Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście korzystam z KRYPTONITE Evolution Series 4. Potężne ciężkie cholerstwo.

Ale warte moim zdaniem.

Wozisz toto ze sobą ? :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o do NS Synonim - jeśli idą w XC to kąt główki ramy rzeczywiście odważny ale ogólnie - nie wywracają świata do góry nogami patrząc na cyferki w tabelach - a takie wrażenie można odnieść po tekście. Wrzucili porównania do wybranych przez siebie rowerów - jak je losowali nie wiem. Jeśli chwalą się progresywnością to niech staną do walki z innymi progresywnymi rowerami. Ja bym celował w rozmiar M - porównując wersję XC do np Treka Top fuela - Ns wypada ciekawiej ale poza główką ramy różnice są niewielkie. Wersja TR - tez podobna do Fuel exa (znów plus za HTA dla NS i to tyle). Ale np Whyte S-120 - niby 120mm skoku a kąt główki 65.6 i długi reach. Ogólnie Synonim fajny ale to ewolucja a nie rewolucja 

 

a jak zabezpieczenia do albo U-lock albo solidny łańcuch. Ja mam łańcuch abusa - model chyba Iven chain. Swoje waży, skuteczności nie znam (i mam nadzieję że nigdy nie będę musiał poznawać) ale w razie potrzeby - jest czym przypiąć rower. Wybrałem łańcuch a nie u-lock tylko dlatego, że łańcuch bywa praktyczniejszy, łatwiej przypiąć nim rower do czegokolwiek. Z u-lockiem może być większy problem ale znów są niby skuteczniejsze  

 

do wożenia u-lock lepszy bo lżejszy od łańcucha 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka plus takie blaszane kapturki,świetne zabezpieczenie pod sklep,na pewno nie na noc,na zdjęciu blokada Abusa

0803b7cd3d385108gen.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli gruby łańcuch ma 8-10/15 to taka linka pewnie z 4/15 wg Abusa  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie.

Ile to waży?

 

Waży mniej od średniego holendra.

Do czego służą te pręty pomiedzy siodelkiem, a tylną piastą ?

 

Siodełko ma regulację wysokości i od strony kierownicy jest zawieszone na tekstylnej płaskiej taśmie, a tylne pręty służą do naciągu (tworzą przeciwwagę).

Siodełko od tylnej strony zawieszone jest na czterech sprężynach, co dodaje komfortu podröżowania.

Do czego służą te pręty pomiedzy siodelkiem, a tylną piastą ?

 

Siodełko ma regulację wysokości i od strony kierownicy jest zawieszone na tekstylnej płaskiej taśmie, a tylne pręty służą do naciągu (tworzą przeciwwagę).

Siodełko od tylnej strony zawieszone jest na czterech sprężynach, co dodaje komfortu podröżowania.Zawieszenie hamaka jest bardzo solidne i spokojnie poradzi sobie z wagą 100+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wozisz toto ze sobą ? :huh:

Jak jadę rowerem na uczelnie, czy do sklepu. Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę rowerem na uczelnie, czy do sklepu. Tak

Do sklepu i na uczelnię najlepiej mieć Jubilata (czy coś w tym stylu) z koszyczkiem na kierownicy i metalowym bagażnikiem z tyłu. Pakowne toto i nikt nie ukradnie :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siodełko ma regulację wysokości i od strony kierownicy jest zawieszone na tekstylnej płaskiej taśmie, a tylne pręty służą do naciągu (tworzą przeciwwagę).

Siodełko od tylnej strony zawieszone jest na czterech sprężynach, co dodaje komfortu podröżowania.Zawieszenie hamaka jest bardzo solidne i spokojnie poradzi sobie z wagą 100+

Chyba rozumiem, dziekuje :)

 

Po co lancuchy i stalowe linki ? Wystarczy skorzany rzemien i autoalarm marki bokser albo doberman :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozumiem, dziekuje :)

 

Po co lancuchy i stalowe linki ? Wystarczy skorzany rzemien i autoalarm marki bokser albo doberman :)

 

Tak .wtedy nie trzeba nosic ciezkich nozyc wystarczy pół kg kielbasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każde zabezpieczenie idzie jakoś obejść  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dobranoc ;)

Zapomniał dokręcić pedałów :P

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał dokręcić pedałów :P

Bo ta firma to *** a Jeffsy to pedał do roweru ;) ( i mówię zupełnie poważnie po tym jak mnie potraktowali. Za 7 tygodni opóźnienia w dostarczeniu roweru za kilka k x Euro w sezonie w ramach przeprosin karton gratis!. JEBŁEM! Czyli rower kupiony w maju z deklaracją na lipiec, zobaczę prawie we wrześniu)

 

Pedały rowerowe

 

"according to the latest information we have, the assembly of your bike had to be postponed until week 33, I'm afraid.

We're still waiting fo a part to arrive as the shipment takes longer than expected.

We're sorry for the inconvenience and hope for your understanding and patience.

Beste Grüße / Best regards / Cordialement

For this short delay we can make a compensation means we can offer you a free shipping and bike box.

I hope this information is helpful to you.

Beste Grüße / Best regards / Cordialement"

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedały rowerkwe

No nie gadaj  :) 

Oprócz wielkiego pudła zaproponowali Ci kuriera w gratisie :rolleyes:

Z najlepszymi pozdrowieniami, of kors :P


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia w trzech językach. To też się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki G...t :)

Powiedzcie Koledzy, bo zaczynam trochę odstawać od współczesnych tryndów w kolarstwie ...

W rowerku sprzed dwudziestu lat (ostatnio rewitalizowanym) mam trzy koła zębate z przodu i chyba osiem z tyłu.

W rowerku sprzed dwóch lat mam z przodu dwa koła zębate i chyba dziewięć z tyłu.

Tu na zdjęciu widać z przodu tylko jedno koło zębate, a z tyłu pewnie jedenaście.

Czy to przypadek, czy jakaś prawidłowość ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi pedałami jeździsz czy coś będziesz innego montował ?

Mam xtr ze starego, ale chwilowo rekreacyjnie na tych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to przypadek, czy jakaś prawidłowość ?

Jedyną obecną prawidłowością jest robienie wszystkiego z gównolitu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie podjazd pod Grossglockner zaliczony. Nachylenie i długość całkiem wymagające. Niestety ruch pojazdów spalinowych jest koszmarny. Nie polecam. Zoncolan był dużo ciekawszy.

 

post-34848-0-10286400-1562498393_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to przypadek, czy jakaś prawidłowość ?

Burns wiele wyjaśnił w tej materii ale fakt - prawidłowość  :P  szosy - 2 blaty, mtb - przynajmniej te bardziej ambitne - 1 blat, 2 blaty dla mniej wymagających amatorów. Turystyki dalej trzymają się 3 blatów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.