Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Szosowa stówa z grupą + 10 km las.

Aw7vdSZJ09sHJ_bJujrKnhbuKaeN7S4xKdvg03z8

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i kupiłeś, ale mnie na forum rok nie było. Gratuluje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i na rower się uda.

Co tam za cudo sobie sprezentowałeś?

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pełnego nalane. Gz. Wsparcie dla rodzimej produkcji.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suqub mi ciekawie w tym ns wyszło.

Najlepiej był plan na fula xc.

Ale zrozumiałem, że to bez sensu.

Potem miał być dartmoor bluebird.

Potem canyon neuron..

Potem Burns zaczął mi uświadamiać, że 130mm nie ma sensu.

Potem Canyon specral był na tapecie. Już zamówiony nawet. Ale po przedłożeniu realizacji u canyona, zrezygnowałem.

Potem rozeznanie czy idzie kupić scotta ronsoma albo geniusa. Nie idzie.

I poszła szybka decyzja o ns i w ten dam dzień zamówiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po męsku Za dużo nim jeszcze nie jeździłeś, ale powiedz jak wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suqub gdzie byłeś jak Cię nie było ?

 

No właśnie egzo jak wrażenia ? W "lesie" nie wygląda, aż na takiego reksia, ale jak na reksia to te magury jakieś za potężne. Zalałeś mleko ? Te opony były w standardzie bo nie chce mi się sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia dobre. Super ten rower się prowadzi. Magury to jest złoto. Z czystym sumieniem polecam.

Koło 29. Świetna decyzja. Toczy się to jak czołg. Trochę też poskakałem. Niestety nie mam foty. Ale też pozytywnie. Podjazdy. Wolno, mozolnie, ale wytocze się tym wszędzie.

 

Nie, mleka jeszcze nie ma.

Przód magic mary 2.35

Tył nobby nic 2.35

Tak, w standardzie.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyzwanie prywatne. Za kilka miesięcy koniec i wtedy myśle, będzie już więcej roweru. Niestety całych czas ten sam Giant trekking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

za chwil parę będę kupował dla syna nowego górala. Młody ma 14 lat, 175cm wzrostu i szybko rośnie ( w ciągu ostatniego roku +10cm), 59 kg wagi. Obecnie wykańcza Unibike, z którego b. szybko wyrósł. Drogi szutrowe, leśne, duże ilości dziur. Budżet 3-4k.

 

Co możecie polecić? 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic.

Pogadaj z Synem czego chce od roweru i w jakiej dyscyplinie i z kim się rozwijać. Nie oceniaj swoją miarką. Może chce z kolegami na pumptracku ćwiczyć skoki wtedy dirt/bmx, może inaczej kolarzówka, albo cyklotrial, albo góry i enduro. Takim wpisem jak zrobiłeś tylko zaszufladkujesz chłopaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, gadałem z nim. Dojazdy do szkoły, skoki, jazda na tylnym kole, ostre hamowanki, taki rower do wszystkiego. Ten, który ma, jest już dla niego za mały.

 

W przyszłym tygodniu wjedziemy razem do Gianta i zobaczymy, na czym najlepiej będzie się czuł. Wtedy będę pytał dalej... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że ten i tego producenta, ale ten koleś raczej bez ściemy wyjaśni.

Pokaż synowi, to nakreśli punkt startowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giant, centrum handlowe - markowerowery.pl. Mają w ofercie Unibike, Scotta, Gianta, Bgamonta i Kellysa. 

 

Sprzedawca wstępnie zaproponował Scotta Aspect 910 lub 920. 

http://www.markowerowery.pl/rower-scott-aspect-910-2020-5652.html#/kolor-grafitowy/rozmiar_ramy-l

http://www.markowerowery.pl/rower-scott-aspect-920-2020-5653.html#/kolor-granatowy/rozmiar_ramy-l


Nie mówię, że ten i tego producenta, ale ten koleś raczej bez ściemy wyjaśni.
Pokaż synowi, to nakreśli punkt startowy.

 

Dzięki, prześlę młodemu do oglądnięcia  :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że to ryzyko ale - pytanie czy musi być nowy. Syn znajomego ma teraz +/- 12 lat - zajechał chyba 2 bmx, teraz katuje kolejnego na zmianę z dirtówką. Kumpel te rowery kupił na olx - ogólnie to nie ma rzeczy niezniszczalnych a fantazja dzieciaków jest ogromna. Jak syn kumpla wrócił ze złamanym widelcem to się okazało, że z kolegami na spółę ubili bmx na skakaniu z jakiegoś murku  :P Nie upilnujesz a jak po 2 tyg przyjedzie z uszkodzonym nowym rowerem to będzie kwas. Nie ma się co oszukiwać - taki rower to maszyna do wyżywania się

fot bmx'ów nie mam, ta dirtówka kosztowała parę stówek, wszystko hula

tqVVqrx.jpg

 

jak następny deal wypali to niedługo dołączy zjazdówka Treka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giant, centrum handlowe - markowerowery.pl. Mają w ofercie Unibike, Scotta, Gianta, Bgamonta i Kellysa.

 

Sprzedawca wstępnie zaproponował Scotta Aspect 910 lub 920.

http://www.markowerowery.pl/rower-scott-aspect-910-2020-5652.html#/kolor-grafitowy/rozmiar_ramy-l

http://www.markowerowery.pl/rower-scott-aspect-920-2020-5653.html#/kolor-granatowy/rozmiar_ramy-l

 

 

Dzięki, prześlę młodemu do oglądnięcia :)

Kupienie młodemu xc to strzał w kolano według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzo, nie jesteś stąd to tego nie zrozumiesz, ale Wlkp. XC/MTB (zwał jak zwał) stoi (montownia rowerów Eurobike i dystrybutor Shimano).

Każdy chce górala, ale nie bardzo jest gdzie go używać więc XC przejdzie.

Opisałem to zjawisko już kilka stron wcześniej, niestety nadal trwa co Kolega Roleksiarz nieświadomie podkreślił.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89498-jakimi-rowerami-je%C5%BCd%C5%BC%C4%85-cz%C5%82onkowie-forum/page-928?do=findComment&comment=2712686

 

I tak będzie kolejne dekady...

 

Później jak nie daje się jeździć na nietrafionym XC/MTB to przerabia się go na wieśwagona!!!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzimy jak najbardziej. Chcemy wiedzieć co twojemu synowi się podoba, a nie co sklep proponuję.. rękę dam se w łokciu uciąć, że 80 procent rowerów na sklepie to będą xc i szosy. Jeździłem na takim rowerze lata. I do zabaw jakie pisałś nadaje się to średnio. Dać się da. Ale można lepiej i przyjemniej nq czym innym. Twój syn jest nie mały. Wyższy niż ja. Odpadnie ci problem doboru rozmiaru.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.