Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia rzecz jaka bym sie wtedy przejmowal bylaby rower... ludzie troche dramatyzuja z ta delikatnoscia karbonu... zwlaszcza, ze 90% ludzi nie wykorzystuje nawet 1/10 potencjalu dzisiejszych rowerow...

Teraz trzeba sie postarac, zeby kupic slaby rower, wybierz tego, ktory Ci sie podoba I miesci w Twoim budzecie I zacznij jezdzic, a nie przejmowac sie wywrotka, ktora sie jeszcze nie wydarzyla;);)

Akurat uwierz mi że kupić słaby rower to najprostsze ci może być. A karbon na punktowe uderzenia wcale nie jest wytrzymały materiałem i obawy o uszkodzenie w górach lub ostrym terenie są uzasadnione. Przykład? Santa CC Bronson wypad na Koprivnę, uderzenie o kamień - ramą pęknięta, YT capra karbon patyk wkręcił się miedzy wahacz a koło - wyrwane mocowania linek (wahacz karbonowy, mocowania nie spawane) a jakość? Szczecin, dwie Capry 2019 jedna Alu normalna, jedna wersja Alu pro limitka - pęknięte wahacze tyle przy otworach (są zdjęcia :))

Dodatek do historii: Trek Slash 8 trzy razy reklamowana rama za złe spawy na główce sterowej (pęknięcia za jeziorem spawu od wewnętrznej stronym po demontażu widelca).

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idźcie pojeździć!

 

jak macie już, albo jeszcze na czym  ;)

 

dzisiaj to nawet egzo jeździ (pfiu ;) )

 

 

 

PS.sbsqad - pokaż zdjęcie tych capr i napisz, która jaka, ciekawy jestem (zadziałała naprawa gwarancyjna płatna lub darmowa ? )

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idźcie pojeździć!

 

jak macie już, albo jeszcze na czym ;)

 

dzisiaj to nawet egzo jeździ (pfiu ;) )

 

 

 

 

 

PS.sbsqad - pokaż zdjęcie tych capr i napisz, która jaka, ciekawy jestem (zadziałała naprawa gwarancyjna płatna lub darmowa ? )

Tak.

Wracam z uczelni i lecę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS.sbsqad - pokaż zdjęcie tych capr i napisz, która jaka, ciekawy jestem (zadziałała naprawa gwarancyjna płatna lub darmowa ? )

 

 

Sprawa dotyczy modelowo rocznika 2019, zaraz dostanę fotki, jedna Capra to taka:

DarkBG_00_CAPRA29_SE_Front-750x500.jpg
a druga to podstawowa Capra AL Comp też z rocznika 2019. 
 
Sprawy reklamacyjne w toku, to nie są sprawy, którymi się zajmuję więc czekam aż znajomi zdadzą sprawozdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie zdjęcia uszkodzeń a nie rowerów bo te znam na pamięć.

Jak to gołe aluminium, nasiąka przebarwieniami od smaru i brudu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry :D

Co do alu z wersji limitowanej nic a nic nie widać po kilku miesiącach jeżeli mowa o przebarwieniach od błota. Wszystko ok, ta pro pękła w tym samym miejscu.

post-106433-0-72359000-1579002398_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super - może chociaż latała z 5m ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, w powietrzu bywała ale to raczej mocno ścieżkowy niż totalnie grawitacyjne loty, użytkownik początkujący. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zwątpić.  Do armii to to się nie nadaje, bym powiedział (chyba że na defiladę).

Lot grawitacyjny - poetycko zabrzmiało.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że sporty grawitacyjne i loty w powietrze samo przez się nadaje się łączyć :D można polecieć z krawężnika hehe na mieszczuchu ale to nie sport grawitacyjny :P

Robiąc w powietrzu 20m już można uznać to za lot paraboliczny haha gdzie odczuwamy stan nieważkości.


To obiecane zdjęcie drugiej Capry wersja LTD82041789_775517416276265_103660443579239

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale, jak się jeździ ostrożnie, to takie coś nie powinno się zdaźyc chyba ( sorry).

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pęka ;)

Na moich oczach rozkraczył się 2 lata temu Remedy. Ale jak to u Treka, nowa rama raz raz i po strachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pęka ;)

Na moich oczach rozkraczył się 2 lata temu Remedy. Ale jak to u Treka, nowa rama raz raz i po strachu.

to ja wiem, tak się śmieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz, że nie skoczyłoby Ci ciśnienie, jakbyś nową Caprę w TPK zajechał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie zdjęcia uszkodzeń a nie rowerów bo te znam na pamięć.

Jak to gołe aluminium, nasiąka przebarwieniami od smaru i brudu ?

Mam szose w gołym alu. Normalnie to się czyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.

To 6km po przysłowiowe bułki 9fd705b710d85869e12e867b2562d07c.jpgf140dd56925a43155031424dc11526ec.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fulfejs odpięty. Jade w górnej części :)

 

1 wrażenia.

Zwrotne jak nie wiem co. Zjada gt pod tym względem.

Mało powietrza w damperze. Cza dobić.

 

Sram Guide r hamują jak należy.

 

Napęd 1x12 przyjemny.

 

Koła 29.. ku**a wreszcie.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz, że jak się dogrzeją to przestaną ? :)

 

One szybko nie działają i to nie chodzi o grzanie :D frajer tłoczysko mimo poprawionej wersji, strasznie szybko puchnął. Jest szansa aby przy szybkiej, pierwszej wymianie płynu dobrze rozruszać tłoczki i tak ustawić hamulce aby wszystkie 4 łapały klocki. Nie wiem czemu ale w Guide R szybko klamka robi się gąbką... 

A w damper dawaj tokeny i na low sagu dawaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.