Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny ale wolałbym w innym kolorze :P

kolor zrobili pod wygraną w Giro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Ghost - prawdziwy duch... :)

 

W dodatku "Buszujący w zbożu" :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mostek założony. Poprawa pozycji odczuwalna. Kierownica też została leciutko zadarta do góry.

Wygląd...

e3846ab54482e67cd1bbb1c0d700eb71.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie...., wiedziałem , że będę co dzień po 300 machał

 

https://www.endomondo.com/challenges/32639687

 

Ale? Chłopcy przegieli pałkę i jadą po 400,  a ja nie mogę wziąć wolnego i  dodatkowo trenuję zawodnika, który nie może uczęszczać na klubowe treningi. Zatem sport!

 

Ale?

 

 

 

Kazika nie znam osobiście, tylko z "widzenia". W tamtym tygodniu jadę do pracy samochodem na 6 a on kręci zawzięcie w stronę puszczy niepołomickiej, było po 5 rano :)

 

Podziwiam codzienne przebiegi, bo nie o Rometa  tutaj chodzi...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor zrobili pod wygraną w Giro :)

 

Mimo wszystko wolę kolory mistrza świata :)

 

np rb1000-world-champ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś szosa. Po wymianie mostka rewelacja jeśli chodźi o chwyt i pozycję.

 

d3d6a6acbd15dc0e1b18f31d7c324d66.jpgbaa3ff602f4af109194ddfda9a658fff.jpgbbd96f72fc21aaf2c7f66c8590f34c94.jpg7f9f9045cc5177aac27d848fafec0743.jpgd7599d667c3822435afce1ef8cf36825.jpg63ff7848e94f74f324ccaf901938557b.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to troche pojechales :)

Tak obserwuje sobie od pewnego czsu ma te wykresy, mapki .... to zastanawiam sie, czy ńie kupic sobie chociaz jakiegos prostego licznika :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@70', będę niedługo sprzedawał Polar v800, może machniom?

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sprzęt, tylko taki bardziej zegarkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za propozycje, ale chyba nie o tym mysle. Ten Polar to zegarek zbierajacy dane z GPS. Podejrzewam, ze wszytsko to co tam jest opanowalbym w jakiejs aplikacji na telefon.

Mysle raczej o czyms, co bedzie wskazywac predkosc i dystans z kola, a ewentualnie z GPS bedzie rysowac trase i uksztaltowanie terenu. To narazie jedyne dane jakie mnie interesuja. Jakos przez ponad 40 lat jezdzilem rowerem bez tego, wiec nie czuje potrzeby posiadania jakiegos profesjonalnego sprzetu :) Typuje sobie Teasi Core i cos z Cateye np. CC-RD500B.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile km? :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tyle ile js dziś na MTB. Jutro jadę na szosę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to na bazarku jest mój Canyon Nerve. Zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z Was ma doświadczenia z wymianą zwykłego szybkozamykacza, na oś 10 mm, tzw. thrubolt? Chodzi o tylną oś w rowerze mtb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre koła na to pozwalają bez problemu, ale jak masz ramę pod qr9, to tego nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

egzo..nie do konca - ja mam rame na os 9mm i zalozona oske DT SWISS 240 S na 10mm

widelec mam foxa,tez na 9mm - a kreci sie w nim DT SWISS 240 S ma 15mm /prawda,mam dotoczony adapter/

 

Kwestia lezy w piascie...nie przerobisz piasty 9mm na inny wymiar,np na 10mm - - ale wiekszy wymiar mozesz do pasowac do wymiaru 9mm

 

 

 

No chyba ze zle Cie zrozumialem,to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu wsiadłem na rower pierwszy raz po wypadku :) ręka jeszcze słaba i trzeba rehabilitować ale frajda z jazdy ogromna!! prawie 10 km przejechałem :P

 

IMG_20170604_113207_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rama bez problemu przyjmie oś 10 mm, zmierzyłem hak ramy i jest trochę ponad 10. Chciałbym się raczej dowiedzieć, czy jest sens się w to pakować, czy ta zmiana rzeczywiście wpłynie odczuwalnie na usztywnienie roweru? Zmiana osi pociągnie za sobą także wymianę piasty i tu kolejne pytanie. W przyszłym sezonie planuję wymienić cały napęd na 2 x 11, w tej chwili mam 10 z tyłu. Jaką piastę wybrać, czy mogę już dziś kupić taką, która w przyszłym sezonie przyjmie kasetę 11? Jeżeli tak, to jaką polecacie, dobrą i w rozsądnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

gdzies ma rowerowym forum czytalem czytalem opinie ze tak naprawde dobra sztywnosc z przodu osiegniemy tylko z pomoca osi 20mm - reszta to polsrodki

I na tym samym forum wyczytalem ze sztywna os w ramie jest malo odczuwalna,ze najwazniejszy jest przod - ale do kopmletu musza byc tez stery traperowane

 

a jaka jest prawda ?? 

 

Na to Ci nie odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10mm w stosunku do 9 mm wiel nie da. Wątpię czy cokolwiek.

Jak dasz piastę z bębenkiem 11s, to kasetę 10s jak najbardziej przyjmie, tylko z odpowiednią podkładką. ( Mam tak w szosie)

Moje koło tylne w mtb, dt swiss m 1900 ma oś 12mm, tylko ma adaptery pod qr 9.

Tylko, że taka oś z adapterem nie ma takich właściwości jak bez adaptera w ramie pod 12mm

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

główka taper fajna sprawa ale wszystko zależy do czego rower - w trailu i wyżej jak rower będzie trzaskany po kamieniach, korzeniach itd to taper ma sens. Sztywna oś z tyłu może w HT ma mniejsze znaczenie ale w fullu już inaczej, jakby nie było usztywnia tylny trójkąt który w zależności od konstrukcji może składać się z kilku elementów

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.