Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

całość nie wchodziła w grę choćby dlatego, że narobiłby się burdel na kierownicy - Zee są na starszym I-specu niż M8000 a takie mam manetki i przerzutki. A klamka Zee to starszy SLX w innym malowaniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

09411c2afab20fb829a0dd29b5c274f7.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega składał, to na takie promocje trafiał, że mu wyszło taniej. Bo on chciał pełne slx te starsze i białe kable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, poza tym, że dzień jest krótszy, to nie było większej różnicy pomiędzy pogodą załózmy z końcówki z kwietnia i tą która była przez Święta BN.

Sporo ludzi powyciągało rowery i ruszyło na ścieżki rowerowe.

Nie wiem czy taka pogoda jest dobra dla naszego klimatu, ale z pewnością dobra na jazdę rowerem :)

Co do rowerów, to co powiecie na temat elektrycznych? Pytam, bo coraz więcej można takowych spotkać. W sensie coś takiego: https://www.dadelo.pl/rowery-elektryczne/

Ewentualnie coś takiego: https://allegro.pl/kategoria/rowery-elektryczne-125056?order=m

Edytowane przez andm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem uchwyt, który zastąpi mój oryginalny mio

72d2c1e5d0079813288a3d3bb98a50b8.jpg

Barflay 4 prime

36f14f1cfa6b5f4e57afba3a055d85da.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzię w domu z zapaleniem zatok :(

 

No i jak to e-bydle się sprawuje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzię w domu z zapaleniem zatok  :(

No i jak to e-bydle się sprawuje?  :)

 

 

A dzięki, praktycznie poza mocniejszym kopem nie widzę różnic w porównaniu do zwykłego mtb.

Po pierwszych testach doszedłem do wniosku, że najlepiej jedzie mi się na wspomaganiu ok. 30-35%, tylko pod ostre górki przełączając na 60% (można predefiniować 3 moce szybko wybierane przyciskami). Dzięki temu pod ostre piaszczyste górki, gdzie dotychczas podprowadzałem mogę spokojnie podjechać, a średnią z wyjazdu mam o ok. 5 km/h wyższą. Ale dzięki umiarkowanemu korzystaniu z baterii dzisiaj po przejechaniu 49 km nadal miałem 46% pojemności akumulatora. Latem 100 km zasięgu będzie osiągalne przy takim korzystaniu.

 

Powrotu do zdrowia życzę.

 

 


taka maszyna to już prawie jak motor  ;)

 
Do motoru jej daleko. Po pierwsze trzeba cały czas pedałować, żeby jechać, a po drugie ogranicznik prędkości temperuje zapędy dość szybko. I dobrze, bo z korzyścią dla zasięgu.
Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, choć może bardziej trialówka niż motocross.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szeroką kierownicę tam masz? Bardzo duża się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Capra mam 780 i to nie chce mieścić się przez drzwi, a i w lesie bywa problematyczne ... Typowy singletrack :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower do ciężkiej jazdy, to i kiera odpowiednia :)

Ja zaczynałem od 670 ze wzniosem a skończyłem na 620 płaskie i rogate, ale to inny typ roweru i styl jazdy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

750 to teraz standard w takich rowerach, wiadomo, że dużo zależy od budowy ciała ale dla mnie idealna szerokość. A jeżdżąc na dziko - czasami tak było, że ja na x-calibrze (690) przejeżdżałem a kumpel na remedym (810) nie  :lol:  Na singlach też trzeba uważać, na bramkach np na przecięciu szlaków bywa ciasno  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak mało jak na dzisiejsze standardy.

Mi mówią, że jestem szalony jeżdżąc na 620 z rogami. Czyli chwyt wypada na 580.

A standardem w XC jest dziś 720. :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko idzie w większy "hard", szersza kiera to wymóg żeby jakoś panować nad sytuacją. Maja Włoszczowska kiedyś wypowiadała się, że trasy na zawodach coraz bardziej wymagające, ht są już niewystarczające i niedługo wszędzie będą fulle, to też tyczy się osprzętu jak kierownica 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, jaki i do czego jest rower enduro większość wie. Jest fun, jest podparcie jest kontrola. Jak to moi malcy mawiają tata Ty masz rowery jak byk. Natomiast na leśne dukty bo o ściąganiu się już nie będę wspominał to jednak jakoś bliżej mi do tej 650...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W typowym xc, to hardtaile jeszcze długo tam będą rządzić. Maratony... O tu przewaga fulli. Długie kiery do xc weszły razem z erą kół 29 cali. Chociaż Pan Szajbajk lata światowej klasy meridą, wcześniej światowej klasy cannondale a wcześniej tanim cannondale :) i wszędzie kiera 620.

Rower robi się dużo zwroniejszy na takiej kierze . Czy prowadzi się trudnej? IMO nie. Nie xc z mostkiem 90/100/120. Ale to co kto lubi i ile ma wzrostu ;)

 

Z drugiej strony wszystko się zmienia i rowery na kołach na przykład 36 cali już są :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.