Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki tereren mieszamy, że jak się wybieram na taki, to tylko xc. Gravelem bym się zabił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak piszesz u mnie na mazurach . szosa by musiala miec naprawde pancerne kola zeby wytrzymaly te asfalty .najlepiej sie jezdzi w terenie mieszanym a wiec sama szosa nie miala by racji bytu . moze gravel..... Ale moj x caliber na oponach 2.1 daje rade :)

Nie narzekaj, do „Meksyku” masz 25 km praktycznie nowego asfaltu :)

Na tym terenie tak wlasciwie to gravel na 40-42c bylby idealny.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwale szanowna małżonka. Dzisiaj postanowiła wstać rano i pojechać ze mną. Ja na gravelku ona na swoim cross i na raz dała radę 60 km zrobić. Cóż mogę tylko rzec: brawo ona

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj, do „Meksyku” masz 25 km praktycznie nowego asfaltu :)

Na tym terenie tak wlasciwie to gravel na 40-42c bylby idealny.

Do "Meksyku " nie jezdze przez twoja rodzinna miejscowosc rowerem bo wiesz ze u nas jest tendencja do zwerzania nowych asfaltow tam ciezko maja sie wyminac auta osobowe a gdzie jeszcze tam rowerzysta .ale za to lasami i malymi wioskami obok czemu nie .ale to juz nie szosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam sa glownie szutrowe drogi i teren lekko pofałdowany. Gravel bylby idealny, tylko kawal chlopa z ciebie i kola musialby miec pancerne :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam sa glownie szutrowe drogi i teren lekko pofałdowany. Gravel bylby idealny, tylko kawal chlopa z ciebie i kola musialby miec pancerne :)

Tu jest wlasnie problem . dlatego moj trek mi bardzo pasuje :) kola zmienilem na DT juz nie ma z nimi problemow pozycja wygodna tylko krecic . jeszcze bym wywalil swoj amor na rzecz dobrego wytrzymalego sztywniaka i byloby idealnie .amor mam powietrzny sprawny po serwisie tak wiec jeszcze nie mam cisnienia na zmiana . moze kiedys

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merida ninety six 9.600 r. 2018

 

Jeżdżę w Bielsku Białej i okolicach. ded3868bc82d2da29db784f4dc64c9b3.jpg

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, to brązowe to rdza i czegoś tu brakuje, czy tylko mi się tak wydaje, jakby jednego pierścienia/uszczelki brak?

post-33253-0-43669300-1566216817_thumb.jpg

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podkładki dystansowe. Nie uszczelki.

Podkładka brązowa.. co mieli widać zamontowali. Tak to wygląda. Bo korba bardzo przesunięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ten rower jest ładny <3

Dzięki . Przyjemność nawijac kilometry.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podkładki dystansowe. Nie uszczelki.

Podkładka brązowa.. co mieli widać zamontowali. Tak to wygląda. Bo korba bardzo przesunięta.

Token daje w różnych kolorach, np czerwone. Stosuje się je, żeby zachować linię łańcucha, ale czy tutaj jest to zgodne ze sztuką to nie wiem, może zmieniło się w sztukaterię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i mają na tyle ugruntowaną pozycję na rynku, że mogą się lubować w kolorach sraki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i mają na tyle ugruntowaną pozycję na rynku, że mogą się lubować w kolorach sraki ;)

 

Ten kolor to jest pomyłka moim zdaniem

Co racja koledzy, to racja :D

druga opcja kolorystyczna :)

Zdecydowanie lepiej, najładniejszy ze wszystkich kolorów rowerowych :P Ostatnio na taki choruję.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie cierpię czarnych rowerów, to mając do wyboru srake i czarny, brał bym czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merida ninety six 9.600 r. 2018

Jeżdżę w Bielsku Białej i okolicach.

Kawasaki na pedaly ? :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie cierpię czarnych rowerów, to mając do wyboru srake i czarny, brał bym czarny.

Ta "sraka" to pewnie opcja dodatkowa dla wszystkich eco i eko maniaków :D

Też zawsze twierdziłem, że czarny rower to dla dziadków, no i chyba się zestarzałem ... choć do czarnego lakieru w aucie już mnie nikt więcej nie przekona :lol:


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym czarnego Tallboya nie kupił  :P

 

dlaczegóż ? :)

 

Fiolet. To lepiej.

 

bardzo ciemny fiolet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.