Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

To inaczej. Zrobił ktoś przejściową ramę kolarzówki z hydrauliką na obręcz przed wprowadzeniem tarcz, albo szczękowe hamulce hydrauliczne jedno i drugie oczywiście wprowadzone do sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle widzicie. To najwyższa grupa XX1!

 

 

Na tym z artykułu tak. Ale trollu i Keniutek mówią o pełnej ofercie i model ze Sram NX kosztuje 4499EUR. 

Ten na XX1 co w artykule jest pokazany to 9,5k EUR.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-xc/supercaliber/supercaliber-9-7/p/28588/?colorCode=teal_greenvisibility

 

Odlecieli z cenami (jak Spec). A mimo to będzie się sprzedawał bo "nowość" i pewnie 3mce czekania jak nic :)

Ten na XX1 - 48k

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IsoSrut ;) czy mi się wydaje czy z powodu braku jednego łożyskowania górne rurki tylnego trójkąta wyginają się przy pracy zawieszenia? = IsoDrut ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-xc/supercaliber/supercaliber-9-7/p/28588/?colorCode=teal_greenvisibility

 

Odlecieli z cenami (jak Spec). A mimo to będzie się sprzedawał bo "nowość" i pewnie 3mce czekania jak nic :)

Ten na XX1 - 48k

zgodzę się, Trek i Spec mają "ambitne" ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IsoSrut ;) czy mi się wydaje czy z powodu braku jednego łożyskowania górne rurki tylnego trójkąta wyginają się przy pracy zawieszenia? = IsoDrut ;)

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Czy jakiś producent albo osoba prywatna zastosowała Magurę hudrauliczną na obręcz w kolarzówce?

 

 Widziałem takie numery w przełajach.

 

@kaido2, bo hamowanie. Jechałem na szosie z karbonową powierzchnią hamowania. Nie chcę za darmo :). 40mm też by było. Na obręczy alu-karbon pewnie. W najbliższej przyszłości nie zmieniam.

@burns, tego nie założysz do kolarki. To sie zakłada na piwoty od V. Były obręczowe systemy do szos, ale nie wiem kto to robi. Stosowane w rowerach tt.

No to jesteś mocno do tyłu.

Obecne obręcze i klocki  niczym nie różnią się jeżeli chodzi o siłe hamowania od klasycznych alu.

 

Nie, zwykłe aluminiaki też są. Spoczko kółka, piasty mi znajome, byłbyś zadowolony.

https://pl.aliexpress.com/item/32853965140.html?spm=a2g0o.detail.1000014.5.758936cfRfHDUI&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.133244.0&scm_id=1007.13338.133244.0&scm-url=1007.13338.133244.0&pvid=a36da942-b824-4e66-9694-e547ed9d59b0

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem szosą na oryginalnych zippach.. i to hamowanie było ciulowe. Może gość miał marne klocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dotycxzyło wszystkich kół. Po prostu takie osiągnięcia pod tym kątem w tamtym okresie ( sprzęcie z przed 3-5 lat) Teraz już nie ma problemu, hamowanie jak na alu. Inna sprawa, ze często ludzie pewnych rzeczy nie wiedzą i zakładają podzespoły bez zastanowienia/ sprawdzenia przeznaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogawo jak na ten osprzęt..

Poza tym ok.

 

GT będzie szedł na sprzedaż. Rodzi się myśl o fulu

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogawo jak na ten osprzęt..

Poza tym ok.

 

GT będzie szedł na sprzedaż. Rodzi się myśl o fulu

 

Tak jak wczesniej pisalem chcialbym sprobowac rowerka z baranem .z racji mojej wagi typowa szosa moze nie wytrzymac.a nie chce wydawac tysiecy zl na rower ktory sie nie przyjmie i bede chcial go sprzedac .za duze straty ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no egzo, dojrzewasz  :lol:

a ja dzisiaj delikatnie wokół komina

70262147_2994989970571466_69377295773891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mały ful. Bo nie wykorzystam dużego. 120.

Taki skok to ślepy zaułek. Nie chodzi o to kiedy go wykorzystasz a kiedy go zabraknie. Lepiej wydać na skok 160+ i przebierać w zawiasach, które nie pompują a takich obecnie wiele, albo szukać z blokadą na kierownicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten GIANT, ale wiesz, że będziesz go musiał rozebrać, bo nowe nie znaczy, ze jest wszystko OK :P:D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim pedantyzmem i tak bym to zrobił.

Szczególnie amor i damper. Bo suntoury wychodzą suche z fabryki. Miałem raz raidona 100mm na serwisie. Zrobiłem go jak należy.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten GIANT, ale wiesz, że będziesz go musiał rozebrać, bo nowe nie znaczy, ze jest wszystko OK :P:D

Nie każdy umie zrobić to samemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie każdy ma moje zaplecze serwisowe.

Chociaż pewnie nie jeden mirek by całego rozebrał cęgami..

 

 

Najpierw GT musi się sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.