Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już jedziesz to nie ma opcji takiej .

Podczas ruszania możesz polecieć. Ale co najwyżej w tył. Praktycznie niemożliwe z tego co zauważyłem byś poszedł w przód .

A jak spadniesz z rolek na bok, to się zwyczajnie zatrzymasz .

 

Wsadzilem też na to górala, ale z terenową oponą to dźwięk jak startujący samolot :D

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co przenosi napęd na przednią rolkę ? i co jakbyś tak mocno skręcił kierownicą, że koło spadłoby z przedniej rolki a tylne pozostałby nadal w rolkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napęd przenosi taka jakby guma . Pasek gumowy.

Nic się nie stanie . Zlecisz na bok. Miałem taką sytuację .

Spadłem na bok jednym kołem , na oba , w tył.

Bez spd to bezpieczna zabawka z odrobiną refleksu .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam składać lekkiego sztywniaka na ramie on-one Maccatuskil Carbon 29er (ramę już mam), planuję wsadzić również sztywny karbonowy widelec. Z tych dostępnych znalazłem Kinesisa Maxlight https://www.kinesisbikes.co.uk/Catalogue/Forks/Mountain-Bike/MAXLIGHT-BOOST.

Macie może jakieś inne propozycje widelców? Ze względu na priorytet niskiej wagi całości raczej biorę pod uwagę tylko sztywne karbonowe. Budżet - okolice 350 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się poważnie zastanawiam, nad zakupem jakiegoś małego składaka, na małych kołach.

 

Rower coś w podobie do tego tutaj:

 

categoryHeader_2538_1.jpeg

 

Chodzi o to, że łatwo można go złożyć, włożyć do auta (nawet małego). Auto mona zaparkować wówczas w dowolnym miejscu. Wydaje się być to fajny sprzęcik spełniający oczekiwania.

Swoją drogą, jak ktoś tak planuje użytkować rower, to powinien się też zastanowić nad jakąś formą ubezpieczenia. Proponuję sprawdzić np https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-rowerowe

Edytowane przez wpalnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze co to warte bo promocja była, ale kto pamięta burzliwą dyskusję nadal kontynuuje krucjatę przeciw 100% poliester eb6494e441033b9634d4a758b209b607.jpgb6c22885c770fb87655d034fd665b84a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

XXL - teraz wiadomo dlaczego z Ciebie taki kawał sk***iela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie słonko świeci i sucho na asfalcie. Może uda się wyrwać z domu i trochę pokręcić. Wszyscy bardzo galeriach to powinno być pusto na ścieżkach :D

Edytowane przez cowall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

Cinelli Saetta Radical+  Lipce Reymontowskie, w trakcie wycieczki  z Izabelina do Opola. Fotka z września, obecnie koła Mavic Aksium zastąpiłem DT Swiss RR411 z piastami DT 240S i szprychami Sapim d-light.

post-107328-0-00230900-1544874108_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą plotki, że Kwiato będzie liderem. Ciekawe stroje mają.

 

Kwiato liderem w CCC ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie plotki chodzą po informacji, że Sky już nie będzie inwestowalo w kolarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tak było wczoraj....

 

post-99519-0-56893100-1544968711_thumb.jpg

 

Przyszły ciepłe rękawice, spodenki endury też dotarły, kumpel odebrał rower. Trza było potestować. Ponad 26km. Jestem zadowolony :D i czekam na prawdziwy śnieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak mało  ;)  sypało fajnie ale tylko chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienie lata a5484cdd40ddc89682ed632c41797d34.jpg4921c5bd1b9f0fc81efc93460f0d06a7.jpg69039c71672e5af005ff414465df5c3c.jpg351f1b16b88bd11fe5da576921274d3b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie już spokój, tyle co śnieg spadł, trzeba się nim cieszyć. Koło lutego będzie już każdy miał go po dziurki w nosie to wtedy można będzie płakać za latem  ;)

poza tym słabe to lato, długi rękaw i brak liści na drzewie  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo to fota z końcówki marca :D Na GT.

A na Livie z września gdzieś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogie koleżanki i koledzy. Mam pytanko troszkę z innej beczki. Mam trenażer Tacx ale rzadko go używam a to z powodu że strasznie niszczy opony. Spotkał się kiedyś ktoś z podobnym problemem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.