Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

W Szwajcarii bylo cos takiego Do chyba 2011 roku, ale to zniesli. Kosztowalo to kilka frankow na rok, a nie bylo to trudne do zweryfikowania, bo do ramy przyklejajalem cos w rodzaju viniety na dany rok.

Tu przykladowe zdjecie z netu jakiegos kolekcjonera takich viniet :)

post-60090-0-00252300-1544444704.jpeg


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby wprowadzili i żądali rozsądnych pieniędzy za kompleksową ochronę.

Miałem coś takiego przez okres letni i było mi z tym jakoś lżej na duszy.

 

Wyobraźcie sobie sytuację, że w wyniku niefortunnych zdarzeń na jakiejś śluzie macie starcie z Mercedesem - policja orzeka, że z waszej winy,

Cena wszego roweru 5-20k zł

Cena Mercedes 200-400k zł

 

Chyba nie muszę pisać ile będzie kosztował remont np maski w takim Mercedesie, ale sprzedaż roweru co oczywiście niemożliwe w cenie zakupu na pewno na to nie wystarczy.

 

 

49e6b32235aef1a9adcdb1c99e313429.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :Dpost-81019-1544551613,3465_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że się liczy :D

Jutro nagram jazdę .

Spostrzeżenia na szybko .

Z niskiego biegu nawet nie próbować. Heble twój wróg .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie, liczy, kazdy jezdzi tak jak chce i lubi :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że się liczy. Po prostu ciekawiła mnie technika wchodzenia na rower i schodzenia w SPD. Sam próbowałem... wyzwanie... mówiąc delikatnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Buty i trzask kiedy się wpinam to jak odpalenie samochodu,start i wiem że nigdzie mi nie ucieknie noga ,takie poczucie jedności ,mocy , tylko warto brać do szosy zestaw do mtb ,jest komfortowy,w chodzeniu nie ma różnicy ,dla mnie szosa bez spd nie istnieje ,bez jadę nieporadnie ,wpięty czuje się jak ryba w wodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te słowa! Na kumpli z forum zawsze można liczyć :D

Dotarły do mnie pierwsze buty szosowe i pedały SPD. Pierwsze włożenie nóg w te buty to był szok, bo prawie wywaliłem się na gresie :D nie wiem jak w tym będę chodził, ale mam nadzieję że jak założę bloki to będą bardziej stabilne. Póki co, testuje na sucho wewnątrz.

 

Buty i trzask kiedy się wpinam to jak odpalenie samochodu,start i wiem że nigdzie mi nie ucieknie noga ,takie poczucie jedności ,mocy , tylko warto brać do szosy zestaw do mtb ,jest komfortowy,w chodzeniu nie ma różnicy ,dla mnie szosa bez spd nie istnieje ,bez jadę nieporadnie ,wpięty czuje się jak ryba w wodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mógł na spd to bym miał :D

Ale nie ma szans . A przymierzałem się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim - tylko teraz ma troszkę więcej włókna - ale mniej więcej takim ;D na szosę - bo po bezdrożach do zupełnie inna historia

post-44619-0-94970800-1544567238_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e mam nadzieję że jak założę bloki to będą bardziej stabilne

no nie wiem. Nigdy nie miałem szosowych spd na nogach ale w mtb blok jest mały i schowany w podeszwie, w M089 słychać tylko stukanie a chodzi się normalnie, tylko tyle, że sztywniejsza podeszwa. A w szosie blok jest ogromny. Buty mtb musza dawać możliwość chodzenia bo w terenie nie raz trzeba nawet nieść rower. Ja bym się nie spodziewał po szosowych spd, że z blokami będzie lepiej, raczej przeciwnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cowall kup silikonowe nakładki na bloki

@egzo18 może bikefitting by coś poradził na SPD? Nie wiem czy są specjaliście w Tarnowie, ale w Krakowie na pewno. Zadzwoń i zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisywałem to kiedyś . Główne kryterium to wysokie buty. A problem z tym . Bo też blok w lewej musi być na piąte . Czyli but z twardą podeszwą. Najlepiej spd jak treking.. A one mają tylko usztywnienie jak blok . Czyli z przodu .

 

Tyle ile bym dał za takie buty , potem szewc, jeszcze bym musiał wkładkę do wyrównania ekstra robić .. To mi się nie opłaca .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pisałeś. Jednak co szkodzi zadzwonić. Oprócz 10 min nic nie tracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@suqub dzięki za podpowiedź! Nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje :)

Coś trzeba będzie pokombinować bo nie będę sunął jak na łyżwach w tych butach :D

Udanego dnia dla wszystkich! Ps w stolicy szklanka na chodnikach, na razie tylko jednego szajbajka ma górskim rowerze widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna pogoda U mnie piękne słońce i na plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film ..

No trochę inny . Ale jest :D

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łe to na tym nie można se przyciąć komara ;) - bez sensu takie coś w domu ;)

 

a poważnie to uważaj, bo jakbyś poleciał na tą szybę z PRLu w drzwiach to jesteś pozamiatany na amen ....

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.