Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Revolta4 na takim Jamisie zaczynałem przygodę z szosą, bardzo fajny rower.

 

Duzo wazysz?kola sa dosc wytrzymale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mirki kupują na pasku ;) bo smarować nie trzeba i nogawki nie brudzą się ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirki kupują na pasku ;) bo smarować nie trzeba i nogawki nie brudzą się ;)

Ooo to to, już zamówiony :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że się tak nieśmiało zapytam :) - co sądzicie o rowerach Radon ?

 

Kumpel kupił w tym roku dwa Jaby- dla siebie i syna. Jest w nich zakochany a wcześniej miał dwa Canyony i caprę. Dla mnie dosyć czołgistyczne czyli brzydkie. Bdb wyposażone i zestrojone jak na 3k Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że się tak nieśmiało zapytam :) - co sądzicie o rowerach Radon ? 

 

U nas mało znane, na zachodzie i owszem.

Kumpel kupił w tym roku dwa Jaby- dla siebie i syna. Jest w nich zakochany a wcześniej miał dwa Canyony i caprę. Dla mnie dosyć czołgistyczne czyli brzydkie. Bdb wyposażone i zestrojone jak na 3k Euro.

Dokładnie full XT osprzęt w super cenie. Podobnie, jak COMPEL. Sam chciałem kupować, ale trafiłem inny :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu Radon nie dorabia zbędnej ideologii i nie każe sobie dopłacać za logo na ramie.

ten Giant fajny ale napęd SX (do dzisiaj nie wiedziałem, że coś takiego istnieje) i brak sztycy regulowanej - no nie wiem. Patrzę na www Dartmora Bluebirda i jakoś ciekawiej to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z NS patrzyłem na snaba ale nieco droższy. Nerd - wiadomo, że każdemu podoba się co innego ale wygląd tego roweru jest dla mnie mocno dyskusyjny  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fakt, średnio.. Ale jal działa.. to bym się przyzwyczaił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, brzydki jest jak kupa. Nie tylko malowanie ale i sam "system"/rama wyglądają po prostu słabo. Może to dlatego, że wizualnie podoba mi się damper mocowany do górnej rury (jak w Epicu czy OIZ).

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największym problemem Nerda jest to, że jest damką. Malowanie czy umiejscowienie dampera to tylko szczegóły - zresztą malowanie jest spoko a damper jest umieszczony po prostu niefortunnie przez co bidon wylądował pod dolną rurą i będzie zbierał cały syf spod przedniego koła, zmniejsza prześwit a o używaniu go podczas jazdy już nie wspominam 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo wazysz?kola sa dosc wytrzymale?

Jak na nim jeździłem, to ważyłem 80kg. Koła wieloszprychowe, nie miałem z nimi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila w internecie i dojdziesz do 170mm skoku. Nie wiem czy zwracasz uwagę ale pokazujesz rowery 27,5 i 29er a to olbrzymia różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przechodziłem przez kupowanie fulla jako jedynego roweru, wylądowałem z fullem i ednurance/gravelem - szosę już masz, na Twoim miejscu teraz celowałbym w coś na kole 29 (zależy ile masz wzrostu ale i tak wypadałoby pewnie 29), skok 140-150 i możliwie najbardziej płaską główką ramy. Te 150 może już naciągane ale - ja w tym momencie nie wykorzystuję w 100% swoich 130mm skoku co nie zmienia faktu, że ze skokiem jak z mocą w samochodzie - lepiej mieć więcej niż nie mieć. Zdarzy się ten jeden dzień w roku, że się przyda. Jako, że masz drugi rower to nie patrzyłbym tutaj na jakieś kompromisy. I tak dobrze, że nie trzymasz się 120mm w XC, totalnie bez sensu jeśli nie ściga się w zawodach 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niski i mam krótkie nogi.

 

Na ten moment blubird S 27.5, wersja na foxach, prowadzi

 

Cena, wyposażenie, bardzo dobre opinie.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zajechałem do kolegów w sklepie rowerowym SportSet. A ci chwalą się, że mają w celach demonstracyjnych najnowszy produkt ElektroTreka. Po znajomości udało mi się pojeżdzić po lasku "Na Kole" (dzielnica Koło). Wrażenia super, rower pruje aż miło, podczas tej pierwszej jazdy na elektryku banan nie schodził z facjaty. Tylko ta cena ... :o

post-103088-0-85913700-1568113276_thumb.jpg

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elektryki szturmem wszędzie wchodzą. Znajomy ma 2x Powerfly (swój i żony) i też zadowoleni. Szczególnie, że idzie założyć fotelik. Znajomy teraz zastanawia się jeszcze nad fullem ale chyba kupi zwykłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez to, że pedalujesz jak emeryt 15T a przekładnia z silnikiem nadrabia do 32T? W trybie boost pewnie wychodzi 5T ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.