Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Kkwpk, a czy tylko nowka rower wchodzi w gre? Za 4k moglbys kupic duzo lepszy rower... prawie nowke;)

Raczej nówka. Wiem, że mógłbym w tym budżecie szukać o wiele lepszej używki ale nie zamierzam jeździć w zawodach itd i po prostu raczej nie potrzebuję lepszego roweru. W związku z tym lepiej mieć nowy sprzęt.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od wczoraj szukam info o gravelach - na przykładzie Treka Domane - od szosy do gravela jest tak blisko? Endurance na szerszej oponie? Trek trochę dzieli Domane bo w kategorii "gravel" jest wersja disc na tarczach a w "szosa" jest cała rodzina Domane. Opony 32c. Do np Tribana z deca jakie opony idzie upchać? 

wczoraj w oko wpadła mi taka Orbea ale jak sprawdziłem cenę to przestała mi się podobać  :P

Terra_M21D_FondoGris_2000x1125.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak ciągną Cię klimaty szosowe.

Tylko szkoda, że większość graveli ma jeden blat... Upośledza to możliwości na asfalcie. I w sumie podjazdy trochę też ( ale to zależy od blatu i kasety)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koło x-calibra cały czas ktoś się kręci żeby go kupić, jak się sprzeda to muszę coś dokupić żeby nie "męczyć" fuela na asfaltach bo też mi się zdarza jeździć. Wokół komina mam płasko więc jakichś miękkich przełożeń bym nie potrzebował, jazda powiedzmy 70/30 asfalt/szuter, leśne ścieżki. Na szosowych oponach ostatnio jeździłem 15 lat temu, po przejściu z przeszło 2 cali na niskim ciśnieniu na takie żyletki mogłoby być dziwnie  :P  gravel na nieco szerszej oponie byłby chyba najlepszym kompromisem i dawał nieco komfortu. Tutaj Domane byłby świetnym wyborem - iso speed na sztycy i główce ramy ale cena nie zachęca

GT Grade też wydaje się ciekawy a przynajmniej cena nie odstrasza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny rower z jednym ale. Tą korbę fsa zaraz po zakupie należy wywalić i wsadzić tiagrę ze zintegrowaną osią do kompletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie tylko zbieram info, do zakupów jeszcze daleko  ;)

korba na kwadrat, na czymś zaoszczędzić musieli  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za link  :)

 

a tu znaleziony rower w wersji "VIP"  :lol:

2467b9b132c5d6415c52e51acda38cde.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Wahoo Blue SC. Nie mogę go połączyć z tel. Jeżeli ktoś używa to proszę o kontakt na PV.

No i podłączyłem... Ale dowiedziałem się, że strava tylko pobiera prędkość z GPS a nie z czujnika...

 

Dzisiaj prawie 2h z dziećmi na rowerze.

Poniżej maszyna żony i mój oraz córki pociąg.

Muszę jeszcze nad nim popracować.

9619f2daddb07ff69c0dd891f1dac283.jpg

9eb6c4b9b862128ac233b4297b1a4bc6.jpg

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągniesz córkę na holu?  :P

 

powerslidy Rachel Atherton z ostatnich zawodów. Nieźle utrzymała się na rowerze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jedziemy gdzieś dalej to tak. W koło komina jeździ sama. Po wczorajszej wycieczce kółka pomocnicze do wymiany i nauczkę dla mnie. Jak orka na holu tokarka z roweru.

 

Pięknie dziewczyna kontrolowala rower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie na zakrętach był problem z bocznymi kółkami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazałem młodej jazdę mtb przez las, to nie chcę jeździć nigdzie indziej.

 

b70182f76d880052da647ea5c9c40931.jpg13f58776ff438d3f094552a988bb024f.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

pewnie na zakrętach był problem z bocznymi kółkami?

Dokładnie tak. Nie da się jeździć na holu z dodatkowymi. Córka musi się szybko nauczyć bez. Dodatkową motywacja

 

Jak pokazałem młodej jazdę mtb przez las, to nie chcę jeździć nigdzie indziej.

Super. Może nam rośnie nowa Wloszczowska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że jak na jedenastolatkę, to jeździ wręcz znakomicie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu w domku. Dziś dzień zakupowy, nowe siodło, gacie na 4 litery i kask w końcu, nauczka po zeszłym tygodniu, a jutro ruszamy w lasy. A co. Półtora kilograma znów mnie mniej. Trzeba popracować na kolejną redukcję wagi. A miało być miło i przyjemnie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuj kask :)

 

@Suqub, fajnie te gripy wyglądają, a rogi widzę w starym stylu. Takie dłuższe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kask może nie jest czymś super hiper lecz na głowie mi przypasował. Początkowe zakupy to jednak porażka, pompka, druga pompka, gacie, babskie gacie itp itd i rachunek zrobił się dość ciekawy.

post-72726-0-51663300-1502569175_thumb.jpg

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@egzo18 jeszcze nie zamontowaniem korków. Miało być zdjęcie z kaskiem ale żona zabrała Jako jedyny zwrociles uwagę. Brawa za spostrzegawczość. Myślę jeszcze nad pedalami pod kolor.

Rogi są zajęte z starego roweru. Mają jakieś 15 lat. Tylko, że coś mi nie pasują. Źle je ustawiłem lub kierownica jest zbyt szeroka.

Sprawdzałem koło. Niby proste i w piascie nic nie lata. Zostało mi rozkrecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak długa jest ta kierownica? Sprawdziłem. 620. Czyli raczej krutka, do rogów dobra.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może opisz co nie pasuje? Za bardzo wyciągasz się na rogach? ( po części chodzi o większe pochylenie na podjazdach) Czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie kwestia przyzwyczajenia. 620 to strasznie wąsko  :P  wystarczy pojeździć godzinę na np 750 i przy przesiadce na węższą kierę jest dziwne uczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.