Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

W podobnej cenie mam. Samochód  :ph34r:

i Omegę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę tych rowerów w ostatnim miesiącu kupiłeś ;)

 

a co tam u Canyona - przestraszyli się, że im na chatę wjedziesz ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Przepraszamy to nie od nas zależy.

-To proszę anulować zamówienie.

 

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem. Przelew poszedł

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukces będzie dopiero, jak już karton bedziesz miał pod drzwiami domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to niezły rabat dali ale to rocznik 2019, za niewiele więcej można Define nabyć tylko, że to karbon a to nie wszystkim odpowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukces będzie dopiero, jak już karton bedziesz miał pod drzwiami domu.

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to niezły rabat dali ale to rocznik 2019, za niewiele więcej można Define nabyć tylko, że to karbon a to nie wszystkim odpowiada :)

 

Ciebie jeszcze te roczniki kręcą ? przecież za chwilę 2020 będzie już przestarzały, idąc tym tropem trzeba by kupić model 2025 - ale czy to problem przykleić sobie taką naklejkę dla własnego spokoju ducha ? Powinien jeździć lepiej i szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie jeszcze te roczniki kręcą ? przecież za chwilę 2020 będzie już przestarzały, idąc tym tropem trzeba by kupić model 2025 - ale czy to problem przykleić sobie taką naklejkę dla własnego spokoju ducha ? Powinien jeździć lepiej i szybciej ;)

 

wspomniałem o roczniku 2019 ze względu na rabat bo na starsze roczniki dają większy, a Define 2020 można nabyć w niewiele większej kwocie :)

no ale to karbon, który powinien jeździć lepiej i szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

No i ch....

Scott jest wirtualnie. Czyli na września

 

No to dziś zamawiam snabba za 11.5

https://7anna.pl/product-pol-11482-Rower-NS-Bikes-2019-Snabb-150-Plus-1-29.html

 

Boje się Egzo,że będziesz jeszcze częściej używał szosy.Taki skok potrafi dac w tyłek,jak jeździ trasy XC,bo opony masz pod bedskidzkie AGD** i ciężko mi sobie to wyobrazić na leśnej scieżce.

 

Druga sprawa,nie wiem jak w tym waszym enduro,ale w freerid'zie jeździ sie często na niskim ciśnieniu /bynajmniej za moich czasów// własnie po to,by wykorzystać 'od poczatku do końca' ten gigantyczny skok //ugięcie sie opony też dodaje skoku.

 

- Ja zostałem kiedyś z jednym rowerem na 3 lata o skoku 200/180 - fakt,uzywałem go jako zwykły srodek transportu, ale pod koniec okresu aż go znienawidziłem.

 

Moja rada.Nie sprzedawaj jeszcze GT.

 

**Dla niewtajemniczonych - tak świat rowerowy określa trasy na których są duże głazy....beskidzkie,bo najwięcej jest tego w Beskidzie Śląskim.

- a AGD dlatego,bo przypominają w połowie zakopane kuchenki mikrofalowe :P

Pisze poważnie - wyjaśnienie z forum rowerowego hehe - - - a że na tych trasach dorastałem,to sobie przytaczam bez złośliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z GT to mi tylko rewerb został.

 

Pewnie że na niskim. Szczególnie na tubeless. .w GT nie zdarzało mi się więcej jak 1.5 bara.

 

Dzisiejsza definicja fr.. ciężko to określić. Ale uprawniane jest głównie na rowerach dh. Nie na endurówkach

 

 

Mam trochę wrażenie, że zostałeś w czasach gdzie faktycznie rower powyżej 120 był " nie do jazdy "

Ale może się mylę :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W XC amor przez las pracuje 2-3cm. Jak jedziesz na takiej endorówce jak moja to 6cm. Oczywiście mowa o pedałowaniu a nie pompkach i kręceniu tyłkiem. Naprawdę chce się Wam robić przewody doktorskie nad kolejnymi 3cm? Opony? To już było, albo zmiana albo pompowanie na 3,5bara albo godzenie się z oporami. To nie są rowery do trzaskania odległości. Ale można spokojnie utrzymać średnią 20km/h i w 3h zrobić fajną trasę w koło jeziora, coś zwiedzić i się wzmocnic na tych oponach 2,4 czyli 50km spokojnie starcza.

Zawieszenie? Po to producenci wymyślają te tłumiki o dziwacznych nazwach, żeby przy 30% sagu wykorzystać cały skok na trasach flow. W tym roku tak przedobrzyli, że ja do dampera będę musiał dołożyć token (czyli marudzenie (nie moje) w odwrotną strone, raz za miękko raz za twardo). Właśnie taki efekt jak kiedyś przy obniżeniu ciśnienia, tylko teraz nie ma go gdzie zwiększać pompką.

AGD? Jeżeli to np trasa Kambodża w Czarnej Górze to bez skila możliwości przejazdowe endurówki kończą się.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mrovka, jak pamiętam to Ty wrzucałeś z 5 lat temu tutaj potężną zjazdówkę z 200 skoku kupioną gdzieś za granicą. Co się stało z twoim sportem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego nie kojarzę.

Tyle mnie chyba na forum nie ma.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Z GT to mi tylko rewerb został.

 

Pewnie że na niskim. Szczególnie na tubeless. .w GT nie zdarzało mi się więcej jak 1.5 bara.

 

Dzisiejsza definicja fr.. ciężko to określić. Ale uprawniane jest głównie na rowerach dh. Nie na endurówkach

 

 

Mam trochę wrażenie, że zostałeś w czasach gdzie faktycznie rower powyżej 120 był " nie do jazdy "

Ale może się mylę :)

 

w sumie to sie nie mylisz..jestem z tych czasów...

Ale w moim mniemaniu to i tak bez znaczenia - nowy czy stary full,bo i tak cierpią na te same wady.

Sytuacje poprawiają skomplikowane dampery,ale i tak w dalszym ciągu ich nie mogą wyeliminować całkowicie.

Nic,pozostaje Ci tylko autopsja i własana weryfikacja..ale też nie odbieraj tego tak,iz uważam,ze kupiłeś coś złego.

 

 

@Mrovka, jak pamiętam to Ty wrzucałeś z 5 lat temu tutaj potężną zjazdówkę z 200 skoku kupioną gdzieś za granicą. Co się stało z twoim sportem?

 

Mam ją dalej - tyle ze to nie typowa zjazdówka..taki freeraidowy SCOTT VOLTAGE FR 20 z 2012r  z napedem od roweru DH. //ten rocznik jest ważny,bo po 2012 Voltage FR miał już inne ramy//

Teraz akurat jest rozebrana bo przechodzi mały tuning - mam w planach założyć bardziej miekki naped 1x10 czyli 32 z przodu i kaseta 11-36 z tyłu.Będa nowe hamulce na oleju mineralnym i nie dawno doszedłem do wniosku,że będą zmieniane obręcze na bardziej nowoczesne..

Rower będzie typową zabawką,czyli ostro w dół bez pedałowania,a po prostym byle sie kulało do przodu,byle do wyciągu dojechać :)

-to własnie on mi tak dał w tyłek z swoim skokiem i napedem - zę aż go znienawidziłem heheh

 

Pytasz co sie stało z moim sportem ? nic - zostawiłem to młodszym :) teraz to już tylko rekreacyjnie i byle sie tylko nie spocić :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widywałem jak po płaskim dzieciaki kulają się na zjazdówkach - enduraki to zupełnie inna para kaloszy. To trochę jak porównywać cywilną terenówkę (np seryjnego Defendera) do przerobionego Jeepa na lifcie, typowo terenowych oponach na niskim ciśnieniu - jednym pojedziesz w trasę z Zakopca do Gdańska, może nie najszybciej i nie najwygodniej - ale w nazwijmy to cywilizowanych warunkach. Drugim nie ma szans bo to wyprawa z cyklu "walka z żywiołem". Endurak bez wspomagania to wymagający rower ale nie morderca, elektryczne fulle to będzie chyba najbardziej rozchwytywana grupa bo dla zwykłego człowieka - full - to wygoda, elektryk - też wygoda. Tadam, mamy połączenie idealne. Tylko niech ceny trochę jeszcze spadną. A zjazdówka co by z nią nie robić - pozostanie zjazdówką 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność z voltage. Ale nie wiem jaki rok. Starszy

Zielony 1 zawias. Widziałem, nie jeździłem.

Chętnie porównam jak go znowu spotkam jeśli by Cię to interesowało.

 

 

 

 

To jest frka w starym rozumieniu, w nowym w sumie też. Miało wyłącznie zjeżdżać

 

Trollu, e-dh też już są :P

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.