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś limit wagowy? Podaj model/markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Canyon S14 VCLS 2.0 CF, limit wagowy 100 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Canyon S14 VCLS 2.0 CF, limit wagowy 100 kg.

Haha. Ok. Czyli musze schudnąć 10kg do takich wynalazków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój staruszek przebywa na rozszerzonym przeglądzie przedsezonowym. Myślę jeszcze nad jedna rzeczą, mianowicie chciałbym zakupić mega komfortowe siodełko. Możecie coś polecić? Nie lubię takich wąskich i twardych, a teraz właśnie takie mam :/

 

Buczo trudno coś z siodełkiem doradzić, każdy tyłek czuje inaczej ;) widać to po skrajnie róznych opiniach na tema różnych siodełek na forach, czasami sklepy internetowe/rowerowe mają siodełka testowe, do wypożyczenia i wyrobienia sobie zdania.

 

Tomasso bardzo ładny rower.

 

Dziś piękna pogoda, to żal nie pokręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem się wyrwać, ale żona zarządził wstępne wiosenne porządki. Na jutro mam dostać dyspense

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.