Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym poszedł..

Ale sprawozdanie na metrologie " pomiary mocy i energii elektrycznej " się samo nie napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszak jest.

Na maksymalnym rozstawie, jakby robiony pod tego gianta. Nie przyciska linki. Rower siedzi pewnie. Fajne jest to że można regulować kąt.

Kolejne pozytywne doświadczenie z marką topeak. Teraz przemeblowanie w garażu i przykręcić go do ściany :)

 

78305f8b81489c9b0edb603984088c5c.jpg130ddef6be00a4ad3624bd116cfe1650.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w wekend też zrobiłem małe zakupy, czekam na kuriera. W piątek teoretycznie ma być  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest dylemat jakie buty - zamówiłem m089 ale są opinie że lepsze me5 i nie wiem czy zmieniać zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest dylemat jakie buty - zamówiłem m089 ale są opinie że lepsze me5 i nie wiem czy zmieniać zamówienie

 

Koniecznie zmień, m089 nie nadają się do jazdy, nie mówiąc o ich wyglądzie.... żart, od czterech sezonów jeżdzę (mtb i szosa) w podstawowym modelu Shimano, zdaje się m77, chyba nawet już nieprodukowany, złego słowa nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciałem kupić możliwie najtaniej spd ale po opiniach wybrałem 089 zamiast 065. Przymierzałem 089, są ok, jak będą się sprawować to już czas pokaże. Co do nicka to był już zajęty więc musiałem wziąć inny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszymi butami nie ma co szaleć. Nie od razu trzeba brać karbonowe, twardsze od butów narciarskich, modele z pokrętłami ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę dlatego padło na M089, pedały M520 więc też taki podstawowy model, chwilę zastanawiałem się nad M530 z mini-platformą ale w końcu wybrałem bez niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

520 to dobry wybór, bedziesz zadowolony, ja swoje katowałem bez serwisu przez kilka lat, dostały trochę luzu na ośce po za tym bez problemowe działanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem poprzednio buty shimano m088 i wydawaly mi sie bardzo ok... zmienilem na mavic crossride sl elite i te sa jeszcze lepsze, dla mnie but ideał :)

ale wziąłem kiedyś na próbę crossmax xl i niestety zupelnie mi nie podeszly :/

stopa latala przy pięcie mimo poprawnego rozmiaru

za to crossride leża idealnie i szczerze polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

520 to sprawdzona konstrukcja, dadzą radę. Osobiście tylko chwilkę śmigałem na shimano, potem epizod z ubijakami, a ostatnie kilka lat z Time Atac XC. Nie zamienię ich za Chiny Ludowe. Nawet w fitnessie mam je założone :)

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największą zaletą ubijaczek jest chyba samoczyszczenie się z błota, tyle że ja raczej jeżdżę w suchych warunkach. Fajne te Time Atac, coś więcej o nich? Mają swój własny system zapięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloki mają swoje. Łatwe wpięcie, łatwe wypięcie, luz na boki, zero awarii, w miarę lekkie, dla mnie bomba. No i kolana nie bolą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w shimano był problem z kolanami? Jaki luz na boki? Wpięcie i wypięcie tak samo jak w shimano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpięcie dla mnie łatwiej wyczuwalne, fajny, głośny "klik". Co do luzu, po prostu nie jest sztywno jak w shimano, można sobie troszkę pomachać nogą na boki, nie wypinając się. Ktoś kto spróbował jednych i drugich zauważy/zrozumie różnicę.

b44a3bc2d03a8769af5b172dd4dd27a8.jpg

f19f3fc963601715a35139e3d8430f8f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie dzisiaj myśl naszła. A może by tak zamontować do roweru widelec ze złomu. Amor i tak średnio działa. Do tego dobre miesiste chwyty. A na deser demontaz blotnikow, bagaznika i zamienic oslone lancucha na oslone korby/blatu. Denerwujace byloby jeszcze tylko przednie kolo z dynamem. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrąbiesz sobie geometrie widelcem szosowym, rower pójdzie w dół :)

Musiał byś założyć coś dedykowanego. A poza tym, dobra koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce widelca szosowego Hmm. Będę myślał. Trzeba przeliczyć i pomyśleć jak tu przekabacić małźowinkę Może zalega komuś widelec do crosa na VBreak?

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.