Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy rower jaki miałem do tej pory :)

Chociaż nie ukrywam że nowa Stigmata od Santy bardzo ładna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka niedziela:

IMG_20190609_134150.jpg

a prędkości takie, że muchy się rozbijają  :lol:

IMG_20190609_141158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś również asflst. 40km szosą.

Ostatnio jeżdżę tylko w niedzielę. Totalny brak czasu.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżcie fanklub Orbea ;)

Sam rozważam, Rose Backroad, Spec Diverge Sport albo Terra ;) Narazie chyba spec... te 2cm zawieszenia kuszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżcie fanklub Orbea ;)

Sam rozważam, Rose Backroad, Spec Diverge Sport albo Terra ;) Narazie chyba spec... te 2cm zawieszenia kuszą :D

 

ja dziś Terrą 60 km :)

 

Burns - wszystkie trzy kupiłeś ? ;)

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj 70km, słońce mnie trochę przypiekło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś Terrą 60 km :)

 

Burns - wszystkie trzy kupiłeś ? ;)

 

temat brzmi "Jakimi rowerami jezdza czlonkowie forum" a nie co posiadają  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektryk, fajna rzecz do wypożyczalni w górach, albo pod skrupulatnie planowanie wycieczek rowerowych. Ważą z reguły 23kg więc dojazd bez wspomagania czuć b.mocno. Do piwnicy czy na balkon zaniesie go tylko rosły facet. Zapięcia na dachu samochodu - nie widzę tego. Rowery tego typu są drożesz o jakieś 5/3 od wersji bez wspomagania. Nic nie mam do tych rowerów, ale za własne pieniądze póki jest zdrowie będę się trzymał od tego typu sprzętu z daleka...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt dla sprawnych fizycznie "inaczej", używając współczesnej nowomowy. Zaprzeczenie idei samego roweru, czyli ekologicznego środka poruszania się. Tylko nie mówcie że energię dla tego roweru wytwarzają ekologiczne wiatraki a sam akumulator jest ekologiczny jak ... (wpisać właściwe określenie). :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spisuje się ten elektryk?

Jeśli chodzi o mój to spisuje się bardzo dobrze. Na jednym ładowaniu, które trwa około 4h mogę przejechać około 100km (+/- 15), poruszam się znacznie szybciej od przeciętnego rowerzysty, nie robię żadnego hałasu w porównaniu do podobnie jadących skuterów co sprawia iż mogę się delektować walorami przyrody - moja okolica jest bardzo zielona. Dojazd do pracy zajmuje mi 30 minut więcej niż autem, ale jest znacznie przyjemniejszy I 1000% tańszy.

Co do ekologii poruszanej przez niektórych, nie bardzo się nią przejmuję :) powiem tylko że akumulator jest taki sam jak w laptopie, jedynie ma 50 ogniw zamiast czterech jak w przeciętnym lapku, jest także wyposażony w BMS, który zarządza jego ładowaniem i rozładowaniem, co znacznie wydłuża jego sprawność i żywotność. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jadących skuterów? Legalny ebike ma wspomaganie do 25km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wspomaganiu lub bez - na manetce, w Polsce na drodze leśnej,(ewentualnie na niemieckiej autostradzie) na publicznej oczywiście jadę zgodnie z przepisami.

:P

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić licznik, poszukuję czegoś bez GPSu, bez łączności z aplikacjami i innych tego typu bajerów.

 

Potrzebuję miernika karencji i pulsometru (tu zastanawiam się czy nie lepiej kupić zestaw opaska + zegarek, mógłby posłużyć do innych aktywności).

 

Zależy mi na prostocie i żeby mnie nie wkurzało podczas użytkowania.

 

Zastanawiam się nad Sigmą 16.16 cad z dodatkowym pulsometrem Sigmy, bądź nad Sigmą 23.16, która wydaje się mieć wszystko czego mi potrzeba.

 

Mogę zapłacić więcej, byle działało jak należy.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Sigmę 16.16 i działała bez zarzutu, ale i tak przesiadłem się na Garmina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinelli ma na ten moment 300km. Przesiadka z 54 na 52 to było to. Znacznie więcej czasu spędzam w dolnym chwycie. Pozycja lepsza. Rower zachęca by przyspieszać. Trudniejszy na zjazdach. Bo krótszy.

Ogólnie zamiana udana. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciuszki

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

f088cbf20f048873e3eae624fabda1de.jpg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciuszki

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

a Ty nie miałeś trochę przytyć ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciężka sprawa przytyć :) chce.. mam ze 2 kilo więcej. Ale to dalej marnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policz ile kcal dziennie jesz, dorzuć z 200-300 i pójdzie. Tylko jakieś ciężarki weź do ręki żeby tłuszczem się nie zalać ;)

 

Ja też zawsze byłem z tych co ważyli za mało, coś na siłowni się ruszyłem, zacząłem bardziej zwracać uwagę na to co jem, co jest w tym jedzeniu i chociaż dalej mam za mało mięcha a za dużo tłuszczu to przy 182cm aktualne 78kg jest lepsze niż 65kg 5 lat temu

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. mam pewną przypadłość zdrowotną.. że chodźmym chciał, to się nie uda.

 

A jak ciuszki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. mam pewną przypadłość zdrowotną.. że chodźmym chciał, to się nie uda.

A jak ciuszki?

Seksi :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.