Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

@spy, e szosy jest tworem jak każdy inny e ktoś ma problemy z jazdą, a chcę jeździć długie dystanse i kupi ( gorzej jak nie ma problemów i kupi, chociaż to jego sprawa) .... E szos już trochę jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50km to długi dystans? Rower o takiej geometrii dla kogoś z problemami z jazdą? Rower wyczynowy nie jest dla kogoś z problemami. Dalej nie widzę zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co trochę jeżdżą to jeżdżą trochę szybciej i trochę dalej i nie potrzebny im rower, który waży 2x więcej.

 

Może to po prostu demonstracja siły Pinarello - zrobili żeby pokazać, że mogą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie doczytałem... 50 km... Dla mnie to normalna weekendowa wycieczka szosą. To nie jest dużo. Giant też ma e szosę.

Kiedyś @Kaido2 tłumaczył sens takich szos. Przytoczył bym ale nie mogę znaleźć. Poczekajmy na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to po prostu demonstracja siły Pinarello - zrobili żeby pokazać, że mogą :)

 

Tak, to jest argument. Bo rower jak na elektryka bardzo lekki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ebajków, ale 25km/h to żart. Bo pod wiatr, rytm i ludzkie przełożenie 53 dajmy na 13 tak to może mieć sens, tylko że w rytmie leci się coś lekko ponad 50. Ok ktoś może napisać, ale na podjazdach?.... Ktoś kto jeździ, poradzi sobie lepiej ze zwykłej szosy.

 

 

Winora - tej marki był rower z widocznym krokodylkiem na kierownicy z mego filmu speed :) Firma praktycznie nie znana, rowery bardzo sensowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ebajków, ale 25km/h to żart. Bo pod wiatr, rytm i ludzkie przełożenie 53 dajmy na 13 tak to może mieć sens, tylko że w rytmie leci się coś lekko ponad 50. Ok ktoś może napisać, ale na podjazdach?.... Ktoś kto jeździ, poradzi sobie lepiej ze zwykłej szosy.

25kmh niestety nie przeskoczą bo takie przepisy. Żeby to chociaż jakiś zasięg miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaido, tak widziałem.

Apropos nagrań..

Lepej nagrywać z szosy z szelek? I nagrana z takim widokiem ( poglądowa fota z sieci)

885e1ae4c2f82ef524499b54103dab5f.jpg

Gdzie wiadomo, że widok będzie zmienny w zależności czy będę jechał na łapach, na łapach " aero " czyli z przedramionami opartymi na kierownicy,

Znaczy tak

b8b47e7d733bf59dea0939b33130db37.jpg

czy na dropach bardziej lub mmiej nachylony.

Czy lepej nagrywać z barflaya gdzie kamera jest na stałe przed kierownicą pod MIO i widać tylko drogę.

 

Jak myślicie? :)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię tak jak na pierwszym zdjęciu. Jednak zmiana pozycji dyskwalifikuje takie nagrania. Nie zawsze dobrze poprawisz kamerę i musisz o tym pamiętać. Nagranir z kierownicy wiąże się z większymi wibracjami. Ciężki temat. Musisz kupić gimbala za 2k.i zamontować na kierownicy ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem, nie ma żadnego problemu z drganiami z barflaya na szosie. Kamera redukuje prawie wysztko.

Testując z klatki też jest ok. Kamerę ustawiam raz. Optymalnie. I w jedej pozycję widać roweru mmiej, w drugiej więcej. Praktyczne tylko jedna pozycja jest niewykonalna, pełne pochylenie na dropach z głową przy samej kierze no i zejście na rurę. Ale to są już pozycje w moim przypadku do bicia rekordów prędkości na zjazdach.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywałem też z kasku i to już jest trochę inna akcja, ale IMO bardziej realna, bo widziana praktycznie twoimi oczyma. Filmów z rencami- mnie się to nie podoba. Myślałem kiedyś co by sobie jeszcze tylnej kamery nie wrzucić, no bo jak idzie zryw, abo gonią to wiadomo o co biega. Dobra opcja to tez kamerka z GPS-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego KASK mojito kamery nie doczepię ( przynajmniej nie mam pomysłu jak. Na samoprzylepne mocowanie nie ma miejsca) . Nie ma jak. Nagrywane z klaty, to jest typowy styl MTB. Kamerę mogę przyczepić też pod nawigację na barflaya.

A nakładki prędkości, dystansu, kadencji.... mogę zrobić. Biorę plik z mio, wrzucam do garmin virb i mam film z nakładami

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20180121_132750_969.jpg

Edytowane przez vandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egzo18,

co się stało, że sprzedajesz ?

kupujesz jakiś sprzęt, do którego rower podpina się bez koła ? Czy raczej stwierdziłeś, że chomik nie dla Ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamienić na innego chomika.. Rolkowego. Ten mnie nudzi zbyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego rolki? Myślałem, że rolki tylko do rozgrzewki/kadencji a te do treningów.

 

Proszę mnie poprawić jak się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na rolkach liczy się też balans, daje wrażenie jazdy bardziej zbliżonej do tej prawdziwej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na rolkach też można spokojniej " zimować " inne uczucie jazdy. Próbowałem i mi się podoba. ( Rozproszysz się i lądujesz na podłodze :) )

Są też rolki ze stopniami oporowania.

Ale jak booster by poszedł do ludzi to pewnie bym kupił jakąś rolkę, ale nie tak zaawansowaną.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stevens x8 - uszosowiony trening - polecam do wszelakich zastosować - pomijając hard córy w terenie.

Pinarello (nie pamietam jaki, ale niższa pułka tego producenta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.