Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd się przyznać ale kolor miał również wpływ na wybór tego właśnie bicykla.

 

Dlaczego wstyd? Dla mnie to jedna z najistotniejszych rzeczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze bym nie szukał danego koloru ale na pewno nie kupilbym takiego ktory by mi sie nie podobal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma cieszyć. Reszta to sprawa dla zawodowców.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chciałem o to zapytać, czy Trollu jescze go ma. ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na razie wisi dalej na haku ale muszę się nim zająć. Tyle że z czasem lipa. Pewnie motywacji nabiorę jak będzie jakaś okazja na wypad na signle  :P

buty na platformy czekają na testy, mam zamiar zrobić małe zmiany w napędzie. Tylko czasu brak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollu jak ten Bryton daje radę w lesie? Nie gubi sygnału?


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszustko jak należy. Muszę tylko ogarnąć wysokość npm bo ją trzeba ręcznie wprowadzić. Myślę, że Rangeman mi pomoże :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszustko jak należy. Muszę tylko ogarnąć wysokość npm bo ją trzeba ręcznie wprowadzić. Myślę, że Rangeman mi pomoże :P

A to urzadzenie, podobnie jak rangeman, nie okresla tylko zmiany wysokosci na podstawie zmiany cisnienia ?


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak mialem renka to co kilka dni budzilem aie w swoim lozku na roznych wysokosciach wedlug zegarka he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bryton prędkość czy trasę zbiera z GPS. Wcześniej jeździłem z tel i włączoną stravą i wysokość też był zbierana z GPS więc myślę, że z Brytonem jest tak samo. Nie ogarniam czemu tutaj można ręcznie wprowadzić ale wpisze tyle, ile jest na wcześniejszych zapisach stravy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten licznik nie łączy się z zewnętrznym czujnikiem prędkości ?

Nie lubię takich rozwiązań ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ale nie musi. Kupiłem zewnętrzny czujnik ale w tym momencie działa jako pomiar kadencji. Stwierdziłem, skoro licznik zbiera prędkość z GPS to niech tak zostanie. Być może są jakieś przekłamania ale prędkość nie jest też priorytetem 

nie wiem czy jest sens kupować czujnik do prędkości. Czemu takie rozwiązanie Ci nie pasuje? 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak to rozwiazane. Nie jestem z tym szczesliwy :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że względu na opóźnienia.

Na przykładzie mojego mio 315.

A mio jak masz czujnik, to kadencja i prędkość, to 1 czujnik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollu jak będziesz miał możliwość przeciągnąć Bryton po jakiejś gęstwinie to daj znać. Tyle że to chyba Trekiem :) Ja w sumie jeżdżę po zalesionych terenach i dzikich gdzie nie ma ścieżek a chciałbym mieć jakiś zewnętrzny GPS.


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia na pewno jakieś są ale w końcowym zapisie prędkości powinny być ok. Na pewno jest o tyle wygodniej, że nie trzdba się bawić w mierzenie koła itd. Ale może dokupię drugi czujnik.

A co do lasów - jak kiedyś wybiorę się na Jurę to przetestuję. Najlepszy test będzie chyba w BB, telefon ze stravą się pogubił na Twisterze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze on nie ma własnego czujnika gps i dane o lokalizacji zbiera z telefonu. Czyli zależy to od telefonu, a nie od licznika.

 

why?

Zawiesza się. Szczególnie po zrobieniu kilku minutowej przerwy. Trzeba go zrestartowac i ponownie przywracać połączenie. Często tez traci dane. Nie udało mi się zebrać nigdy łącznej liczby przejechanych km przez cały sezon. Podobnie jest z nagrywaniem trasy. Zawsze po powrocie do domu brakuje mi jakichś fragmentów. Oczywiście gdym bardzo go pilnował to dałby radę nagrać to w całości, ale wymagałoby to mojej koncentracji. Nie oznacza to, ze Twój licznik ma tez takie wady, ja mam Teasi Core. No i jeszcze jedno, przed każdym użyciem muszę definiować licznik jako nowe urządzenie. Jeżeli wybiorę opcje, żeby telefon go zapamiętał, to przy następnym połączeniu już się nie odnajduje z telefonem. Ogólnie jest to irytująca zabawa. Wszystko działa ok tylko gdy wyjeżdżając z domu połączę licznik z telefonem i zrobię trasę bez przystanków.

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Kumotrowie, strasznie sobie komplikujecie w sumie prostą sprawę jaką jest jazda na rowerze ;) ;D

Wincyj luzu i uśmiechu :D

yvYObLc.jpg

 

 

 


Też coś pojechałem dziś.
 35 km i ponad 500m do góry.

Mam słabość do Kuń i tego koloru:

d3LXlko.jpg

Z żalem pożegnałem przechodząc na duże koło.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bryton ma swój odbiornik GPS i nie potrzebuje do tego telefonu. W sobotę zrobiłem prawie 70km, były krótsze i dłuższe przerwy, nic się nie cięło, trasa jest cała. "Problem" był później bo dopiero po tym tripie ustawiłem autosynchronizację ze stravą - Bryton aktualizuje na świeżo jazdy, tamta jest w pamięci licznika i na apce ale na stravie jej nie widać. Niedzielne jazdy normalnie się aktualizowały tak więc wszystko działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma tego samego Brytona co trollu, już ze 2 lata i żadnych problemów nie zanotował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.