Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już przeznaczony budżet na inne heble.

Także będę jeździł aż padną.

 

Tokeny nie. Nie na moją wagę.

Ważne 50kg.

 

Dopiero jak wyjade w teren to będę porządnie zawieche ustawiał.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę miał MT7 warsztacie, na montaż do ramy Cotica więc zdam relacje co i jak. Porobię zdjęcia jak będzie trzeba. Ja swoje Sainty chce pogonić z dodatkowymi, nowymi klamkami :D

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Na dniach będę miał MT7 warsztacie, na montaż do ramy Cotica więc zdam relacje co i jak. Porobię zdjęcia jak będzie trzeba. Ja swoje Sainty chce pogonić z dodatkowymi, nowymi klamkami :D

 

Można jaki jest powod odsprzedaży ? Pytam,bo własnie Sainty chodzą mi po glowie,a od Twojego postu aż zawiało grozą.

 

Klamki były wadliwe,że aż uzbierały sie dwa komplety ?

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie. Wszystko z nimi jest w jak najlepszym porządku. Miałem możliwość zareklamowania klikania klamki (taka konstrukcja) więc tak uczyniłem i mam drugie klamki które tez klikają hehe i są jako zapas. A powodem sprzedania jest współpraca z grupa Sram/Rockshox i chcę kupić Guide G2 RSC. Nie mam dojścia do shimano i jakoś chyba nie chce mieć. Mam problem z kontem b2b

 

Jeżeli mowa o MT7 to projekt do roweru pod zamówienie, składamy stalowego fulla :)

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie jak pójdzie wymiana, to na magury.

 

Tak wygląda ns w ustawieniu do jazdy873bdd125f50c7222e2308125a04b1ff.jpg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Kompletnie nie. Wszystko z nimi jest w jak najlepszym porządku. Miałem możliwość zareklamowania klikania klamki (taka konstrukcja) więc tak uczyniłem i mam drugie klamki które tez klikają hehe i są jako zapas. A powodem sprzedania jest współpraca z grupa Sram/Rockshox i chcę kupić Guide G2 RSC. Nie mam dojścia do shimano i jakoś chyba nie chce mieć. Mam problem z kontem b2b

 

Jeżeli mowa o MT7 to projekt do roweru pod zamówienie, składamy stalowego fulla :)

 

 

Ejj...do jedynej słusznej stali chcesz założyć kompozytowe klamki z MT7 ?? Czepiam sie w żartach,oczywiscie

A jaki kolor będą miały ozdoby na tłoczkach ? :)

 A te Sainty to jaka mają date produkcji i bardzo są podrapane itp. ?

 

Czyli pewnie jak pójdzie wymiana, to na magury.

 

Tak wygląda ns w konfiguracji do jazdy

 

Prezentuje sie zacnie - jak tam jest baza kół ? Przyznaje,ze nie chce mi sie węszyć za odpowiedzią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baza kół jest duża. 1200 w rozmiarze s

 

Reksio? Rozwiń :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejj...do jedynej słusznej stali chcesz założyć kompozytowe klamki z MT7 ?? Czepiam sie w żartach,oczywiscie

A jaki kolor będą miały ozdoby na tłoczkach ? :)

A te Sainty to jaka mają date produkcji i bardzo są podrapane itp. ?

 

 

 

Prezentuje sie zacnie - jak tam jest baza kół ? Przyznaje,ze nie chce mi sie węszyć za odpowiedzią :P

:) to nie mój projekt tylko znajomego ja tylko robię montaż, mi Magura właśnie przez kompozyt średnio pasuje

Hamulce są z przełomu 2017-2018. Miałem je pod koniec roku w Treku Stache. Potem długo leżały i w maju/czerwcu 2018 wsadziłem je do Chromaga swojego. Sprzedałem Treka wcześniej a na ramę czekałem bo problem w dostawie był :)

Podrapane nie są nigdzie. Klamki są idealne a zaciski? Muszę zdjęcia porobić ale na 99% nic nie widać. Jak chcesz to podaj maila wrzucę ci jak będziesz chciał zdjęcia.

 

Co do koloru tłoczków powiem Ci szczerze że nie pytałem znajomego ale wydaje mi się że żółte :)

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewialo mnie ostatnio na takim traktorku (Radon Cragger) ale wydaje mi sie, ze sie jednak polubimy:

cragger2020_1.jpg

cragger2020_2.jpg

cragger2020_3.jpg

cragger2020_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam, w Octane One Kode można wymienić samą korbę z blatem na 44t, czy musi być jak w oryginale tj. 42t ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miejsce jest w ramie to bez problemu. Chyba ze można będzie odstawić linię łańcucha i uzyskać miejsce. Producent powinien podać maksymalny ring z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam z przekąsem, jaki jest sens jego istnienia, bo ja już nie ogarniam tej kuwety i nieszczególnie chcę ?

Cena ta sama co Capra. Dodali skoku na 150 (o 1cm) w myśl zasady, że skoku nigdy za dużo na papierze, ale dla wielu to za dużo na Trail. 

Podzespoły praktycznie te same co w Capra, ew. male niuanse i tak z przewagą dla Capry...

07_CAPRA29_AL_Base_Twotone_Blue_Seite_19

07_J29_AL_Base_Twotone_Blue_Seite_1920x1

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile teraz jest na tyle skoku w Jeffsy i Caprze ?

front mają odpowiednio 150 i 170 a tył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.